2020-01-25   10:28:23
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Copenhagen Alm. Brand Bank Cup 2017

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

31_S
Løb 31, 200m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
208  Grubert Esther Else  2003  GLADSAXE  0374AG  25 m  2:24.76   
25  Gammelgaard Luna  2003  HOVEDSTAD  0382AD  50 m  2:29.93   
141  Hietala Linnea  2004  HELSINGØR  0442AE  25 m  2:32.56   
107  Bendt Sofia Norre  2003  LYNGBY  0316AG  25 m  2:34.29   
174  Bjurnemark Lovisa  2003  MKK  BG9603  25 m  2:34.54   
Andersen Jasmin Egeskov  2005  HOVEDSTAD  0506AE  25 m  2:36.98   
61  Pedersen Thea  2003  HOVEDSTAD  0364AL  50 m  2:38.59   
35  Höesch Hannah  2003  HOVEDSTAD  0336AM  25 m  2:40.45   
50  Lindberg Mia  2003  HOVEDSTAD  0322AC  50 m  2:40.50   
10  113  Hansen Lærke Vinneck  2004  LYNGBY  0458AB  25 m  2:40.88   
11  71  Soelberg Malou  2004  HOVEDSTAD  0438AE  25 m  2:42.77   
12  58  Nøddekær Ofelia Vejsager  2005  HOVEDSTAD  0582AF  50 m  2:42.89   
13  125  Larsen Cathrine Toftelund  2003  LYNGBY  0306AO  25 m  2:42.89   
14  83  Zebitz Josefine  2004  HOVEDSTAD  0454AI  50 m  2:44.61   
15  186  Mattson Emma  2003  MKK  BO5803  25 m  2:44.86   
16  62  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  25 m  2:46.15   
17  252  Hansen Maya Ehlers  2004  FARUM  0432AI  50 m  2:49.23   
18  166  Søeborg Ulrikke Juul  2003  HELSINGØR  0366AJ  50 m  2:50.17   
19  260  Jensen Maj  2003  FARUM  0314BC  50 m  2:51.04   
20  245  Porsdal Camilla  2005  BIRKERØD  0592AB  25 m  2:53.54   
21  153  Hedager Mathilde  2004  HELSINGØR  0442AP  25 m  2:55.28   
22  118  Jacobsen Laura Borre  2004  LYNGBY  0488AD  25 m  2:56.24   
23  46  Kragh Ana Rosa  2005  HOVEDSTAD  0518AD  25 m  2:59.15   
24  149  Bagger Rebecca Maria  2005  HELSINGØR  0544AP  25 m  2:59.41   
25  36  Høyer Agnete  2005  HOVEDSTAD  0512AH  25 m  3:04.91   
26  268  Nielsen Malou  2005  FARUM  0524AF  25 m  3:05.20   
27  20  Clausen Nanette Skou  2005  HOVEDSTAD  0514AE  50 m  3:11.07   
28  233  Autzen Mathilde Friis  2005  ALLERØD  0514AG  25 m  3:11.59   
29  55  Møller Mathilde  2007  HOVEDSTAD  0746AB  50 m  3:12.73   
30  117  Højberg Asta  2005  LYNGBY  0546AB  25 m  3:12.96   
31  238  Aagaard Caroline Sofie  2005  BIRKERØD  0526AE  50 m  3:16.64   
32  60  Pedersen Isabella  2007  HOVEDSTAD  0706AD  50 m  3:20.83   
33  38  Jacoby Vigga  2007  HOVEDSTAD  0782AE  50 m  3:30.51   
34  59  Olesen Karla Hebeltoft  2007  HOVEDSTAD  0712AG  50 m  3:36.12   
35  98  Lewinsky Karoline Dahl  2006  HERLEV  0642AK  25 m  3:38.10   
36  91  Frederiksen Ida Marie  2008  HERLEV  0828AD  50 m  3:50.03   
37  90  Dupont Kristine  2007  HERLEV  0788AL  50 m  3:51.03   
38  37  Høyer Astrid  2007  HOVEDSTAD  0792AB  50 m  3:52.03   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  21 maj 2017 
Licens til Hovedstadens Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark