2019-11-22   18:18:26
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 31
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Pitkäperjantain uinnit    Tulostuspäivämäärä  14 huhtikuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  10:46   
  Järjestäjä  Aurajoen Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  14 huhtikuu 2017         
 
 
 
Laji 31, 50m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut (5) 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Niilo Lehtinen  2009  09A085  AUi    50m  56.05  56.05 
Aleksi Nurmi  2006  06A541  AUi    50m  54.20  54.20 
Romeo Manner  2008  08A104  AUi    50m  45.91  45.91 
Matias Saarinen  2006  06A268  SalU    25m  43.71  44.71 
Viljam Savolainen  2008  08A137  SalU    25m  44.87  45.87 
Alvar Kankare  2007  07A252  AUi    25m  47.66  48.66 
Akseli Laukkanen  2007  07A453  AUi    50m  54.57  54.57 
               

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Romeo Maranzani  2006  06A592  AUi    50m  44.05  44.05 
Oliver Jokinen  2005  05B022  AUi    50m  42.48  42.48 
Kaapo Tuomainen  2008  08A063  SalU    25m  39.47  40.47 
Ossi Tikka  2007  07A328  AUi    50m  38.53  38.53 
Väinö Hinkka  2007  07A243  UKK    25m  38.79  39.79 
Miika Nurminen  2005  05A624  SalU    50m  41.52  41.52 
Julius Savonmäki  2006  06A594  LUS    50m  42.91  42.91 
Kalle Yli-Jama  2006  06A108  SalU    50m  44.43  44.43 

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Olli Erkkilä  2003  03A857  AUi    50m  35.44  35.44 
Kuutti Suominen  2003  03A650  RaisU    25m  32.11  33.11 
Sharo Mamandi  2002  02B262  AUi    50m  31.80  31.80 
Tatu Kunttila  2003  03A443  ÅSK    50m  31.34  31.34 
Elias Laine  2003  03A465  ÅSK    50m  31.53  31.53 
Jaakko Pihlava  2004  04A845  AUi    25m  30.91  31.91 
Einari Palmu  2004  04A395  AUi    25m  33.76  34.76 
John Laaksonen  2003  03B120  AUi    50m  36.48  36.48 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Matias Gustafsson  2002  02B009  RaisU    25m  29.40  30.40 
Hugo Enroth  2001  01A477  ÅSK    25m  27.71  28.71 
Samu Petteri Kallio  2002  02A516  ÅSK    50m  28.10  28.10 
Jere Nevalainen  2001  01A976  AUi    50m  27.14  27.14 
Aleksi Vähä-Lassila  2001  01A599  RaisU    25m  27.05  28.05 
Mikael Jokinen  2001  01B302  LUS    25m  27.68  28.68 
Daniel Pavlov  2003  03A707  AUi    50m  30.10  30.10 
Aaron Utulahti  2002  02A344  NumKis    50m  30.78  30.78 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jani-Markus Sula  1999  99A052  ÅSK    25m  25.05  26.05 
Akseli Heino  1999  99A110  ÅSK    25m  24.45  25.45 
Wilhelm Suominen  1999  99A027  ÅSK    25m  23.78  24.78 
Nikita Saunonen  1997  97A225  AUi    50m  23.86  23.86 
Otto Rannikko  1999  99A384  ÅSK    25m  23.15  24.15 
Jaakko Kuusisto  2000  00A638  ÅSK    50m  25.23  25.23 
Oskari Hynynen  2001  01A113  ÅSK    50m  25.87  25.87 
Henri Kyynäräinen  1994  94A805  AUi    50m  26.29  26.29 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  14 huhtikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  10:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner