2017-12-15   11:23:24
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för ICA Kvantum Cup 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

15_S
Gren 15, 50m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
246  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  32.08   
57  Tegin Elise  2004  LINDESBERG  AL2804  25 m  32.84   
251  Klarbo Egan Tara  2005  VÄSTERÅS  AQ6605  50 m  33.78   
102  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  34.60   
292  Budden Alicia  2004  BÅLSTA SK  AA5404  25 m  34.65  EFT 
259  Muhr Amelie  2003  VÄSTERÅS  AQ4603  25 m  35.09   
242  Engström Astrid  2004  VÄSTERÅS  AK0604  50 m  35.55   
23  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  36.12   
291  Ardanius Matilda  2001  BÅLSTA SK  AC9401  25 m  36.43  EFT 
10  111  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  50 m  36.47   
11  96  Ingemarson Bonnie  2002  NORRTÄLJE  BU6202  25 m  36.71   
12  247  Holmberg Sofi  2003  VÄSTERÅS  AB3403  25 m  37.22   
13  295  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m  37.50  EFT 
14  177  Renström Camilla  2002  UPPLANDS-B  AB5402  25 m  38.85   
15  228  Scuderi Beatrice  2005  VÄSBY SS  AY5805  50 m  38.85   
16  165  Kristoffersson Filippa  2003  UPPLANDS-B  AV2603  25 m  38.94   
17  272  von der Burg Sarah  2004  VÄSTERÅS  AP6604  25 m  39.42   
18  109  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  25 m  39.46   
19  199  Fabel Amanda  2005  VÄSBY SS  AC3805  25 m  39.82   
20  255  Lindgren Matilda  2004  VÄSTERÅS  AG5804  25 m  40.14   
21  224  Renholm Ella  2006  VÄSBY SS  AY2206  25 m  41.02   
22  268  Uzelac Johanna  2003  VÄSTERÅS  BE0803  25 m  41.98   
23  237  Ward Alexandra  2005  VÄSBY SS  BD7605  25 m  43.25   
24  294  Ingemansson Sofia  2004  BÅLSTA SK  AC9204  50 m  44.39  EFT 
25  235  Wahlund Milla  2006  VÄSBY SS  AG0206  25 m  45.07   
26  22  Eriksson Thea  2006  SK ENA  AB9606  25 m  45.20   
27  35  Gylling Josefine  2004  GUSTAVSBER  AI3604  25 m  46.35   
28  178  Renström Helena  2002  UPPLANDS-B  AB7402  25 m  46.88   
29  196  Eklund Cecilia  2005  VÄSBY SS  BF0205  25 m  47.25   
30  182  Sundquist Ellen  2006  UPPLANDS-B  AU8406  25 m  47.41   
31  36  Höglund Lundeberg Säva  2005  GUSTAVSBER  AC1805  25 m  50.00   
32  47  Tham Bonnie  2006  GUSTAVSBER  BG5406  25 m  51.67  EFT 
33  39  Lannér Elvira  2005  GUSTAVSBER  BA8405  25 m  53.22   
34  20  Bärgård Tindra  2006  SK ENA  AB8606  25 m  53.51   
35  149  Thelander Ida  2005  SALA SS  AU6405  25 m  56.47   
36  114  Svanborg Saga  2003  NORRTÄLJE  BX6403  25 m     
37  162  Jogfors Ester  2005  UPPLANDS-B  AY7805  25 m     
38  184  Söderlund Elin  2006  UPPLANDS-B  AJ6206  25 m     
39  186  Vincent Vera  2003  UPPLANDS-B  BY6203  25 m     
40  210  Krekula Fanny  2006  VÄSBY SS  AU8606  25 m     
41  250  Killiner Evelina  2004  VÄSTERÅS  BN7604  25 m     
42  269  Wannberg Säfvestad Ebba  2005  VÄSTERÅS  BM5805  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  15 oktober 2017 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  11:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare
Backstroke Start