2019-11-11   22:57:26
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

20_S
Laji 20, 100m Vapaauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
102  Konkka Ida  2000  ÅSK  00A573  50 m  59.15  59.15   
21  Iisalo Vilma  2001  RaisU  01A560  25 m  1:00.66  1:02.66   
90  Hurskainen Miia  1992  ÅSK  92A228  25 m  1:00.83  1:02.83   
29  Mäkilä Irene  2004  RaisU  04A289  50 m  1:03.56  1:03.56   
204  Koivisto Julia  2002  AUi  02A092  50 m  1:03.65  1:03.65   
286  Koskinen Olga  2002  UKK  02A165  25 m  1:02.23  1:04.23   
Leppähaara Vilma  2005  NumKis  05A009  50 m  1:04.58  1:04.58   
34  Sihvo Emilia  2004  RaisU  04A098  25 m  1:02.71  1:04.71   
30  Niskala Riikka  2004  RaisU  04A142  50 m  1:05.55  1:05.55   
10  84  Hanski Iris  2003  ÅSK  03A234  50 m  1:05.57  1:05.57   
11  336  Pyykkö Fiia  2001  SalU  01A381  50 m  1:05.76  1:05.76   
12  142  Selimi Sonila  2005  ÅSK  05A278  50 m  1:06.13  1:06.13   
13  299  Penttilä Pinja  2001  UKK  01A456  50 m  1:06.29  1:06.29   
14  87  Helo Hilda  2003  ÅSK  03A483  50 m  1:06.50  1:06.50   
15  46  Killström Marianne  1998  SalU  98B076  50 m  1:06.62  1:06.62   
16  206  Koski Olivia  2002  AUi  02A391  50 m  1:07.10  1:07.10   
17  265  Öhberg Alida  2002  AUi  02A627  50 m  1:07.15  1:07.15   
18  175  Aho Lotta  2000  AUi  00B236  50 m  1:07.17  1:07.17   
19  31  Paatos Aino-kaisa  2004  RaisU  04A144  50 m  1:07.86  1:07.86   
20  156  Österman Pinja  2002  ÅSK  02A320  50 m  1:08.29  1:08.29   
21  12  Antila Alina  2004  TuUS  04A829  25 m  1:06.37  1:08.37   
22  40  Heikkilä Sini  2003  SalU  03A899  50 m  1:08.69  1:08.69   
23  217  Laitinen Matilda  2004  AUi  04A243  25 m  1:06.96  1:08.96   
24  97  Kangas Kukka  2005  ÅSK  05A254  50 m  1:09.38  1:09.38   
25  241  Rintanen Milla  2004  AUi  04A338  25 m  1:07.44  1:09.44   
26  276  Ellonen Sofia  2004  UKK  04A435  50 m  1:09.72  1:09.72   
27  302  Ruokanen Anni  2003  UKK  03A488  25 m  1:07.72  1:09.72   
28  251  Taponen Kerttu  2005  AUi  05A538  50 m  1:09.92  1:09.92   
29  28  Maliranta Ida  2004  RaisU  04A154  50 m  1:09.94  1:09.94   
30  126  Nihtilä Ella  2004  ÅSK  04A237  50 m  1:10.35  1:10.35   
31  273  Salmi Sini  2004  UiKaa  04A294  50 m  1:10.61  1:10.61   
32  325  Lempiälä Milla  2005  LUS  05A436  50 m  1:10.76  1:10.76   
33  93  Kaituri Ellen  2006  ÅSK  06A086  50 m  1:11.15  1:11.15   
34  67  Tuomainen Roosa  2005  SalU  05A304  50 m  1:11.29  1:11.29   
35  170  Hakkarainen Alina  2002  VeUS  02A690  25 m  1:09.41  1:11.41   
36  110  Laakso Fiona  2005  ÅSK  05A262  50 m  1:11.60  1:11.60   
37  115  Laverman My  2004  ÅSK  04A557  50 m  1:11.69  1:11.69   
38  148  Suominen Ella  2005  ÅSK  05A308  50 m  1:12.03  1:12.03   
39  117  Lindell Manja  2004  ÅSK  04A084  50 m  1:12.24  1:12.24   
40  107  Kurkela Julianna  2005  ÅSK  05A215  50 m  1:12.44  1:12.44   
41  76  Bergström Maura  2005  ÅSK  05A338  50 m  1:12.70  1:12.70   
42  98  Kiili Minttu  2005  ÅSK  05A306  50 m  1:12.84  1:12.84   
43  187  Hintukainen Annaliina  2002  AUi  02A749  50 m  1:13.41  1:13.41   
44  304  Suominen Ella  2004  UKK  04A354  50 m  1:13.53  1:13.53   
45  70  Villanen Silja  2005  SalU  05A285  25 m  1:11.63  1:13.63   
46  198  Kandolin Greta  2003  AUi  03A616  50 m  1:14.22  1:14.22   
47  210  Kulpakko Lilli  2005  AUi  05A070  25 m  1:12.85  1:14.85   
48  261  Vira Elsa  2006  AUi  06A033  50 m  1:15.03  1:15.03   
49  291  Levonoja Siiri  2004  UKK  04A389  50 m  1:16.10  1:16.10   
50  305  Talja Alina  2004  UKK  04A322  25 m  1:14.11  1:16.11   
51  255  Tran Phan Vy Anh  2005  AUi  05A539  50 m  1:16.55  1:16.55   
52  14  Rintala Vilma  2005  KUS-GSS  05A060  25 m  1:16.05  1:18.05   
53  27  Liven Elisa  2004  RaisU  04A466  25 m  1:17.14  1:19.14   
54  310  Vainio Jemina  2004  UKK  04A324  50 m  1:20.14  1:20.14   
55  80  Grimbaum Kristina  2005  ÅSK  05A266  50 m  1:21.67  1:21.67   
56  298  Penttilä Hilla  2005  UKK  05A093  50 m  1:21.76  1:21.76   
57  45  Isotalo Liina-milana  2003  SalU  03A849  50 m  1:22.07  1:22.07   
58  155  Österman Pilvi  2005  ÅSK  05A026  50 m  1:22.38  1:22.38   
59  224  Lietzén Daniela  2006  AUi  06A241  25 m  1:20.64  1:22.64   
60  288  Lehtoniemi Aada  2005  UKK  05A476  50 m  1:22.73  1:22.73   
61  105  Koskinen Kata  2005  ÅSK  05A682  50 m  1:23.69  1:23.69   
62  243  Sauhula Mirella  2006  AUi  06A551  25 m  1:21.81  1:23.81   
63  284  Koski Hanni  2007  UKK  07A221  50 m  1:23.88  1:23.88   
64  205  Koski Linnea  2007  AUi  07A075  50 m  1:24.65  1:24.65   
65  185  Gonzalez Catón Erin  2005  AUi  05A579  25 m  1:23.04  1:25.04   
66  186  Haapanen Emma  2006  AUi  06A249  50 m  1:25.21  1:25.21   
67  203  Koistinen Amanda  2005  AUi  05A535  50 m  1:25.24  1:25.24   
68  307  Talvitie Olivia  2006  UKK  06A192  50 m  1:25.36  1:25.36   
69  303  Suominen Aino  2004  UKK  04A355  50 m  1:25.90  1:25.90   
70  256  Vartiainen Iida  2006  AUi  06A559  50 m  1:27.08  1:27.08   
71  139  Ronimus Rakel  2004  ÅSK  04B000  50 m  1:27.64  1:27.64   
72  231  Müürsepp Mia Karolina  2006  AUi  06A436  25 m  1:26.96  1:28.96   
73  108  Kurki Aino  2005  ÅSK  05A264  50 m  1:29.39  1:29.39   
74  25  Laaksonen Kerttu  2006  RaisU  06A271  25 m  1:28.62  1:30.62   
75  58  Pyykkö Essi  2006  SalU  06A100  25 m  1:29.40  1:31.40   
76  15  Alho Mea  2006  RaisU  06A256  25 m  1:29.55  1:31.55   
77  331  Pietilä Sabie  2005  VeUS    50 m  1:31.70  1:31.70   
78  248  Suomalainen Aino  2007  AUi  07A281  25 m  1:31.19  1:33.19   
79  42  Heinä Kerttu  2006  SalU  06A261  50 m  1:33.29  1:33.29   
80  259  Vilska Ronja  2006  AUi  06A239  50 m  1:33.44  1:33.44   
81  Mäkinen Anita  2007  NumKis  07A113  50 m  1:34.67  1:34.67   
82  329  Salmela Nea  2006  LUS  06A357  25 m  1:33.76  1:35.76   
83  112  Lahti Roosa  2004  ÅSK  04A548  50 m  1:36.58  1:36.58   
84  292  Luoma Jenna  2005  UKK  05A422  50 m  1:38.37  1:38.37   
85  183  Ezzat Rahma  2007  AUi  07A315  50 m  1:38.41  1:38.41   
86  168  Tähkänen Emilia  2007  Ui-Va  07A206  50 m  1:39.37  1:39.37   
87  174  Ågren Joanna  2007  VeUS  07A312  50 m  1:43.48  1:43.48   
88  64  Suonio Sara  2006  SalU  06A654  50 m  1:45.84  1:45.84   
89  100  Kitinoja Aino-elina  2006  ÅSK  06A388  50 m  1:48.14  1:48.14   
90  59  Raduly Baka Diana  2006  SalU  06A543  25 m  1:47.53  1:49.53   
91  173  Simola Moona  2007  VeUS  07A350  50 m  1:51.31  1:51.31   
92  172  Johanson Karmen  2006  VeUS  06A750  50 m  1:55.95  1:55.95   
93  193  Imponen Nella  2007  AUi  07A517  25 m       
94  195  Junnila Justiina  2007  AUi  07A471  25 m       
95  196  Järvinen Miisa  2007  AUi  07A468  25 m       
96  328  Ristimäki Venla  2004  LUS  04B221  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  11 huhtikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  13:12 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner