Program för UGP 3 2017, Eskilstuna
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 16
|
Tävling |
Ungdoms GP 3 2017 Eskilstuna |
|
Utskriftsdatum |
03 juni 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
17:52 |
|
|
Arrangör |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 juni 2017 |
|
|
|
|
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar |
Finaler (6) |
Sponsor: UGP |
|
Beräknad start 09:28 |
Heat 1 (6) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
241 |
3 |
Haoija He |
2004 |
AW9504 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:52.51 |
168 |
4 |
Helmer Brobacke |
2004 |
AI1304 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:50.59 |
211 |
5 |
Daniel Kördel |
2004 |
AN5904 |
ÖSA |
|
25m |
1:51.45 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
105 |
0 |
Mohamed Osman |
2003 |
AW4903 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:45.98 |
143 |
1 |
Max Antonsson |
2004 |
AG6304 |
SALA SS |
|
25m |
1:42.55 |
113 |
2 |
Elias Sjölander |
2003 |
AO3903 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:40.69 |
92 |
3 |
Liam Fahlin |
2003 |
AO9303 |
KARLSKO SF |
|
50m |
1:37.68 |
152 |
4 |
Felix Mårvad |
2003 |
AS2303 |
SALA SS |
|
25m |
1:36.38 |
107 |
5 |
Marcus Bülund |
2004 |
AE4304 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:37.32 |
110 |
6 |
Filip Hedin |
2003 |
AS1503 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:40.59 |
128 |
7 |
Qintin Bröms |
2003 |
AZ5703 |
SS MORA |
|
25m |
1:40.82 |
58 |
8 |
Gustav Thorsén |
2004 |
AI4104 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:44.82 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
200 |
0 |
Kevin Cao |
2003 |
AX5303 |
ÖSA |
|
25m |
1:32.17 |
96 |
1 |
Gabriel Hökemyr |
2002 |
AV0502 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:29.14 |
60 |
2 |
Henrik Tran |
2004 |
AC0704 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:26.51 |
142 |
3 |
Lukas Lundberg |
2004 |
AD0104 |
MOTALA SS |
|
25m |
1:26.03 |
57 |
4 |
Axel Thorsén |
2003 |
AH6503 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:25.21 |
95 |
5 |
Noel Hodberg |
2002 |
AS7302 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:25.85 |
216 |
6 |
Anton Svennberg |
2002 |
AV3702 |
ÖSA |
|
25m |
1:26.50 |
33 |
7 |
Eskil Jonsson |
2003 |
AA5303 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:27.46 |
89 |
8 |
Oscar Björstam |
2003 |
AH2703 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:30.11 |
23 |
9 |
Edvin Brattberg |
2003 |
AN5703 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:32.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
34 |
0 |
Evert Jonsson |
2003 |
AA0303 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:23.38 |
61 |
1 |
Arman Tumanyan |
2002 |
AR1702 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:22.01 |
83 |
2 |
Melker Rosengren |
2003 |
AR1903 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:21.26 |
19 |
3 |
Gustaf Walldén |
2003 |
AE8503 |
SK ENA |
|
25m |
1:21.04 |
176 |
4 |
Per Granlund |
2002 |
AH9502 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:18.94 |
167 |
5 |
Linus Björk |
2002 |
AB6902 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:20.07 |
122 |
6 |
Olle Pettersson |
2004 |
AJ1304 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:21.08 |
78 |
7 |
Carl Hansson |
2003 |
AE9703 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:21.28 |
235 |
8 |
Oliver Hjalmarsson Sarlind |
2003 |
AN7503 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:22.23 |
171 |
9 |
Tom Dijkhuizen |
2003 |
AH5703 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:23.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
44 |
0 |
Alex Ly |
2003 |
AE6103 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:18.62 |
111 |
1 |
Ludvig Mathisen |
2003 |
AD7903 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:16.41 |
193 |
2 |
Lucas Sterling |
2004 |
AC6704 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:15.91 |
144 |
3 |
Isak Brundin |
2000 |
AJ8100 |
SALA SS |
|
25m |
1:15.06 |
130 |
4 |
Lukas Hill |
1999 |
AH6999 |
SS MORA |
|
25m |
1:13.87 |
49 |
5 |
Samuel Paulson |
2004 |
AG3504 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:14.68 |
202 |
6 |
Adrijan Danqi |
2002 |
AS2502 |
ÖSA |
|
25m |
1:15.19 |
121 |
7 |
Anders Malmberg |
2002 |
AS4902 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:16.27 |
112 |
8 |
Axel Rönnquist |
2001 |
AR2101 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:18.16 |
177 |
9 |
Jonathan Holmberg |
2000 |
AT1300 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:18.77 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
243 |
0 |
Sam Thai |
1999 |
AU9999 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:13.10 |
141 |
1 |
Elliot Fielder |
2003 |
AD2303 |
MOTALA SS |
|
25m |
1:11.75 |
154 |
2 |
Elias Nordgren |
2001 |
AE2101 |
SALA SS |
|
25m |
1:10.73 |
65 |
3 |
Axel Witt |
2000 |
AE5100 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:09.91 |
37 |
4 |
Eldin Kadic |
1999 |
AG5199 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:04.09 |
86 |
5 |
Marcus Ålenius |
2001 |
AQ6901 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:07.17 |
81 |
6 |
Andreas Persson |
2000 |
AT8100 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:10.63 |
79 |
7 |
Jakob Källquist |
2001 |
AC0901 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:10.83 |
147 |
8 |
Joel Larsson |
2001 |
AP9301 |
SALA SS |
|
25m |
1:11.90 |
48 |
9 |
Elias Paulson |
2000 |
AS0900 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:13.21 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
03 juni 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
Utskriftstid |
17:52 |
|