Startliste for Hjørring Park Vendia Swim Cup 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 12, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Kærholm Teltudlejning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2017 |
1 | 77 | Romanski Fenja | 2005 | SMUT | 0598AH | 50 m | 1:08.06 | |
2 | 390 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 50 m | 1:08.39 | |
3 | 15 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 50 m | 1:12.22 | |
4 | 389 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 50 m | 1:12.47 | |
5 | 106 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 50 m | 1:13.50 | |
6 | 138 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 50 m | 1:13.57 | |
7 | 81 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 50 m | 1:14.03 | |
8 | 110 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 50 m | 1:14.41 | |
9 | 253 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 50 m | 1:15.62 | |
10 | 590 | Iversen Karoline | 2005 | NORD | 0528AM | 50 m | 1:18.65 | |
11 | 337 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 50 m | 1:20.75 | |
12 | 446 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 50 m | 1:20.97 | |
13 | 232 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 50 m | 1:21.44 | |
14 | 421 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 50 m | 1:22.03 | |
15 | 100 | Gjelstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 50 m | 1:22.16 | |
16 | 19 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 50 m | 1:22.32 | |
17 | 225 | Jørgensen Ida Marie | 2005 | HORSENS | 0502AU | 50 m | 1:23.92 | |
18 | 101 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 50 m | 1:24.16 | |
19 | 236 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 50 m | 1:24.63 | |
20 | 426 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 50 m | 1:24.80 | |
21 | 16 | Gade Signe | 2005 | S 68 | 0598AQ | 50 m | 1:26.11 | |
22 | 443 | Stelman Andrea Legaard | 2006 | VEJLE | 0604AC | 50 m | 1:27.42 | |
23 | 248 | Olesen Mathilde | 2005 | HORSENS | 0526AT | 50 m | 1:27.57 | |
24 | 428 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 50 m | 1:28.73 | |
25 | 229 | Kragh Emilie Fig | 2005 | HORSENS | 0534AQ | 50 m | 1:29.22 | |
26 | 233 | Kruse Sofie Vad | 2005 | HORSENS | 0546AK | 50 m | 1:29.43 | |
27 | 425 | Kjær Cecilie Erbo | 2006 | VEJLE | 0688AD | 50 m | 1:29.96 | |
28 | 407 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 50 m | 1:31.49 | |
29 | 440 | Raaberg Silje Anna | 2005 | VEJLE | 0586AU | 50 m | 1:31.71 | |
30 | 415 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 50 m | 1:32.75 | |
31 | 262 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 50 m | 1:33.72 | |
32 | 217 | Gregersen Cecilie Egemose | 2005 | HORSENS | 0542AR | 50 m | 1:34.04 | |
33 | 242 | Madsen Signe Vandborg | 2005 | HORSENS | 0572AQ | 50 m | 1:34.17 | |
34 | 33 | Jørgensen Sofia | 2006 | S 68 | 0638AM | 50 m | 1:39.57 | |
35 | 36 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 50 m | 1:40.69 | |
36 | 431 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 50 m | 1:42.07 | |
37 | 226 | Jørgensen Laura Sofie K. | 2007 | HORSENS | 0744AI | 50 m | 1:43.79 | |
38 | 437 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 50 m | 1:45.25 | |
39 | 410 | Damsbo Ida | 2006 | VEJLE | 0684AO | 50 m | 1:54.68 | |
40 | 22 | Jensen Amalie Vangsted | 2007 | S 68 | 0738AN | 50 m | ||
41 | 35 | Krogsgaard Anna Kragelund | 2005 | S 68 | 0558AX | 50 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 20 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 50 m | 1:03.71 | |
2 | 234 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 50 m | 1:03.78 | |
3 | 136 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 50 m | 1:03.80 | |
4 | 380 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 50 m | 1:04.17 | |
5 | 246 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 50 m | 1:05.00 | |
6 | 360 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 50 m | 1:05.11 | |
7 | 381 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 50 m | 1:05.13 | |
8 | 349 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 50 m | 1:05.30 | |
9 | 497 | Lærdal Kari | 2003 | Stavang.SC | 50 m | 1:06.72 | ||
10 | 292 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 50 m | 1:07.16 | |
11 | 123 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 50 m | 1:07.72 | |
12 | 87 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 50 m | 1:07.77 | |
13 | 186 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | BRÆDSTRUP | 0364AD | 50 m | 1:07.78 | |
14 | 113 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 50 m | 1:07.80 | |
15 | 78 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 50 m | 1:08.15 | |
16 | 209 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 50 m | 1:08.45 | |
17 | 103 | Iversen Matilde | 2003 | AALBORG | 0316AX | 50 m | 1:08.56 | |
18 | 533 | Bjørnevåg Adele | 2003 | KristianSA | 50 m | 1:08.65 | ||
19 | 230 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 50 m | 1:08.80 | |
20 | 383 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 50 m | 1:08.94 | |
21 | 34 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 50 m | 1:09.41 | |
22 | 162 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 50 m | 1:09.76 | |
23 | 589 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 50 m | 1:09.99 | |
24 | 211 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 50 m | 1:10.14 | |
25 | 24 | Jensen Catherina Juul | 2003 | S 68 | 0326AX | 50 m | 1:10.60 | |
26 | 442 | Selbo Pipaluk | 2003 | VEJLE | 0336AZ | 50 m | 1:10.66 | |
27 | 218 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 50 m | 1:11.28 | |
28 | 584 | Wågbø Andrea | 2003 | Farsund SK | 50 m | 1:11.64 | ||
29 | 588 | Andersen Anne-Sophie | 2004 | NORD | 0424AP | 50 m | 1:11.75 | |
30 | 141 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 50 m | 1:11.76 | |
31 | 291 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 50 m | 1:11.78 | |
32 | 165 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 50 m | 1:11.86 | |
33 | 307 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 50 m | 1:12.63 | |
34 | 10 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 50 m | 1:13.88 | |
35 | 172 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 50 m | 1:13.94 | |
36 | 305 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 50 m | 1:13.96 | |
37 | 241 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 50 m | 1:14.01 | |
38 | 392 | Sørensen Rikke Struntze | 2003 | VIBORG | 0344AY | 50 m | 1:14.15 | |
39 | 289 | Kjærgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 50 m | 1:14.60 | |
40 | 541 | Lohne Camilla | 2004 | KristianSA | 50 m | 1:15.08 | ||
41 | 294 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 50 m | 1:15.74 | |
42 | 72 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 50 m | 1:17.22 | |
43 | 214 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 50 m | 1:18.27 | |
44 | 598 | Sander Daphne | 2003 | NORD | 50 m | 1:18.31 | ||
45 | 399 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 50 m | 1:18.36 | |
46 | 54 | Pihl Emilie | 2004 | NORD | 0468AT | 50 m | 1:18.49 | |
47 | 396 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 50 m | 1:18.84 | |
48 | 206 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 50 m | 1:19.13 | |
49 | 168 | Press Sisse Ø. | 2003 | ODDER | 0332AV | 50 m | 1:19.27 | |
50 | 179 | Broch Victoria | 2004 | BRÆDSTRUP | 0404AI | 50 m | 1:20.36 | |
51 | 67 | Lindberg Sille | 2003 | AABYBRO | 0348BB | 50 m | 1:20.55 | |
52 | 303 | Kirial Nete | 2003 | ST-NEPTUN | 0362BC | 50 m | 1:21.42 | |
53 | 402 | Villadsen Caroline K. | 2004 | VIBORG | 0466AV | 50 m | 1:22.02 | |
54 | 388 | Haarup Majken | 2004 | VIBORG | 0466AW | 50 m | 1:22.53 | |
55 | 247 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 50 m | 1:22.59 | |
56 | 32 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 50 m | 1:23.33 | |
57 | 397 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 50 m | 1:24.53 | |
58 | 406 | Mortensen Sille | 2004 | VIBORG | 0484AL | 50 m | 1:25.23 | |
59 | 329 | Vrebac Mina | 2003 | OPNØR | 0376AZ | 50 m | 1:27.17 | |
60 | 188 | Lindberg Sofie | 2004 | BRÆDSTRUP | 0448AX | 50 m | 1:27.21 | |
61 | 5 | Andersen Emma | 2003 | S 68 | 0346BD | 50 m | 1:34.84 | |
62 | 18 | Holt Line Grøndved | 2004 | S 68 | 0492AY | 50 m |
Årg. 2001-2002 |
1 | 212 | Christensen Josefine Due | 2001 | HORSENS | 0166AT | 50 m | 1:00.21 | |
2 | 115 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 50 m | 1:00.74 | |
3 | 416 | Hvarre Louise | 2001 | VEJLE | 0156AN | 50 m | 1:01.61 | |
4 | 153 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 50 m | 1:01.81 | |
5 | 501 | Rødseth Anne | 2001 | Stavang.SC | 50 m | 1:01.95 | ||
6 | 85 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 50 m | 1:01.97 | |
7 | 163 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 50 m | 1:02.58 | |
8 | 219 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 50 m | 1:03.28 | |
9 | 82 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 50 m | 1:03.82 | |
10 | 326 | Hansen Anne Marie S. | 2002 | OPNØR | 0284AM | 50 m | 1:04.56 | |
11 | 486 | Abrahamsen Celine | 2001 | Stavang.SC | 50 m | 1:04.60 | ||
12 | 245 | Nielsen Mie Buch | 2001 | HORSENS | 0188AH | 50 m | 1:04.79 | |
13 | 591 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 50 m | 1:05.24 | |
14 | 25 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 50 m | 1:05.40 | |
15 | 213 | Dam Trine | 2001 | HORSENS | 0126AT | 50 m | 1:05.64 | |
16 | 155 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 50 m | 1:05.83 | |
17 | 488 | Berg Malin Bergsholm | 2002 | Stavang.SC | 50 m | 1:06.37 | ||
18 | 204 | Andersen Marikka | 2002 | HORSENS | 0214AI | 50 m | 1:07.05 | |
19 | 583 | Mushom Annie | 2002 | Farsund SK | 50 m | 1:07.73 | ||
20 | 210 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 50 m | 1:07.74 | |
21 | 587 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 50 m | 1:07.76 | |
22 | 184 | Harpøth Julia | 2002 | BRÆDSTRUP | 0208AX | 50 m | 1:07.96 | |
23 | 88 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 50 m | 1:08.04 | |
24 | 107 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 50 m | 1:08.16 | |
25 | 345 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 50 m | 1:08.20 | |
26 | 430 | Muncrief Natasja | 2002 | VEJLE | 0236AN | 50 m | 1:08.29 | |
27 | 239 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | HORSENS | 0162AT | 50 m | 1:08.37 | |
28 | 494 | Jørmeland Johanne | 2002 | Stavang.SC | 50 m | 1:08.53 | ||
29 | 574 | Sørensen Helena M. S. | 2001 | AALBORG | 0118AJ | 50 m | 1:09.09 | |
30 | 61 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | AABYBRO | 0148BC | 50 m | 1:09.55 | |
31 | 243 | Mikkelsen Josefine | 2002 | HORSENS | 0242AT | 50 m | 1:09.56 | |
32 | 546 | Strømman Lea Adalia | 2002 | KristianSA | 50 m | 1:10.11 | ||
33 | 422 | Johansen Maja | 2002 | VEJLE | 0262AV | 50 m | 1:10.65 | |
34 | 511 | der Erle Marie Aartun Van | 2002 | Stavang.SC | 50 m | 1:10.97 | ||
35 | 344 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 50 m | 1:11.04 | |
36 | 351 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 50 m | 1:11.39 | |
37 | 257 | Sund Ida | 2002 | HORSENS | 0254AU | 50 m | 1:11.46 | |
38 | 240 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 50 m | 1:11.53 | |
39 | 156 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 50 m | 1:11.73 | |
40 | 441 | Schwartz Signe | 2002 | VEJLE | 0298AQ | 50 m | 1:11.75 | |
41 | 12 | Christensen Signe | 2001 | S 68 | 0194AT | 50 m | 1:12.50 | |
42 | 251 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | HORSENS | 0296AU | 50 m | 1:12.50 | |
43 | 285 | Berg Mille C. | 2001 | SKANDERBOR | 0102AY | 50 m | 1:12.65 | |
44 | 178 | Brinkmann Maja | 2002 | BRÆDSTRUP | 0288AO | 50 m | 1:12.80 | |
45 | 71 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 50 m | 1:13.06 | |
46 | 65 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | AABYBRO | 0284BA | 50 m | 1:14.70 | |
47 | 409 | Damgaard Laura | 2002 | VEJLE | 0248AV | 50 m | 1:15.32 | |
48 | 312 | Volke Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0228BC | 50 m | 1:15.58 | |
49 | 304 | Lund Anna Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0234BC | 50 m | 1:16.05 | |
50 | 290 | Krøyer Emma Jeppesen | 2001 | SKANDERBOR | 0156BB | 50 m | 1:16.47 | |
51 | 592 | Kanstrup Lykke | 2002 | NORD | 0244AT | 50 m | 1:16.71 | |
52 | 17 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 50 m | 1:16.92 | |
53 | 295 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 0252AZ | 50 m | 1:19.47 | |
54 | 308 | Søndergaard Katrine | 2002 | ST-NEPTUN | 0258BC | 50 m | 1:20.42 | |
55 | 433 | Nielsen Maja | 2001 | VEJLE | 0134AW | 50 m | 1:22.41 |
Årg. 0-2000 |
1 | 244 | Nielsen Amalie Bach | 1999 | HORSENS | 9942AG | 50 m | 59.73 | |
2 | 563 | Tørnkvist Malene | 1998 | TEAM SØR | 50 m | 59.83 | ||
3 | 562 | Svege Dina | 2000 | TEAM SØR | 50 m | 1:00.43 | ||
4 | 561 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | TEAM SØR | 50 m | 1:00.63 | ||
5 | 554 | Næssen Nora | 1999 | TEAM SØR | 50 m | 1:00.87 | ||
6 | 434 | Olesen Helene | 2000 | VEJLE | 0044AP | 50 m | 1:01.91 | |
7 | 208 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | HORSENS | 0082BB | 50 m | 1:02.51 | |
8 | 371 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 50 m | 1:03.12 | |
9 | 255 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 50 m | 1:04.17 | |
10 | 490 | Dahle-Øfsti Camilla | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 1:06.29 | ||
11 | 359 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | AAS | 9924AU | 50 m | 1:07.74 | |
12 | 258 | Sund Nanna | 2000 | HORSENS | 0086BE | 50 m | 1:09.92 | |
13 | 595 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 50 m | 1:09.95 | |
14 | 570 | Madsen Mette Krogstrup | 2000 | SKALS | 0094BA | 50 m | 1:14.48 | |
15 | 572 | Egenæs Katrine | 2000 | DRAGSHOLM | 0086BB | 50 m | 1:15.69 | |
16 | 577 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 50 m | 1:17.72 | |
17 | 575 | Johansen Caroline T.b. | 1999 | HINNERUP | 9978BD | 50 m | 1:23.22 | |
18 | 576 | Brimstrond Mirantee | 1999 | STIDSHOLT | 50 m | 1:23.55 | ||
19 | 600 | Aaby Louise Bast | 1998 | NORD | 9872BE | 50 m | 1:32.36 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 28 april 2017 |
Licens til Svømmeklubben S 68 | Udskriftstidspunkt | 00:19 |