2019-12-09   16:47:42
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 4
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Pitkäperjantain uinnit    Tulostuspäivämäärä  14 huhtikuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  10:46   
  Järjestäjä  Aurajoen Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  14 huhtikuu 2017         
 
 
 
Laji 4, 200m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (6) 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Charlotta Koivisto  2004  04A833  Ui-Va    25m  3:46.38  3:50.38 
Laura Kinnunen  2002  02B267  AUi    25m  2:59.84  3:03.84 
Sara Korpineva  2003  03A840  SalU    25m  3:09.47  3:13.47 
               
               
               

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Aino Kallio  2003  03A807  LUS    25m  2:43.86  2:47.86 
Oona Sirkiä  2004  04A596  ÅSK    25m  2:38.82  2:42.82 
Amanda Mankinen  2001  01B043  AUi    50m  2:42.08  2:42.08 
My Laverman  2004  04A557  ÅSK    50m  2:42.43  2:42.43 
Liisa Penttinen  2003  03A389  NumKis    50m  2:46.37  2:46.37 
Jemina Vainio  2004  04A324  UKK    50m  3:02.02  3:02.02 
               

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Manja Lindell  2004  04A084  ÅSK    25m  2:34.64  2:38.64 
Riikka Niskala  2004  04A142  RaisU    50m  2:35.96  2:35.96 
Helka Suomäki  2003  03A548  AUi    50m  2:33.16  2:33.16 
Karine Gagnon  1985  85A154  AUi    50m  2:29.07  2:29.07 
Lotta Linnea Partanen  2001  01A819  NumKis    50m  2:30.89  2:30.89 
Ella Nihtilä  2004  04A237  ÅSK    50m  2:33.34  2:33.34 
Ida Maliranta  2004  04A154  RaisU    25m  2:34.30  2:38.30 
Siiri Levonoja  2004  04A389  UKK    50m  2:40.61  2:40.61 

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Hilda Helo  2003  03A483  ÅSK    50m  2:28.77  2:28.77 
Olivia Koski  2002  02A391  AUi    50m  2:28.37  2:28.37 
Kaisla Kangas  2002  02A491  ÅSK    50m  2:26.43  2:26.43 
Siiri Konkka  2004  04A103  ÅSK    50m  2:25.86  2:25.86 
Julia Koivisto  2002  02A092  AUi    50m  2:26.28  2:26.28 
Santra Nieminen  2004  04A208  UKK    25m  2:23.11  2:27.11 
Jasmin Rosnell  2000  00A594  AUi    50m  2:28.43  2:28.43 
Jenni Micaela Lehtonen  2000  00B080  AUi    25m  2:25.04  2:29.04 

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iris Hanski  2003  03A234  ÅSK    50m  2:23.79  2:23.79 
Sylvia Kuusisto  2003  03A137  AUi    50m  2:23.09  2:23.09 
Jessica Kujanpää  2002  02A480  AUi    50m  2:21.16  2:21.16 
Maija Nurmi  2003  03A461  ÅSK    50m  2:20.17  2:20.17 
Aleksandra Ockenström  1998  98A985  SalU    50m  2:20.65  2:20.65 
Wilma Lakanen  2003  03A711  KUS-GSS    25m  2:19.04  2:23.04 
Kerttu Nurmi  2003  03A462  ÅSK    50m  2:23.32  2:23.32 
Ronja Mehtonen  1999  99A136  SalU    25m  2:20.08  2:24.08 

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Minka Halava  2001  01A844  ÅSK    50m  2:19.52  2:19.52 
Irene Mäkilä  2004  04A289  RaisU    25m  2:14.44  2:18.44 
Peppi Pinomäki  2002  02A049  ÅSK    50m  2:17.51  2:17.51 
Vuokko Suomäki  2001  01A939  AUi    25m  2:09.03  2:13.03 
Mari Ääri  1980  80A096  AUi    25m  2:12.98  2:16.98 
Oona Laakso  2002  02A301  ÅSK    25m  2:14.11  2:18.11 
Janette Setälä  2001  01A847  AUi    50m  2:18.92  2:18.92 
Aino Rantala  2004  04A204  ÅSK    50m  2:19.74  2:19.74 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  14 huhtikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  10:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner