Program för Unicef By Open 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Søndag formiddag
Løb 26, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1050 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 2:09.81 | |
2 | 1014 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 2:17.62 | |
3 | 944 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 2:22.13 | |
4 | 982 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 50 m | 2:23.13 | |
5 | 874 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 2:23.23 | |
6 | 792 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 50 m | 2:25.03 | |
7 | 1025 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 2:27.70 | |
8 | 680 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 2:28.87 | |
9 | 959 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 50 m | 2:29.15 | |
10 | 995 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 50 m | 2:29.93 | |
11 | 754 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 50 m | 2:31.67 | |
12 | 970 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 50 m | 2:31.70 | |
13 | 932 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 2:31.72 | |
14 | 878 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 2:32.38 | |
15 | 1019 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 2:32.46 | |
16 | 1069 | Persson Mathias | 2001 | TRITON B | 0107AM | 50 m | 2:34.72 | |
17 | 991 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 50 m | 2:37.44 | |
18 | 976 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 50 m | 2:38.14 | |
19 | 925 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 2:40.22 | |
20 | 935 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 2:40.32 | |
21 | 1028 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 50 m | 2:40.75 | |
22 | 817 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 50 m | 2:40.88 | |
23 | 804 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 50 m | 2:45.17 | |
24 | 879 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 2:47.35 | |
25 | 1055 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 2:48.53 | |
26 | 912 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 50 m | 2:48.67 | |
27 | 840 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 50 m | 2:50.48 | |
28 | 613 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 50 m | 2:51.66 | |
29 | 707 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 2:55.38 | |
30 | 1015 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 2:56.24 | |
31 | 596 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 50 m | 2:58.41 | |
32 | 901 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 50 m | 2:58.42 | |
33 | 767 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 50 m | 3:05.33 | |
34 | 551 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 3:08.02 | |
35 | 965 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 3:09.53 | |
36 | 1017 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 50 m | 3:12.25 | |
37 | 718 | Rützou William | 2005 | HØRSHOLM | 0569AD | 50 m | 3:12.64 | |
38 | 552 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 3:14.06 | |
39 | 561 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 3:14.40 | |
40 | 570 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 50 m | 3:14.40 | |
41 | 559 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 50 m | 3:21.16 | |
42 | 569 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 50 m | 3:23.68 | |
43 | 553 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 50 m | 3:25.80 | |
44 | 550 | Akrim Elias Valkonen | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AC | 50 m | 3:45.74 | |
45 | 587 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 50 m | 3:47.09 | |
46 | 818 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 50 m | 3:47.43 | |
47 | 575 | Lindbjerg Rasmus Taasti | 2006 | HOVEDSTAD | 0637AB | 50 m | 4:29.17 | |
48 | 714 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 50 m | ||
49 | 721 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 50 m | ||
50 | 747 | Kofoed Oliver | 2005 | A6 | 0573AN | 50 m | ||
51 | 763 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 50 m | ||
52 | 796 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 50 m | ||
53 | 907 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 50 m | ||
54 | 927 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 50 m | ||
55 | 1013 | Bach Frode Green | 2007 | TRITON B | 0731AB | 50 m | ||
56 | 1043 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 april 2017 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 12:21 |