2019-11-12   05:20:01
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

4_S
Laji 4, 200m Vapaauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
250  Suomäki Vuokko  2001  AUi  01A939  25 m  2:09.03  2:13.03   
264  Ääri Mari  1980  AUi  80A096  25 m  2:12.98  2:16.98   
133  Pinomäki Peppi  2002  ÅSK  02A049  50 m  2:17.51  2:17.51   
111  Laakso Oona  2002  ÅSK  02A301  25 m  2:14.11  2:18.11   
29  Mäkilä Irene  2004  RaisU  04A289  25 m  2:14.44  2:18.44   
245  Setälä Janette  2001  AUi  01A847  50 m  2:18.92  2:18.92   
81  Halava Minka  2001  ÅSK  01A844  50 m  2:19.52  2:19.52   
136  Rantala Aino  2004  ÅSK  04A204  50 m  2:19.74  2:19.74   
130  Nurmi Maija  2003  ÅSK  03A461  50 m  2:20.17  2:20.17   
10  54  Ockenström Aleksandra  1998  SalU  98A985  50 m  2:20.65  2:20.65   
11  209  Kujanpää Jessica  2002  AUi  02A480  50 m  2:21.16  2:21.16   
12  13  Lakanen Wilma  2003  KUS-GSS  03A711  25 m  2:19.04  2:23.04   
13  212  Kuusisto Sylvia  2003  AUi  03A137  50 m  2:23.09  2:23.09   
14  129  Nurmi Kerttu  2003  ÅSK  03A462  50 m  2:23.32  2:23.32   
15  84  Hanski Iris  2003  ÅSK  03A234  50 m  2:23.79  2:23.79   
16  50  Mehtonen Ronja  1999  SalU  99A136  25 m  2:20.08  2:24.08   
17  103  Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  50 m  2:25.86  2:25.86   
18  204  Koivisto Julia  2002  AUi  02A092  50 m  2:26.28  2:26.28   
19  96  Kangas Kaisla  2002  ÅSK  02A491  50 m  2:26.43  2:26.43   
20  296  Nieminen Santra  2004  UKK  04A208  25 m  2:23.11  2:27.11   
21  302  Ruokanen Anni  2003  UKK  03A488  50 m  2:27.58  2:27.58   
22  206  Koski Olivia  2002  AUi  02A391  50 m  2:28.37  2:28.37   
23  242  Rosnell Jasmin  2000  AUi  00A594  50 m  2:28.43  2:28.43   
24  87  Helo Hilda  2003  ÅSK  03A483  50 m  2:28.77  2:28.77   
25  221  Lehtonen Jenni Micaela  2000  AUi  00B080  25 m  2:25.04  2:29.04   
26  184  Gagnon Karine  1985  AUi  85A154  50 m  2:29.07  2:29.07   
27  Partanen Lotta Linnea  2001  NumKis  01A819  50 m  2:30.89  2:30.89   
28  249  Suomäki Helka  2003  AUi  03A548  50 m  2:33.16  2:33.16   
29  126  Nihtilä Ella  2004  ÅSK  04A237  50 m  2:33.34  2:33.34   
30  30  Niskala Riikka  2004  RaisU  04A142  50 m  2:35.96  2:35.96   
31  28  Maliranta Ida  2004  RaisU  04A154  25 m  2:34.30  2:38.30   
32  117  Lindell Manja  2004  ÅSK  04A084  25 m  2:34.64  2:38.64   
33  291  Levonoja Siiri  2004  UKK  04A389  50 m  2:40.61  2:40.61   
34  226  Mankinen Amanda  2001  AUi  01B043  50 m  2:42.08  2:42.08   
35  115  Laverman My  2004  ÅSK  04A557  50 m  2:42.43  2:42.43   
36  145  Sirkiä Oona  2004  ÅSK  04A596  25 m  2:38.82  2:42.82   
37  Penttinen Liisa  2003  NumKis  03A389  50 m  2:46.37  2:46.37   
38  322  Kallio Aino  2003  LUS  03A807  25 m  2:43.86  2:47.86   
39  310  Vainio Jemina  2004  UKK  04A324  50 m  3:02.02  3:02.02   
40  202  Kinnunen Laura  2002  AUi  02B267  25 m  2:59.84  3:03.84   
41  47  Korpineva Sara  2003  SalU  03A840  25 m  3:09.47  3:13.47   
42  162  Koivisto Charlotta  2004  Ui-Va  04A833  25 m  3:46.38  3:50.38   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  11 huhtikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  13:12 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner