2017-12-16   21:38:49
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för ICA Kvantum Cup 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

10_S
Gren 10, 25m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
233  Takala Theo  2007  VÄSBY SS  AC5907  25 m  17.53   
154  Bjällås Filip  2007  UPPLANDS-B  AA7107  25 m  17.70   
225  Rosén Colin  2008  VÄSBY SS  AB7108  25 m  18.21   
181  Sjögren Albert  2007  UPPLANDS-B  AA8107  25 m  18.48   
261  Mörtstrand Isac  2007  VÄSTERÅS  AC4107  25 m  18.68   
289  Kim Danil  2009  BASILISK  AA0509  25 m  18.97   
232  Svensson Erik  2007  VÄSBY SS  AH5507  25 m  18.99   
222  Pettersson Jacob  2008  VÄSBY SS  AA5908  25 m  19.98   
213  Lindström Vilmer  2007  VÄSBY SS  AB5307  25 m  20.11   
10  218  Peng Eddie  2007  VÄSBY SS  AA7707  25 m  20.63   
11  147  Struwe Oliver  2008  SALA SS  AE8108  25 m  20.86   
12  219  Perez Cevallos Steven Javier  2007  VÄSBY SS  AH9107  25 m  20.87   
13  226  Rosén Elton  2010  VÄSBY SS  AA8310  25 m  21.12   
14  185  Vide William  2008  UPPLANDS-B  AA5308  25 m  21.77   
15  79  Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE  AE4508  25 m  22.65   
16  211  Levander Gustav  2008  VÄSBY SS  AE9908  25 m  22.96   
17  94  Hultin Gabriel  2007  NORRTÄLJE  AJ7107  25 m  23.45   
18  107  Ridderstad William  2007  NORRTÄLJE  AJ8107  25 m  23.91   
19  305  Björkhed Noah  2007  VÄSBY SS  AI4307  25 m  24.90  EFT 
20  104  Ratatikainen Blomdahl Hugo  2008  NORRTÄLJE  AE5508  25 m  25.00   
21  303  Johansson Morits  2008  UPPLANDS-B  AB1708  25 m  26.85  EFT 
22  17  Asp Almström Pontus  2008  SK ENA  AD1908  25 m  28.11   
23  187  Zhao Jin  2007  UPPLANDS-B  AI2107  25 m  29.31   
24  188  Zhao Yu  2007  UPPLANDS-B  AI1107  25 m  30.72   
25  10  Martinez Molina Anton  2008  BÅLSTA SK  AD2708  25 m  31.37   
26  159  Grufman Lukas  2008  UPPLANDS-B  AD4508  25 m  46.42   
27  Finne Gabriel  2010  BÅLSTA SK  AA9310  25 m  47.99   
28  61  Donovan Max  2007  MÄRSTA SS  AM9507  25 m     
29  78  Beronius Loke  2008  NORRTÄLJE  AH3708  25 m     
30  138  Gullberg Alvar  2008  SALA SS  AF6908  25 m     
31  143  Hörnstedt Eric  2008  SALA SS  AH7508  25 m     
32  153  Backlund Widar  2011  UPPLANDS-B  AA5111  25 m     
33  160  Gustafsson Carl  2008  UPPLANDS-B  AF2108  25 m     
34  168  Mahmoud Lorans  2009  UPPLANDS-B  AC4309  25 m     
35  174  Olivia Axel  2009  UPPLANDS-B  AC3309  25 m     
36  175  Palamarciuc Vlad  2008  UPPLANDS-B  AH5708  25 m     
37  221  Peterson Milo  2009  VÄSBY SS  AB4909  25 m     
38  302  Johansson Melvin  2007  UPPLANDS-B  AE8307  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 oktober 2017 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  21:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare
Backstroke Start