2020-01-28   02:47:18
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Harboe Water Games 2017

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

28_S
Løb 28, 100m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
309  Sørensen Mads Hauge  1997  KØGE  9775AE  25 m  59.20   
252  Benli Adar  2001  HERLEV  0143AR  25 m  1:07.94   
24  Poulsen Emil Osberg  2003  DRAGSHOLM  0337AN  25 m  1:11.08   
232  Eibye Viktor  2001  HASLEV  0175AS  25 m  1:11.86   
19  Noe Elias  2004  DRAGSHOLM  0475AH  50 m  1:13.89   
72  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  25 m  1:14.80   
245  Schmidt Rasmus Lynge  2000  HASLEV  0071AP  25 m  1:21.00   
219  Schmidt William Bendix  2005  GLADSAXE  0587AE  25 m  1:22.49   
339  Kiliç Emre Emil Tømmerby  2004  RINGSTED  0495AJ  25 m  1:25.66   
10  398  Prittwitz Marc Oliver  2003  SK-SYD  0355AQ  25 m  1:27.86   
11  78  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  50 m  1:28.20   
12  299  Danielsen Stefan Helding  2005  KØGE  0511AC  25 m  1:29.02   
13  148  Foged Malthe  2005  NÆSTVED  0587AF  50 m  1:29.29   
14  27  Refsgaard Jesse  2003  DRAGSHOLM  0365AQ  25 m  1:30.11   
15  377  Johansen Frederik Schmidt  2002  KORSÖR  0239AT  25 m  1:33.46   
16  76  Mikkelsen Gustav Majkjær  2005  KVIK  0577AJ  25 m  1:36.18   
17  328  Frandsen Adam Bugge  2005  RINGSTED  0509AF  25 m  1:37.44   
18  220  Schou Andreas Kelstrup  2005  GLADSAXE  0539AE  25 m  1:40.68   
19  301  Gadegaard Oliver  2003  KØGE  0321AR  25 m  1:48.23   
20  204  Iversen William Zeeberg  2006  GLADSAXE  0691AG  25 m  1:58.52   
21  333  Houmann Tristan  2008  RINGSTED  0867AA  25 m  2:08.60   
22  222  Søhoel William Brix  2006  GLADSAXE  0671AF  25 m  2:09.06   
23  46  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  25 m  2:14.90   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  23 juni 2017 
Licens til Slagelse Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  07:44 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark