2020-01-25   09:51:56
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Harboe Water Games 2017

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

35_S
Løb 35, 50m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
51  Aunstrup Kaja  1998  FR.VÆRK  9846AD  25 m  27.92   
367  Wismann Josephine  2002  RINGSTED  0236AS  25 m  29.64   
412  Christoffersen Victoria  2002  SLAGELSE  0284AQ  50 m  29.95   
29  Sørensen Laura  2001  DRAGSHOLM  0102BC  25 m  30.54   
256  Hebeltoft Ida  2003  HERLEV  0378AD  50 m  30.93   
229  Andersen Emmely  2001  HASLEV  0154AM  25 m  31.17   
17  Neess Camille  2003  DRAGSHOLM  0324BA  25 m  31.20   
55  Trojlsgaard Luna  2004  FR.VÆRK  0482AN  25 m  31.21   
303  Nymand Emma Olivia  2003  KØGE  0312BD  25 m  31.24   
10  298  Christensen Sophia  2003  KØGE  0326BD  25 m  31.29   
11  23  Olsen Emma  2003  DRAGSHOLM  0346AS  25 m  31.30   
12  392  Hansen Anastasia  2002  SK-SYD  0256BC  25 m  31.54   
13  287  Simonsen Anne-Sofie Løhr  2004  HERLUFSHOL  0462AO  50 m  31.66   
14  371  Hansen Maja Wiegaard  2002  KORSÖR  0256AV  25 m  31.83   
15  Bachmann Sille  2004  DRAGSHOLM  0424AX  25 m  32.21   
16  53  Järund Ida Lund  2003  FR.VÆRK  0316AO  25 m  32.22   
17  20  Noe Felina  2002  DRAGSHOLM  0252AR  50 m  32.44   
18  28  Schilling Alberte Holst  2003  DRAGSHOLM  0368AW  25 m  32.53   
19  198  Dragieva Monika  2006  GLADSAXE  0688AH  25 m  32.54   
20  95  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  25 m  32.57   
21  184  Nezdiikovskaia Sasha  2005  HØRSHOLM  0564AK  25 m  32.65   
22  262  Kongsfelt Clara  2003  HERLEV  0354AX  50 m  32.69   
23  238  Jakobsen Nynne  2004  HASLEV  0462AG  25 m  32.73   
24  244  Petersen Anna Lind  2004  HASLEV  0488AE  25 m  33.06   
25  260  Jensen Laura Thorlund  2004  HERLEV  0436AJ  25 m  33.42   
26  215  Rasmussen Kamma  2006  GLADSAXE  0686AD  25 m  33.51   
27  60  Møller Sille  2004  KALUNDBORG  0404AU  25 m  33.52   
28  397  Møller Signe Bagge  2004  SK-SYD  0414AW  25 m  33.84   
29  62  Seneca Alba  2005  KALUNDBORG  0576AN  25 m  34.10   
30  135  Schak Frederikke Kofod  2005  KVIK  0528AJ  25 m  34.20   
31  134  Pihl Mathilde  2005  KVIK  0522AK  50 m  34.21   
32  94  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  25 m  34.44   
33  10  Jensen Sofie Flæshøj  2003  DRAGSHOLM  0378AS  50 m  34.48   
34  283  Osatoharimwen Fanta  2005  HERLUFSHOL  0568AL  25 m  34.48   
35  261  Kallesøe Kaja Waag  2005  HERLEV  0576AM  50 m  34.55   
36  201  Hansen Maria Claudia S.  2006  GLADSAXE  0662AE  25 m  34.62   
37  360  Schmidt Astrid Nørret  2002  RINGSTED  0232BC  25 m  35.22   
38  26  Rasmussen Ella  2004  DRAGSHOLM  0472AL  50 m  35.42   
39  142  Walløe Filippa  2005  KVIK  0502AC  25 m  35.45   
40  171  Mørkeberg Katrine  2004  NÆSTVED  0424AJ  50 m  35.67   
41  25  Poulsen Frederikke  2006  DRAGSHOLM  0624AG  25 m  35.85   
42  296  Bollmann Klara-Sofie  2006  KØGE  0676AA  25 m  35.92   
43  209  Løkkegaard Jasmine  2006  GLADSAXE  0604AB  25 m  36.00   
44  96  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  25 m  36.07   
45  49  Thomsen Martha Bødker  2005  TRITON B  0586AH  50 m  36.19   
46  38  Larsen Esther Haudrum  2005  TRITON B  0574AK  50 m  36.28   
47  59  Müller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  25 m  36.41   
48  56  Andersen Pauline  2005  KALUNDBORG  0592AP  25 m  36.47   
49  182  Jensen Emilia van Wyk B.  2004  HØRSHOLM  0458AQ  25 m  36.48   
50  290  Visler Mie  2006  HERLUFSHOL  0626AI  50 m  36.52   
51  48  Thomsen Ella Bødker  2005  TRITON B  0576AH  25 m  36.56   
52  104  Andersen Sara-Louise  2004  KVIK  0492AX  50 m  36.81   
53  Ingleby Anne Louise  2003  DRAGSHOLM  0338BE  50 m  36.90   
54  100  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  25 m  36.90   
55  47  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  37.00   
56  14  Lundberg Kamille  2003  DRAGSHOLM  0328BB  25 m  37.11   
57  396  Langhorn Josefine Meng  2006  SK-SYD  0676AO  25 m  37.22   
58  Hardis Maria  2004  DRAGSHOLM  0434BA  25 m  37.28   
59  98  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m  37.33   
60  207  Lange Sofie Emilie  2007  GLADSAXE  0702AB  25 m  37.58   
61  401  Sander-Bjerge Emilia  2003  SK-SYD  0302BD  25 m  37.72   
62  99  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  25 m  37.85   
63  196  Bartels Maja Damkjær  2006  GLADSAXE  0656AL  25 m  37.86   
64  153  Nielsen Iben Lund  2006  NÆSTVED  0636AM  25 m  38.01   
65  Hansen Katrine  2006  DRAGSHOLM    25 m  38.11   
66  302  Kjærsgaard Silje  2005  KØGE  0576AO  25 m  38.18   
67  178  Britze Astrid Hjuler  2006  HØRSHOLM  0684AE  25 m  38.24   
68  120  Enggaard Alberte  2005  KVIK  0524AE  25 m  38.49   
69  183  Mourier Victoria Haslund  2007  HØRSHOLM  0704AC  50 m  38.53   
70  30  Larsen Nadja Sofie  2003  DRAGSHOLM  0414BA  25 m  38.56   
71  180  From Mille Dige  2004  HØRSHOLM  0438AW  50 m  38.81   
72  65  Stoklund Maria  2006  KALUNDBORG  0648AF  50 m  38.85   
73  177  Borg Ella Nikoline  2005  HØRSHOLM  0504AP  25 m  38.87   
74  344  Kruuse Astrid  2005  RINGSTED  0554AQ  25 m  38.91   
75  420  Kristensen Sigrid B.  2004  SLAGELSE  0408AJ  25 m  38.94   
76  118  Hansen Sofia  2006  KVIK  0668AK  25 m  39.23   
77  422  Larsen Josefine  2004  SLAGELSE  0498AY  25 m  39.29   
78  45  Risager Amalie Carlsen  2006  TRITON B  0604AG  25 m  39.54   
79  421  Larsen Emilie  2007  SLAGELSE  0778AD  25 m  39.74   
80  68  Vinding Rebecca Skov  2007  KALUNDBORG  0716AL  25 m  40.00   
81  237  Jakobsen Mejse  2007  HASLEV  0712AA  25 m  40.19   
82  413  Danielsen Naja Møller  2006  SLAGELSE  0616AO  25 m  40.69   
83  128  Lützhøft Maja Lilja  2006  KVIK  0628AD  25 m  40.71   
84  115  Fam Isabella  2006  KVIK  0622AN  25 m  41.09   
85  436  Tønnesen Silke Krakau  2006  SLAGELSE  0654AC  25 m  41.15   
86  423  Lauridsen Frida  2005  SLAGELSE  0514AO  25 m  41.37   
87  409  Alibasic Dzejla  2005  SLAGELSE  0552AU  25 m  41.52   
88  133  Olavsgaard Smilla Hvid  2006  KVIK  0666AJ  25 m  41.61   
89  110  Dinesen Cornelia  2006  KVIK  0604AN  25 m  41.72   
90  223  Waarst Lise H. V.  2007  GLADSAXE  0732AD  25 m  41.79   
91  338  Juul-Andersen Sara  2004  RINGSTED  0448AY  25 m  43.42   
92  431  Petersen Clara  2006  SLAGELSE  0644AM  25 m  43.44   
93  129  Madsen Freja  2004  KVIK  0404AW  25 m  43.58   
94  155  Bendtsen Mathilde  2007  NÆSTVED  0758AC  25 m  44.24   
95  199  Engedal Silje Nygaard  2007  GLADSAXE  0768AE  25 m  44.46   
96  208  Ludvigsen Oline  2007  GLADSAXE  0768AA  25 m  44.58   
97  428  Nielsen Elisabeth Tobel  2007  SLAGELSE  0782AG  25 m  44.78   
98  269  Andersen Camilla  2006  HERLUFSHOL  0634AP  25 m  45.05   
99  159  Pedersen Masha Jul  2006  NÆSTVED  0684AG  25 m  45.63   
100  349  Møller Anna  2007  RINGSTED  0792AG  25 m  46.93   
101  434  Rosenstand Alberte  2007  SLAGELSE  0788AK  25 m  47.23   
102  284  Paulsen Victoria  2006  HERLUFSHOL  0614AP  25 m  47.94   
103  276  Frederiksen Selma  2008  HERLUFSHOL  0824AA  25 m  48.34   
104  330  Gudmundsdottir Heidi Dogg  2007  RINGSTED    25 m  48.47   
105  351  Nielsen Vera  2005  RINGSTED    25 m  48.58   
106  363  Stærmose Line  2006  RINGSTED  0622AM  25 m  49.68   
107  66  Thomsen Thilde  2008  KALUNDBORG  0806AA  25 m  51.10   
108  418  Jørgensen Emma  2006  SLAGELSE  0644AQ  25 m  51.28   
109  419  Kjeldsen Silje Juul  2008  SLAGELSE  0826AG  25 m  51.32   
110  336  Jensen Chili Fløe  2006  RINGSTED    25 m  53.26   
111  18  Neess Emilie  2007  DRAGSHOLM  0794AL  25 m  53.37   
112  154  Nielsen Asta Lund  2008  NÆSTVED  0836AF  25 m  59.52   
113  415  Grøntved Emma  2009  SLAGELSE  0982AC  25 m  59.61   
114  358  Redke Maja Burø  2007  RINGSTED    25 m  1:17.31   
115  58  Jensen Laura Saul  2005  KALUNDBORG  0588AV  25 m     
116  279  Johannesen Augusta  2008  HERLUFSHOL    25 m     
117  289  Sørensen Julie Holm  2008  HERLUFSHOL    25 m     
118  329  Giroux-Drejer Amanda  2006  RINGSTED  0636AP  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  23 juni 2017 
Licens til Slagelse Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  07:44 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark