2019-11-21   20:41:53
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 10
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Pitkäperjantain uinnit    Tulostuspäivämäärä  14 huhtikuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  10:46   
  Järjestäjä  Aurajoen Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  14 huhtikuu 2017         
 
 
 
Laji 10, 100m Selkäuinti Naiset  Loppukilpailut (11) 
Erä 1 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Sofia Oksa  2007  07A269  NumKis    25m     
Daniela Lietzén  2006  06A241  AUi    25m     
Vilma Halava  2004  04A975  ÅSK    50m  1:58.81  1:58.81 
Aino-Elina Kitinoja  2006  06A388  ÅSK    50m  2:01.52  2:01.52 
Sara Suonio  2006  06A654  SalU    25m     
Aino Suomalainen  2007  07A281  AUi    25m     
               

 
Erä 2 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ronja Vilska  2006  06A239  AUi    25m  1:45.18  1:47.18 
Emma Haapanen  2006  06A249  AUi    25m  1:43.94  1:45.94 
Kata Koskinen  2005  05A682  ÅSK    25m  1:43.72  1:45.72 
Aino Kurki  2005  05A264  ÅSK    25m  1:41.75  1:43.75 
Kerttu Laaksonen  2006  06A271  RaisU    25m  1:42.43  1:44.43 
Roosa Lahti  2004  04A548  ÅSK    25m  1:43.92  1:45.92 
Nea Salmela  2006  06A357  LUS    25m  1:45.15  1:47.15 
Rahma Ezzat  2007  07A315  AUi    25m  1:49.76  1:51.76 

 
Erä 3 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mia Karolina Müürsepp  2006  06A436  AUi    25m  1:40.73  1:42.73 
Iida Vartiainen  2006  06A559  AUi    25m  1:39.75  1:41.75 
Rakel Ronimus  2004  04B000  ÅSK    25m  1:39.35  1:41.35 
Joanna Hauhia  2004  04A559  ÅSK    50m  1:39.77  1:39.77 
Mea Alho  2006  06A256  RaisU    25m  1:39.29  1:41.29 
Kaisla Korvonen  2006  06A473  ÅSK    25m  1:37.56  1:41.56 
Wilma Turpeinen  2006  06A089  ÅSK    50m  1:41.78  1:41.78 
Tilda Saine  2006  06A291  RaisU    25m  1:41.25  1:43.25 

 
Erä 4 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aada Lehtoniemi  2005  05A476  UKK    25m  1:37.41  1:39.41 
Mathilda Heikiö  2006  06A212  RaisU    25m  1:36.62  1:38.62 
Maija Gustafsson  2004  04A733  RaisU    25m  1:35.14  1:37.14 
Kiia Metsäkonkola  2005  05A633  SalU    25m  1:34.78  1:36.78 
Kia Kivelä  2003  03A685  NumKis    25m  1:35.05  1:37.05 
Mirella Sauhula  2006  06A551  AUi    25m  1:35.17  1:37.17 
Kristina Grimbaum  2005  05A266  ÅSK    50m  1:38.75  1:38.75 
Veera Ele  2006  06A310  LUS    25m  1:37.68  1:39.68 

 
Erä 5 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jemina Vainio  2004  04A324  UKK    50m  1:35.53  1:35.53 
Hilla Penttilä  2005  05A093  UKK    50m  1:33.75  1:33.75 
Saara Kiuru  2004  04A410  UKK    25m  1:28.19  1:30.19 
Julianna Kurkela  2005  05A215  ÅSK    50m  1:26.60  1:26.60 
Ellen Kaituri  2006  06A086  ÅSK    50m  1:26.97  1:26.97 
Amanda Koistinen  2005  05A535  AUi    25m  1:30.66  1:32.66 
Emma Nieminen  2005  05A269  ÅSK    50m  1:34.01  1:34.01 
Pilvi Österman  2005  05A026  ÅSK    25m  1:34.17  1:36.17 

 
Erä 6 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Minttu Kiili  2005  05A306  ÅSK    25m  1:23.16  1:25.16 
Elsa Vira  2006  06A033  AUi    50m  1:24.35  1:24.35 
Annaliina Hintukainen  2002  02A749  AUi    25m  1:21.32  1:23.32 
Sofia Ellonen  2004  04A435  UKK    25m  1:20.71  1:22.71 
Maura Bergström  2005  05A338  ÅSK    50m  1:22.98  1:22.98 
Vilma Rintala  2005  05A060  KUS-GSS    25m  1:22.22  1:24.22 
Ella Suominen  2005  05A308  ÅSK    25m  1:23.12  1:25.12 
Mirelle Hirsiniemi  2007  07A001  AUi    50m  1:25.87  1:25.87 

 
Erä 7 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ida Maliranta  2004  04A154  RaisU    25m  1:20.13  1:22.13 
Anni Hyttinen  2004  04A194  AUi    25m  1:19.37  1:21.37 
Oona Sirkiä  2004  04A596  ÅSK    50m  1:20.28  1:20.28 
Fiona Laakso  2005  05A262  ÅSK    50m  1:20.01  1:20.01 
Daniela Degenhardt  2003  03A442  AUi    25m  1:18.26  1:20.26 
Milla Rintanen  2004  04A338  AUi    25m  1:18.35  1:20.35 
My Laverman  2004  04A557  ÅSK    50m  1:22.09  1:22.09 
Alina Hakkarainen  2002  02A690  VeUS    25m  1:20.63  1:22.63 

 
Erä 8 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kukka Kangas  2005  05A254  ÅSK    50m  1:19.72  1:19.72 
Sini Heikkilä  2003  03A899  SalU    25m  1:16.82  1:18.82 
Jenni Micaela Lehtonen  2000  00B080  AUi    50m  1:18.53  1:18.53 
Fiia Pyykkö  2001  01A381  SalU    25m  1:15.82  1:17.82 
Aino-Kaisa Paatos  2004  04A144  RaisU    25m  1:15.92  1:17.92 
Amanda Mankinen  2001  01B043  AUi    25m  1:16.79  1:18.79 
Ella Suominen  2004  04A354  UKK    50m  1:19.60  1:19.60 
Pinja Österman  2002  02A320  ÅSK    50m  1:19.84  1:19.84 

 
Erä 9 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sofia Martinkauppi  2003  03A049  UKK    25m  1:14.84  1:16.84 
Sini Salmi  2004  04A294  UiKaa    50m  1:16.41  1:16.41 
Irene Mäkilä  2004  04A289  RaisU    25m  1:13.17  1:15.17 
Aino Rantala  2004  04A204  ÅSK    50m  1:14.98  1:14.98 
Sonila Selimi  2005  05A278  ÅSK    50m  1:15.01  1:15.01 
Sanni Kalliomäki  2000  00A820  ÅSK    25m  1:14.08  1:16.08 
Meeri Yli-Äyhö  2004  04A166  UKK    25m  1:14.59  1:16.59 
Olivia Koski  2002  02A391  AUi    50m  1:17.47  1:17.47 

 
Erä 10 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Alina Antila  2004  04A829  TuUS    25m  1:12.12  1:14.12 
Wilma Lakanen  2003  03A711  KUS-GSS    25m  1:11.71  1:13.71 
Emilia Sihvo  2004  04A098  RaisU    25m  1:10.17  1:12.17 
Peppi Pinomäki  2002  02A049  ÅSK    50m  1:11.73  1:11.73 
Riikka Niskala  2004  04A142  RaisU    25m  1:09.99  1:11.99 
Siiri Konkka  2004  04A103  ÅSK    25m  1:10.47  1:12.47 
Kerttu Nurmi  2003  03A462  ÅSK    25m  1:11.88  1:13.88 
Iris Hanski  2003  03A234  ÅSK    25m  1:12.21  1:14.21 

 
Erä 11 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Miia Hurskainen  1992  92A228  ÅSK    25m  1:09.18  1:11.18 
Oona Laakso  2002  02A301  ÅSK    50m  1:08.61  1:08.61 
Vilma Iisalo  2001  01A560  RaisU    25m  1:05.59  1:07.59 
Paula Peltola  2001  01B032  AUi    25m  1:02.06  1:04.06 
Hilla Kortetjärvi  1996  96A676  RaisU    25m  1:02.87  1:04.87 
Anna Vira  2002  02A074  AUi    25m  1:06.14  1:08.14 
Mari Ääri  1980  80A096  AUi    25m  1:07.71  1:09.71 
Katariina Niemi  2002  02A179  ÅSK    25m  1:09.71  1:11.71 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  14 huhtikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  10:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner