2020-01-26   13:24:32
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Harboe Water Games 2017

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

16_S
Løb 16, 200m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
300  Frederikse Bertram Dalgas  2003  KØGE  0305AC  25 m  2:39.50   
24  Poulsen Emil Osberg  2003  DRAGSHOLM  0337AN  25 m  2:41.23   
395  Kurtzmann Laurids Isling  2002  SK-SYD  0253AS  25 m  2:44.55   
162  Mouridsen Kristian  2002  NÆSTVED  0261AR  50 m  2:45.14   
71  Kristensen David  2003  KVIK  0359AP  25 m  2:51.07   
70  Prehn Viggo  2004  KVIK  0493AE  25 m  2:51.72   
427  Nielsen Andreas M  2005  SLAGELSE  0505AA  25 m  2:51.85   
253  Christensen Jeppe Bayer  2005  HERLEV  0581AD  25 m  2:53.41   
163  Andersen Matti  2001  NÆSTVED  0197AR  25 m  2:55.12   
10  42  Nørskov Mathias Toft  2003  TRITON B  0361AL  25 m  2:55.64   
11  339  Kiliç Emre Emil Tømmerby  2004  RINGSTED  0495AJ  50 m  2:58.39   
12  79  Mønsted-Martin Nicolas  2004  KVIK  0437AK  50 m  3:00.86   
13  73  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  50 m  3:01.12   
14  277  Høy August  2005  HERLUFSHOL  0539AG  25 m  3:01.63   
15  301  Gadegaard Oliver  2003  KØGE  0321AR  25 m  3:02.96   
16  161  Andersen Sammi Asker  2003  NÆSTVED  0347AK  50 m  3:04.05   
17  148  Foged Malthe  2005  NÆSTVED  0587AF  50 m  3:04.82   
18  297  Christensen Philip H.  2004  KØGE  0437AN  25 m  3:05.50   
19  61  Rasmussen Malthe Lorin  2005  KALUNDBORG  0515AC  25 m  3:05.66   
20  78  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  50 m  3:06.58   
21  377  Johansen Frederik Schmidt  2002  KORSÖR  0239AT  25 m  3:06.76   
22  369  Clausen Konrad  2005  KORSÖR  0547AF  25 m  3:07.61   
23  33  Brandelev Bertram Grøn  2004  TRITON B  0423AI  50 m  3:08.91   
24  231  Dahrup Jonas P.  2004  HASLEV  0469AD  25 m  3:09.36   
25  348  Mølbak Andreas  2006  RINGSTED  0631AI  25 m  3:10.23   
26  328  Frandsen Adam Bugge  2005  RINGSTED  0509AF  50 m  3:10.37   
27  44  Rindum Philip  2005  TRITON B  0535AC  50 m  3:10.63   
28  372  Hansen Tobias Wiegaard  2004  KORSÖR  0489AH  25 m  3:11.53   
29  77  Hermansen Louie  2004  KVIK  0419AE  25 m  3:11.68   
30  76  Mikkelsen Gustav Majkjær  2005  KVIK  0577AJ  25 m  3:14.12   
31  347  Millard Jeremy William  2005  RINGSTED  0571AI  25 m  3:15.81   
32  393  Jürs Tue Vestergaard  2004  SK-SYD  0411AQ  25 m  3:16.91   
33  376  Jepsen Christian Søe  2005  KORSÖR  0553AF  25 m  3:17.79   
34  81  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  25 m  3:18.31   
35  332  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  50 m  3:22.01   
36  220  Schou Andreas Kelstrup  2005  GLADSAXE  0539AE  25 m  3:27.74   
37  89  Ankerdal Frederik Grove  2005  KVIK  0539AF  25 m  3:30.26   
38  295  Bengtsén Jeppe  2003  KØGE  0343AP  25 m  3:30.56   
39  429  Nielsen Johannes Tobel  2004  SLAGELSE  0499AM  25 m  3:36.38   
40  379  Knudsen Lukas Kjeldsholm  2004  KORSÖR  0441AG  25 m  3:36.52   
41  82  Kristensen Karl Svane  2005  KVIK  0529AJ  25 m  3:37.88   
42  222  Søhoel William Brix  2006  GLADSAXE  0671AF  25 m  3:39.97   
43  206  Krogh Tore  2006  GLADSAXE  0679AF  25 m  3:46.00   
44  88  Øster Sebastian Højer  2006  KVIK  0679AE  25 m  3:58.58   
45  224  Øland Isak Ravn  2006  GLADSAXE  0699AJ  25 m  4:10.28   
46  84  Dobel Andreas Wiese  2006  KVIK  0645AE  25 m     
47  373  Hartig-Larsen Gustav  2003  KORSÖR  0379AN  25 m     
48  375  Holm Willads  2006  KORSÖR  0683AG  25 m     
49  380  Knudsen Tobias Rehder  2005  KORSÖR  0549AB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  23 juni 2017 
Licens til Slagelse Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  07:44 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark