Ohjelma DM och JDM Mellansvenska SF
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 16, 100m Frisim Herrar Senior |
Distriktrekord Seniorer: Gustaf Dahlman (1997) 52.54 2016-01-30 |
Distriktrekord Juniorer: Gustaf Dahlman (1997) 52.54 2016-01-30 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 59 | Gissén Erik | 1992 | KARLSTAD | AL0992 | 25 m | 49.89 | |
2 | 145 | Dahlman Gustaf | 1997 | VÄSTERÅS | AJ1597 | 25 m | 50.96 | |
3 | 69 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | AF4901 | 25 m | 51.93 | |
4 | 61 | Haglund Elias | 1996 | KARLSTAD | AJ9596 | 25 m | 52.65 | |
5 | 89 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | AI9399 | 25 m | 54.21 | |
6 | 177 | Finnström Dennis | 1995 | ÖSA | AP9195 | 25 m | 55.38 | |
7 | 108 | Kuijpers Ivo | 1999 | SÄFFLE SS | AG6199 | 25 m | 55.66 | |
8 | 65 | Lindow Niclas | 1999 | KARLSTAD | AN6999 | 25 m | 56.36 | |
9 | 77 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | 56.48 | |
10 | 92 | Brundin Isak | 2000 | SALA SS | AJ8100 | 25 m | 56.67 | |
11 | 183 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 25 m | 56.67 | |
12 | 66 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 25 m | 56.93 | |
13 | 125 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 50 m | 57.11 | |
14 | 119 | Almasi Alexander | 2000 | UPSALA S | AB0300 | 50 m | 57.24 | |
15 | 94 | Douib Jonathan | 2000 | SALA SS | AS8100 | 50 m | 57.79 | |
16 | 112 | Rogne Carl | 1996 | SÄFFLE SS | AC9796 | 50 m | 58.08 | |
17 | 199 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 50 m | 58.21 | |
18 | 84 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 58.33 | |
19 | 55 | Albringer David | 2001 | KARLSTAD | AF2101 | 50 m | 58.45 | |
20 | 111 | Nyrén Ludvig | 1997 | SÄFFLE SS | AO5797 | 50 m | 58.45 | |
21 | 42 | Blagojevic Igor | 2000 | KARLSKO SF | AG5700 | 50 m | 58.80 | |
22 | 109 | Lithner Daniel | 2001 | SÄFFLE SS | AJ9701 | 50 m | 58.83 | |
23 | 32 | Carlsson Adam | 2001 | GÄVLE SS | AK1901 | 50 m | 59.05 | |
24 | 142 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 50 m | 59.19 | |
25 | 178 | Flyman Robin | 1995 | ÖSA | BA0795 | 25 m | 59.64 | |
26 | 90 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 50 m | 59.70 | |
27 | 34 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 50 m | 59.73 | |
28 | 48 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | AC0903 | 25 m | 1:00.09 | |
29 | 149 | Fahlén Max | 2001 | VÄSTERÅS | AM1101 | 50 m | 1:00.12 | |
30 | 36 | Persson Andreas | 2000 | GÄVLE SS | AT8100 | 50 m | 1:00.53 | |
31 | 7 | Waller-Kaustinen Anton | 2000 | BORLÄNGE | AJ5500 | 25 m | 1:00.73 | |
32 | 1 | Nordh Marcus | 2000 | BOLLNÄS SS | AS7900 | 25 m | 1:00.90 | |
33 | 133 | Rosvall Philip | 2001 | UPSALA S | AP2501 | 50 m | 1:01.29 | |
34 | 67 | Mathisen Ludvig | 2003 | KARLSTAD | AD7903 | 25 m | 1:02.11 | |
35 | 132 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 50 m | 1:02.19 | |
36 | 151 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 50 m | 1:02.41 | |
37 | 2 | Schön Martin | 2003 | BOLLNÄS SS | AJ9703 | 25 m | 1:02.48 | |
38 | 107 | Klasson Tobias | 2000 | SÄFFLE SS | AM1500 | 50 m | 1:02.61 | |
39 | 129 | Milkin Roman | 1999 | UPSALA S | AH0599 | 50 m | 1:03.44 | |
40 | 155 | Khabarov Peter | 2002 | VÄSTERÅS | AM6302 | 50 m | 1:03.89 | |
41 | 120 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 50 m | 1:07.86 | |
42 | 5 | Ruijs Daniel | 2004 | BORLÄNGE | AE5504 | 25 m | 1:08.10 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 09 juni 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 07:41 |