Program för Unicef By Open 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Søndag formiddag
Løb 33, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 807 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 50 m | 1:08.74 | |
2 | 801 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 1:09.69 | |
3 | 953 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 1:10.15 | |
4 | 1060 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 1:10.29 | |
5 | 852 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 1:11.15 | |
6 | 803 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 1:11.43 | |
7 | 797 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 50 m | 1:12.43 | |
8 | 774 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 1:12.47 | |
9 | 756 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 1:13.13 | |
10 | 958 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 1:13.55 | |
11 | 782 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 50 m | 1:14.09 | |
12 | 1016 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 50 m | 1:14.14 | |
13 | 1063 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 50 m | 1:14.26 | |
14 | 1051 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 1:14.92 | |
15 | 916 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 50 m | 1:15.15 | |
16 | 939 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 1:15.95 | |
17 | 887 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 1:16.01 | |
18 | 900 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 50 m | 1:16.09 | |
19 | 999 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 50 m | 1:16.45 | |
20 | 998 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 50 m | 1:16.49 | |
21 | 723 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 50 m | 1:16.52 | |
22 | 794 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 1:16.65 | |
23 | 752 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 50 m | 1:16.74 | |
24 | 735 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 50 m | 1:16.78 | |
25 | 971 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 50 m | 1:16.82 | |
26 | 1034 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 1:17.24 | |
27 | 622 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 50 m | 1:17.65 | |
28 | 891 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 1:17.92 | |
29 | 865 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 1:17.94 | |
30 | 911 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 50 m | 1:18.19 | |
31 | 905 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 50 m | 1:18.44 | |
32 | 678 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 50 m | 1:18.54 | |
33 | 871 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 1:18.71 | |
34 | 787 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 1:18.73 | |
35 | 765 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 50 m | 1:18.77 | |
36 | 691 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 1:18.93 | |
37 | 684 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 1:19.24 | |
38 | 777 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 50 m | 1:19.38 | |
39 | 993 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 50 m | 1:19.57 | |
40 | 798 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 1:19.76 | |
41 | 702 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 1:19.79 | |
42 | 600 | Madsen Julie K | 2001 | NAKSKOV | 0154AN | 50 m | 1:19.88 | |
43 | 795 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 50 m | 1:19.95 | |
44 | 894 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 1:20.21 | |
45 | 592 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 50 m | 1:20.40 | |
46 | 888 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 50 m | 1:20.51 | |
47 | 744 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 50 m | 1:21.04 | |
48 | 791 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 50 m | 1:21.54 | |
49 | 1048 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 50 m | 1:21.64 | |
50 | 1026 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 50 m | 1:22.15 | |
51 | 607 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 50 m | 1:22.85 | |
52 | 1018 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 50 m | 1:22.89 | |
53 | 987 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 1:22.91 | |
54 | 1022 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 50 m | 1:23.29 | |
55 | 624 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 50 m | 1:23.36 | |
56 | 725 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 50 m | 1:23.44 | |
57 | 896 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 1:23.61 | |
58 | 931 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 1:24.04 | |
59 | 956 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 1:24.37 | |
60 | 816 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 50 m | 1:25.03 | |
61 | 689 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 50 m | 1:25.43 | |
62 | 749 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 50 m | 1:25.43 | |
63 | 750 | Larsen Isabella | 2005 | A6 | 0592AK | 50 m | 1:25.52 | |
64 | 967 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 50 m | 1:26.40 | |
65 | 1046 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 50 m | 1:26.80 | |
66 | 957 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 1:27.05 | |
67 | 730 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 50 m | 1:27.54 | |
68 | 577 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 1:27.71 | |
69 | 785 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 50 m | 1:27.77 | |
70 | 875 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 1:27.96 | |
71 | 825 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 50 m | 1:28.21 | |
72 | 728 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 50 m | 1:28.38 | |
73 | 755 | Nilsson Emily Schile | 2005 | A6 | 0542AF | 50 m | 1:28.47 | |
74 | 805 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 50 m | 1:28.94 | |
75 | 841 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 50 m | 1:29.37 | |
76 | 729 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 50 m | 1:30.14 | |
77 | 576 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 1:30.24 | |
78 | 705 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 50 m | 1:30.27 | |
79 | 737 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 50 m | 1:31.25 | |
80 | 866 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 50 m | 1:31.89 | |
81 | 1032 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | TRITON B | 0574AK | 50 m | 1:33.20 | |
82 | 779 | Fenger Maya | 2004 | LYNGBY | 0464AG | 50 m | 1:33.83 | |
83 | 1054 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 50 m | 1:33.84 | |
84 | 583 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 1:34.77 | |
85 | 564 | Heidemann Carla | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AB | 50 m | 1:35.14 | |
86 | 977 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 1:35.96 | |
87 | 579 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 1:36.91 | |
88 | 820 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 50 m | 1:39.12 | |
89 | 924 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 50 m | 1:40.33 | |
90 | 1044 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 50 m | 1:40.59 | |
91 | 1038 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON B | 0316AS | 50 m | 1:41.97 | |
92 | 1053 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON B | 0576AH | 50 m | 1:42.25 | |
93 | 578 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 50 m | 1:42.51 | |
94 | 581 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 1:42.73 | |
95 | 565 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 50 m | 1:42.80 | |
96 | 580 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 1:43.09 | |
97 | 761 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | A6 | 0698AA | 50 m | 1:43.12 | |
98 | 1023 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 50 m | 1:44.31 | |
99 | 732 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 50 m | 1:45.10 | |
100 | 1020 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 50 m | 1:45.60 | |
101 | 566 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 1:46.50 | |
102 | 909 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 50 m | 1:49.17 | |
103 | 567 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 1:49.53 | |
104 | 1052 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 50 m | 1:49.86 | |
105 | 571 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 50 m | 1:49.92 | |
106 | 902 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0692AN | 50 m | 1:52.10 | |
107 | 556 | Byrholt Lucca Marie | 2007 | HOVEDSTAD | 0708AC | 50 m | 1:52.40 | |
108 | 555 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 50 m | 1:52.71 | |
109 | 1049 | Schiøtt Emilie Nygaard | 2007 | TRITON B | 0722AC | 50 m | 2:03.17 | |
110 | 557 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AC | 50 m | 2:03.43 | |
111 | 582 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 50 m | 2:03.63 | |
112 | 1057 | Zammel Amina | 2007 | TRITON B | 0758AB | 50 m | 2:03.80 | |
113 | 1041 | Persson Ella | 2006 | TRITON B | 0616AP | 50 m | 2:08.61 | |
114 | 584 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 50 m | 2:10.00 | |
115 | 554 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 50 m | 2:12.00 | |
116 | 562 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 50 m | 2:20.00 | |
117 | 822 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 april 2017 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 12:21 |