2020-01-26   12:26:52
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Harboe Water Games 2017

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

31_S
Løb 31, 50m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
281  Meyer Emilie Højen  2004  HERLUFSHOL  0454AJ  25 m  38.86   
371  Hansen Maja Wiegaard  2002  KORSÖR  0256AV  25 m  41.08   
130  Mathies Tanja-Marie  2004  KVIK  0408AQ  50 m  41.09   
166  Bendtsen Caroline  2002  NÆSTVED  0254AK  50 m  41.40   
360  Schmidt Astrid Nørret  2002  RINGSTED  0232BC  25 m  41.47   
238  Jakobsen Nynne  2004  HASLEV  0462AG  25 m  41.68   
258  Jacobsen Thea  2003  HERLEV  0338AC  25 m  42.07   
198  Dragieva Monika  2006  GLADSAXE  0688AH  25 m  42.40   
23  Olsen Emma  2003  DRAGSHOLM  0346AS  25 m  42.74   
10  139  Taul Signe Astrup  2004  KVIK  0402AQ  25 m  43.13   
11  218  Roos Henriette  2006  GLADSAXE  0602AB  25 m  43.91   
12  392  Hansen Anastasia  2002  SK-SYD  0256BC  50 m  44.82   
13  126  Kristensen Laura  2004  KVIK  0424AW  25 m  44.96   
14  105  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  25 m  45.43   
15  95  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  25 m  45.55   
16  134  Pihl Mathilde  2005  KVIK  0522AK  25 m  45.71   
17  60  Møller Sille  2004  KALUNDBORG  0404AU  25 m  46.08   
18  25  Poulsen Frederikke  2006  DRAGSHOLM  0624AG  25 m  46.11   
19  54  Langkilde Maja Hallberg  2004  FR.VÆRK  0498AL  25 m  46.36   
20  381  Kroman Laura  2004  KORSÖR  0444AW  25 m  47.19   
21  30  Larsen Nadja Sofie  2003  DRAGSHOLM  0414BA  25 m  47.22   
22  10  Jensen Sofie Flæshøj  2003  DRAGSHOLM  0378AS  50 m  48.15   
23  41  Nielson Petrine  2003  TRITON B  0316AS  25 m  48.17   
24  282  Meyer Laura  2006  HERLUFSHOL  0652AF  25 m  48.19   
25  59  Müller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  25 m  48.25   
26  48  Thomsen Ella Bødker  2005  TRITON B  0576AH  25 m  48.39   
27  262  Kongsfelt Clara  2003  HERLEV  0354AX  25 m  48.60   
28  Ingleby Anne Louise  2003  DRAGSHOLM  0338BE  25 m  48.66   
29  49  Thomsen Martha Bødker  2005  TRITON B  0586AH  50 m  48.80   
30  56  Andersen Pauline  2005  KALUNDBORG  0592AP  25 m  48.97   
31  96  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  25 m  50.14   
32  104  Andersen Sara-Louise  2004  KVIK  0492AX  25 m  50.33   
33  201  Hansen Maria Claudia S.  2006  GLADSAXE  0662AE  25 m  50.47   
34  272  Ankersen Mie  2006  HERLUFSHOL  0622AD  50 m  51.18   
35  413  Danielsen Naja Møller  2006  SLAGELSE  0616AO  25 m  51.44   
36  409  Alibasic Dzejla  2005  SLAGELSE  0552AU  25 m  51.58   
37  344  Kruuse Astrid  2005  RINGSTED  0554AQ  25 m  51.59   
38  214  Poulsen Ida Villemoes  2007  GLADSAXE  0758AA  25 m  51.86   
39  Hansen Katrine  2006  DRAGSHOLM    25 m  52.11   
40  Hardis Maria  2004  DRAGSHOLM  0434BA  25 m  52.78   
41  101  Smerdal Lara  2006  KVIK  0628AI  25 m  53.05   
42  14  Lundberg Kamille  2003  DRAGSHOLM  0328BB  25 m  53.38   
43  99  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  25 m  53.39   
44  43  Powers Anna  2007  TRITON B  0702AC  50 m  53.71   
45  431  Petersen Clara  2006  SLAGELSE  0644AM  25 m  53.73   
46  100  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  25 m  54.20   
47  115  Fam Isabella  2006  KVIK  0622AN  25 m  54.36   
48  212  Overgaard Nathalie  2007  GLADSAXE  0714AL  25 m  55.03   
49  418  Jørgensen Emma  2006  SLAGELSE  0644AQ  25 m  55.16   
50  110  Dinesen Cornelia  2006  KVIK  0604AN  25 m  55.20   
51  207  Lange Sofie Emilie  2007  GLADSAXE  0702AB  25 m  55.48   
52  159  Pedersen Masha Jul  2006  NÆSTVED  0684AG  25 m  57.54   
53  428  Nielsen Elisabeth Tobel  2007  SLAGELSE  0782AG  25 m  1:01.06   
54  128  Lützhøft Maja Lilja  2006  KVIK  0628AD  25 m  1:01.22   
55  18  Neess Emilie  2007  DRAGSHOLM  0794AL  25 m  1:02.11   
56  62  Seneca Alba  2005  KALUNDBORG  0576AN  25 m  1:02.36   
57  208  Ludvigsen Oline  2007  GLADSAXE  0768AA  25 m  1:02.97   
58  351  Nielsen Vera  2005  RINGSTED    25 m  1:04.44   
59  58  Jensen Laura Saul  2005  KALUNDBORG  0588AV  25 m  1:04.66   
60  329  Giroux-Drejer Amanda  2006  RINGSTED  0636AP  25 m  1:09.13   
61  364  Sørensen Emma Skjold  2004  RINGSTED  0406AX  25 m  1:13.04   
62  363  Stærmose Line  2006  RINGSTED  0622AM  25 m  1:14.55   
63  66  Thomsen Thilde  2008  KALUNDBORG  0806AA  25 m  1:19.16   
64  154  Nielsen Asta Lund  2008  NÆSTVED  0836AF  25 m     
65  244  Petersen Anna Lind  2004  HASLEV  0488AE  25 m     
66  279  Johannesen Augusta  2008  HERLUFSHOL    25 m     
67  289  Sørensen Julie Holm  2008  HERLUFSHOL    25 m     
68  352  Nørregaard Emilie  2007  RINGSTED  0748AF  25 m     
69  358  Redke Maja Burø  2007  RINGSTED    25 m     
70  415  Grøntved Emma  2009  SLAGELSE  0982AC  25 m     
71  419  Kjeldsen Silje Juul  2008  SLAGELSE  0826AG  25 m     
72  434  Rosenstand Alberte  2007  SLAGELSE  0788AK  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  23 juni 2017 
Licens til Slagelse Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  07:44 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark