2019-11-22   00:47:40
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

12_S
Laji 12, 100m Perhosuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
332  Kortetjärvi Hilla  1996  RaisU  96A676  50 m  1:02.88  1:02.88   
90  Hurskainen Miia  1992  ÅSK  92A228  25 m  1:05.88  1:07.88   
250  Suomäki Vuokko  2001  AUi  01A939  25 m  1:06.07  1:08.07   
264  Ääri Mari  1980  AUi  80A096  25 m  1:06.98  1:08.98   
50  Mehtonen Ronja  1999  SalU  99A136  25 m  1:07.18  1:09.18   
81  Halava Minka  2001  ÅSK  01A844  50 m  1:09.47  1:09.47   
184  Gagnon Karine  1985  AUi  85A154  25 m  1:08.65  1:10.65   
240  Rintanen Lydia  2002  AUi  02A539  50 m  1:11.71  1:11.71   
286  Koskinen Olga  2002  UKK  02A165  25 m  1:10.67  1:12.67   
10  299  Penttilä Pinja  2001  UKK  01A456  25 m  1:10.77  1:12.77   
11  233  Nordquist Ida  2001  AUi  01A316  25 m  1:11.40  1:13.40   
12  175  Aho Lotta  2000  AUi  00B236  25 m  1:12.09  1:14.09   
13  130  Nurmi Maija  2003  ÅSK  03A461  25 m  1:13.50  1:15.50   
14  278  Hinkka Aino  2005  UKK  05A066  25 m  1:15.09  1:17.09   
15  Leppähaara Vilma  2005  NumKis  05A009  50 m  1:17.32  1:17.32   
16  54  Ockenström Aleksandra  1998  SalU  98A985  25 m  1:15.47  1:17.47   
17  221  Lehtonen Jenni Micaela  2000  AUi  00B080  50 m  1:19.11  1:19.11   
18  210  Kulpakko Lilli  2005  AUi  05A070  25 m  1:18.25  1:20.25   
19  87  Helo Hilda  2003  ÅSK  03A483  25 m  1:18.55  1:20.55   
20  282  Kinnunen Kanerva  2004  UKK  04A027  25 m  1:18.79  1:20.79   
21  126  Nihtilä Ella  2004  ÅSK  04A237  50 m  1:20.89  1:20.89   
22  325  Lempiälä Milla  2005  LUS  05A436  25 m  1:19.62  1:21.62   
23  209  Kujanpää Jessica  2002  AUi  02A480  25 m  1:20.86  1:22.86   
24  117  Lindell Manja  2004  ÅSK  04A084  50 m  1:22.96  1:22.96   
25  242  Rosnell Jasmin  2000  AUi  00A594  50 m  1:23.35  1:23.35   
26  97  Kangas Kukka  2005  ÅSK  05A254  50 m  1:23.46  1:23.46   
27  110  Laakso Fiona  2005  ÅSK  05A262  50 m  1:27.00  1:27.00   
28  107  Kurkela Julianna  2005  ÅSK  05A215  50 m  1:28.82  1:28.82   
29  269  Haarala Aino  2001  UiKaa  01A877  25 m  1:28.97  1:30.97   
30  76  Bergström Maura  2005  ÅSK  05A338  50 m  1:31.77  1:31.77   
31  67  Tuomainen Roosa  2005  SalU  05A304  25 m  1:30.11  1:32.11   
32  198  Kandolin Greta  2003  AUi  03A616  25 m  1:30.41  1:32.41   
33  255  Tran Phan Vy Anh  2005  AUi  05A539  25 m  1:31.37  1:33.37   
34  251  Taponen Kerttu  2005  AUi  05A538  25 m  1:31.42  1:33.42   
35  70  Villanen Silja  2005  SalU  05A285  25 m  1:33.29  1:35.29   
36  10  Seppälä Saara  2005  NumKis  05A504  50 m  1:38.40  1:38.40   
37  148  Suominen Ella  2005  ÅSK  05A308  50 m  1:39.92  1:39.92   
38  185  Gonzalez Catón Erin  2005  AUi  05A579  25 m  1:39.45  1:41.45   
39  45  Isotalo Liina-milana  2003  SalU  03A849  25 m  1:48.79  1:50.79   
40  47  Korpineva Sara  2003  SalU  03A840  25 m       
41  52  Nurminen Maija  2005  SalU  05A597  25 m       
42  144  Simola Enna  1999  ÅSK  99A059  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  11 huhtikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  13:12 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner