2019-12-10   06:01:58
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 11
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Pitkäperjantain uinnit    Tulostuspäivämäärä  14 huhtikuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  10:46   
  Järjestäjä  Aurajoen Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  14 huhtikuu 2017         
 
 
 
Laji 11, 100m Selkäuinti Miehet  Loppukilpailut (5) 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Niklas Lundström  2004  04A795  ÅSK    50m  1:49.73  1:49.73 
Olli-Pekka Kitinoja  2004  04A990  ÅSK    25m  1:44.83  1:45.83 
Eemeli Arnell  2005  05A327  ÅSK    50m  1:46.21  1:46.21 
               
               
               

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ivan Kovalchuk  2005  05A878  AUi    50m  1:45.81  1:45.81 
Max Allén  2005  05A484  RaisU    25m  1:35.73  1:36.73 
Rasmus Rekola  2004  04A638  ÅSK    25m  1:35.16  1:36.16 
Maksim Amosov  2005  05A932  AUi    25m  1:34.80  1:35.80 
Jimi Miromaa  1996  96B231  ÅSK    25m  1:35.01  1:36.01 
Markus Koskinen  2005  05A207  UKK    25m  1:35.70  1:36.70 
Aku Hyrsylä  2003  03A838  SalU    50m  1:40.63  1:40.63 
               

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Luka Laaksonen  2005  05A517  RaisU    25m  1:32.40  1:33.40 
Felix Kandolin  2007  07A090  AUi    50m  1:32.01  1:32.01 
Olli Havia  2004  04A584  SalU    25m  1:28.76  1:29.76 
Elias Laine  2003  03A465  ÅSK    50m  1:28.11  1:28.11 
Miklas Pikkuhuhta  2005  05A464  UKK    50m  1:28.42  1:28.42 
Veeti Valdolin  2005  05A284  ÅSK    50m  1:30.75  1:30.75 
Joona Kurppa  2004  04A686  UKK    50m  1:32.41  1:32.41 
Casper Leo  2004  04A635  ÅSK    50m  1:34.83  1:34.83 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kuutti Suominen  2003  03A650  RaisU    25m  1:23.02  1:24.02 
Aapo Kinnunen  2004  04A250  ÅSK    50m  1:21.48  1:21.48 
Joonas Karttunen  2003  03A767  RaisU    25m  1:17.77  1:18.77 
Ajjuub Ezzat  2005  05A108  AUi    25m  1:16.82  1:17.82 
Jaakko Pihlava  2004  04A845  AUi    50m  1:17.85  1:17.85 
Tuomas Toppinen  2005  05A167  AUi    50m  1:19.98  1:19.98 
Kalle Haavisto  2003  03A076  UKK    50m  1:23.84  1:23.84 
Eero Mäenpää  2005  05A377  ÅSK    50m  1:25.33  1:25.33 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Samu Petteri Kallio  2002  02A516  ÅSK    50m  1:10.57  1:10.57 
Oskari Hynynen  2001  01A113  ÅSK    50m  1:04.95  1:04.95 
Aku Kaila  2003  03A054  RaisU    25m  1:02.89  1:03.89 
Emil Hanski  1999  99A145  ÅSK    25m  59.11  1:00.11 
Lauri Elomaa  2000  00A761  ÅSK    25m  1:00.69  1:01.69 
Santeri Herpola  2003  03A188  ÅSK    25m  1:03.59  1:04.59 
Roope Aro  2000  00A167  UKK    25m  1:05.02  1:06.02 
Akira Konttinen  2003  03A546  ÅSK    25m  1:14.61  1:15.61 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  14 huhtikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  10:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner