Startliste for Unicef By Open 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Søndag formiddag
Løb 29, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 971 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 50 m | 1:07.66 | |
2 | 1063 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 50 m | 1:10.65 | |
3 | 742 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 50 m | 1:10.85 | |
4 | 1051 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 1:11.12 | |
5 | 890 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 1:11.30 | |
6 | 1061 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 1:11.42 | |
7 | 701 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 1:11.60 | |
8 | 683 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 1:12.14 | |
9 | 1060 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 1:12.47 | |
10 | 984 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 50 m | 1:12.62 | |
11 | 952 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 1:14.81 | |
12 | 833 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 50 m | 1:14.93 | |
13 | 807 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 50 m | 1:15.09 | |
14 | 937 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 1:15.09 | |
15 | 943 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 1:15.11 | |
16 | 777 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 50 m | 1:15.71 | |
17 | 871 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 1:16.97 | |
18 | 845 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 1:17.06 | |
19 | 945 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 1:17.17 | |
20 | 1062 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 50 m | 1:17.51 | |
21 | 851 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 1:17.98 | |
22 | 1018 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 50 m | 1:19.36 | |
23 | 861 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 1:20.00 | |
24 | 794 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 1:20.12 | |
25 | 1075 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 50 m | 1:21.67 | |
26 | 1046 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 50 m | 1:22.95 | |
27 | 904 | Donstrup Mette Foldager | 1999 | NÆSTVED | 9918BE | 50 m | 1:23.07 | |
28 | 882 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 1:23.09 | |
29 | 881 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 1:24.30 | |
30 | 730 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 50 m | 1:24.57 | |
31 | 911 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 50 m | 1:24.60 | |
32 | 1016 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 50 m | 1:26.46 | |
33 | 698 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 1:26.55 | |
34 | 722 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 50 m | 1:27.37 | |
35 | 752 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 50 m | 1:27.81 | |
36 | 955 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 1:28.01 | |
37 | 1026 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 50 m | 1:29.43 | |
38 | 735 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 50 m | 1:30.84 | |
39 | 607 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 50 m | 1:32.19 | |
40 | 1048 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 50 m | 1:33.64 | |
41 | 823 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 50 m | 1:34.39 | |
42 | 723 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 50 m | 1:36.96 | |
43 | 729 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 50 m | 1:40.06 | |
44 | 1045 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 50 m | 1:40.23 | |
45 | 903 | Donstrup Marie | 2004 | NÆSTVED | 0412AV | 50 m | 1:40.25 | |
46 | 1032 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | TRITON B | 0574AK | 50 m | 1:40.61 | |
47 | 751 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6 | 0584AB | 50 m | 1:42.90 | |
48 | 902 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0692AN | 50 m | 1:49.76 | |
49 | 755 | Nilsson Emily Schile | 2005 | A6 | 0542AF | 50 m | 1:58.50 | |
50 | 909 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 50 m | 2:00.18 | |
51 | 761 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | A6 | 0698AA | 50 m | 2:01.09 | |
52 | 918 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 50 m | 2:04.51 | |
53 | 798 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | ||
54 | 992 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 50 m | ||
55 | 1057 | Zammel Amina | 2007 | TRITON B | 0758AB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 april 2017 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 12:21 |