2020-01-26   12:27:23
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Harboe Water Games 2017

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

25_S
Løb 25, 200m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
51  Aunstrup Kaja  1998  FR.VÆRK  9846AD  25 m  2:15.02   
20  Noe Felina  2002  DRAGSHOLM  0252AR  25 m  2:17.98   
367  Wismann Josephine  2002  RINGSTED  0236AS  25 m  2:20.30   
412  Christoffersen Victoria  2002  SLAGELSE  0284AQ  50 m  2:21.68   
239  Jensen Nicole  1996  HASLEV  9656AB  25 m  2:24.62   
29  Sørensen Laura  2001  DRAGSHOLM  0102BC  25 m  2:25.06   
366  Wismann Cathrine  2002  RINGSTED  0264AS  50 m  2:25.32   
55  Trojlsgaard Luna  2004  FR.VÆRK  0482AN  25 m  2:26.68   
256  Hebeltoft Ida  2003  HERLEV  0378AD  50 m  2:27.54   
10  229  Andersen Emmely  2001  HASLEV  0154AM  25 m  2:29.90   
11  392  Hansen Anastasia  2002  SK-SYD  0256BC  25 m  2:31.39   
12  371  Hansen Maja Wiegaard  2002  KORSÖR  0256AV  25 m  2:34.07   
13  53  Järund Ida Lund  2003  FR.VÆRK  0316AO  25 m  2:34.14   
14  35  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  25 m  2:35.02   
15  303  Nymand Emma Olivia  2003  KØGE  0312BD  25 m  2:35.24   
16  374  Hejlesen Isabella  2004  KORSÖR  0428AW  25 m  2:36.50   
17  262  Kongsfelt Clara  2003  HERLEV  0354AX  25 m  2:37.24   
18  129  Madsen Freja  2004  KVIK  0404AW  50 m  2:37.51   
19  54  Langkilde Maja Hallberg  2004  FR.VÆRK  0498AL  25 m  2:37.78   
20  298  Christensen Sophia  2003  KØGE  0326BD  25 m  2:39.44   
21  394  Kjølby Ida  2003  SK-SYD  0398BB  25 m  2:41.44   
22  305  Østergaard Julie Brix  2006  KØGE  0616AE  25 m  2:42.30   
23  287  Simonsen Anne-Sofie Løhr  2004  HERLUFSHOL  0462AO  25 m  2:45.00   
24  397  Møller Signe Bagge  2004  SK-SYD  0414AW  25 m  2:46.29   
25  244  Petersen Anna Lind  2004  HASLEV  0488AE  25 m  2:47.03   
26  400  Ravn Ida Marie Bundgaard  2004  SK-SYD  0488AV  25 m  2:47.37   
27  126  Kristensen Laura  2004  KVIK  0424AW  25 m  2:48.13   
28  263  Nygaard Emmanuella  2003  HERLEV  0392AV  25 m  2:48.61   
29  93  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  25 m  2:48.82   
30  296  Bollmann Klara-Sofie  2006  KØGE  0676AA  25 m  2:48.90   
31  186  Philip Emma  2005  HØRSHOLM  0538AN  50 m  2:49.84   
32  134  Pihl Mathilde  2005  KVIK  0522AK  25 m  2:50.04   
33  286  Scheel Mille  2003  HERLUFSHOL  0318AW  25 m  2:50.85   
34  182  Jensen Emilia van Wyk B.  2004  HØRSHOLM  0458AQ  50 m  2:51.16   
35  168  Jensen Thea Torndal  2004  NÆSTVED  0456AJ  50 m  2:51.65   
36  188  Vendelboe-Schack Alba  2005  HØRSHOLM  0594AJ  50 m  2:52.83   
37  38  Larsen Esther Haudrum  2005  TRITON B  0574AK  50 m  2:53.44   
38  26  Rasmussen Ella  2004  DRAGSHOLM  0472AL  50 m  2:53.64   
39  142  Walløe Filippa  2005  KVIK  0502AC  25 m  2:54.42   
40  49  Thomsen Martha Bødker  2005  TRITON B  0586AH  50 m  2:56.79   
41  169  Donstrup Marie  2004  NÆSTVED  0412AV  25 m  2:56.92   
42  171  Mørkeberg Katrine  2004  NÆSTVED  0424AJ  50 m  3:02.46   
43  Hardis Maria  2004  DRAGSHOLM  0434BA  25 m  3:02.79   
44  396  Langhorn Josefine Meng  2006  SK-SYD  0676AO  25 m  3:02.82   
45  420  Kristensen Sigrid B.  2004  SLAGELSE  0408AJ  25 m  3:02.96   
46  381  Kroman Laura  2004  KORSÖR  0444AW  25 m  3:04.16   
47  199  Engedal Silje Nygaard  2007  GLADSAXE  0768AE  25 m  3:05.66   
48  179  Erhardi Amalie Busch  2006  HØRSHOLM  0602AL  50 m  3:05.90   
49  174  Ludvigsen Mathilde  2006  NÆSTVED  0616AM  25 m  3:07.35   
50  313  Christensen Anna Hjorth  2006  KØGE  0652AI  25 m  3:12.02   
51  340  Klintby Mathilde  2004  RINGSTED  0492AZ  25 m  3:14.16   
52  302  Kjærsgaard Silje  2005  KØGE  0576AO  25 m  3:14.34   
53  178  Britze Astrid Hjuler  2006  HØRSHOLM  0684AE  25 m  3:15.77   
54  320  Pedersen Astrid Foldberg  2005  KØGE  0506AT  25 m  3:20.18   
55  180  From Mille Dige  2004  HØRSHOLM  0438AW  50 m  3:21.73   
56  30  Larsen Nadja Sofie  2003  DRAGSHOLM  0414BA  25 m  3:24.03   
57  321  Petersen Anna Steen  2007  KØGE  0706AH  25 m  3:28.92   
58  324  Roed Rebekka  2007  KØGE  0732AA  25 m  3:29.07   
59  350  Møller Cecilie  2005  RINGSTED  0588AR  25 m  3:31.19   
60  196  Bartels Maja Damkjær  2006  GLADSAXE  0656AL  25 m  3:40.10   
61  68  Vinding Rebecca Skov  2007  KALUNDBORG  0716AL  25 m     
62  153  Nielsen Iben Lund  2006  NÆSTVED  0636AM  25 m     
63  158  Jensen Asta Maria R.  2007  NÆSTVED  0742AE  25 m     
64  285  Petersen Victoria  2008  HERLUFSHOL  0854AD  25 m     
65  331  Haste Sascha  2007  RINGSTED  0706AC  25 m     
66  409  Alibasic Dzejla  2005  SLAGELSE  0552AU  25 m     
67  423  Lauridsen Frida  2005  SLAGELSE  0514AO  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  23 juni 2017 
Licens til Slagelse Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  07:44 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark