2019-12-07   00:07:01
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Copenhagen Alm. Brand Bank Cup 2017

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

34_S
Løb 34, 100m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
123  Kayerød-Rasmussen Emil  2002  LYNGBY  0253AH  25 m  55.33   
213  Jensen Jakob Alexander  2002  GLADSAXE  0205AH  25 m  55.48   
14  Brøns Valdemar  2003  HOVEDSTAD  0341AC  25 m  56.08   
189  Patzer Lukas  2002  MKK  AG5902  25 m  56.70   
24  Fuhrmann Jet Li  2004  HOVEDSTAD  0487AJ  25 m  56.87   
13  Bomgaard Jens  2002  HOVEDSTAD  0273AG  25 m  58.72   
15  Bugge Carl Emil Hertz  2003  HOVEDSTAD  0315AC  25 m  58.95   
201  Christensen Magnus  2002  GLADSAXE  0287AI  25 m  59.51   
53  Meincke Frede  2002  HOVEDSTAD  0275AC  25 m  59.58   
10  226  Steenberg Emil  2002  GLADSAXE  0229AC  25 m  59.59   
11  250  Møller Rasmus Thode  2002  FARUM  0281AR  25 m  59.78   
12  139  Rasmussen Johan Heeno  2002  HELSINGØR  0259AG  25 m  59.84   
13  184  Lennartsson Hugo  2004  MKK  AE0904  25 m  59.90   
14  211  Hiort Marcus  2003  GLADSAXE  0307AH  25 m  1:00.80   
15  47  Larsen Jeppe Seelig  2002  HOVEDSTAD  0245AL  25 m  1:01.22   
16  27  Greisen Sebastian  2004  HOVEDSTAD  0487AD  25 m  1:01.63   
17  179  Ewertz Carl  2002  MKK  AP9102  25 m  1:01.70   
18  257  Daugelis Alens  2002  FARUM  0275AJ  25 m  1:02.00   
19  190  Strömland Jakob  2003  MKK  AO4703  25 m  1:02.29   
20  110  Frederiksen Christoffer W  2003  LYNGBY  0363AG  25 m  1:02.78   
21  144  Burmester Lucas  2002  HELSINGØR  0237AK  25 m  1:02.91   
22  124  Kragh Valdemar Ditlev  2003  LYNGBY  0337AD  25 m  1:02.93   
23  197  Bred Noah  2003  GLADSAXE  0399AE  25 m  1:03.58   
24  115  Henriksen Casper Koch  2002  LYNGBY  0245AO  25 m  1:03.65   
25  261  Jørgensen Frederik  2003  FARUM  0393AL  50 m  1:04.06   
26  143  Larsen Thorvald Bomholt  2003  HELSINGØR  0389AL  25 m  1:04.37   
27  26  Gammelvind Tobias  2004  HOVEDSTAD  0437AD  25 m  1:05.15   
28  183  Kulagowski Alexander  2002  MKK  AV3502  25 m  1:05.57   
29  215  Krogh-Olsen Niels  2004  GLADSAXE  0449AK  25 m  1:05.60   
30  108  Brockdorff Anders Lundin  2003  LYNGBY  0301AE  25 m  1:06.36   
31  192  Vilhelmsson Svante  2003  MKK  AQ0503  25 m  1:06.64   
32  164  Snekkersten Jakob Bjerg  2003  HELSINGØR  0345AP  50 m  1:06.69   
33  157  Nielsen Valdemar Menck  2005  HELSINGØR  0577AC  50 m  1:06.82   
34  248  Ølshøj William  2004  BIRKERØD  0415AC  25 m  1:07.05   
35  194  Aarestrup Zilas  2003  GLADSAXE  0385AG  25 m  1:07.12   
36  205  Fessel Silas  2004  GLADSAXE  0467AD  25 m  1:07.38   
37  259  Hougaard Benjamin  2003  FARUM  0327AM  25 m  1:07.79   
38  165  Stærkær Alexander  2002  HELSINGØR  0287AN  25 m  1:07.84   
39  210  Heldgaard Carl Krabbe  2004  GLADSAXE  0431AI  25 m  1:07.94   
40  256  Als-Nielsen Simon  2003  FARUM  0383AG  50 m  1:08.52   
41  154  Jensen Oliver Bak  2002  HELSINGØR  0257AT  50 m  1:08.74   
42  112  Halck Michael  2004  LYNGBY  0495AD  25 m  1:09.70   
43  148  Allin Julius Højgaard  2003  HELSINGØR  0361AN  50 m  1:10.01   
44  204  Fallenkamp Nikolaj  2004  GLADSAXE  0471AI  25 m  1:10.47   
45  152  Hansen Bjørn Cramer  2004  HELSINGØR  0467AJ  50 m  1:11.15   
46  212  Iversen Oliver Zeeberg  2004  GLADSAXE  0419AH  25 m  1:11.63   
47  198  Breinholt Emil  2003  GLADSAXE  0311AE  25 m  1:12.05   
48  135  Thorn Kasper  2004  LYNGBY  0401AH  25 m  1:14.30   
49  242  Boyer Oscar  2004  BIRKERØD  0429AD  25 m  1:15.36   
50  217  Leth William  2004  GLADSAXE  0427AH  25 m  1:16.16   
51  243  Jensen Oscar  2003  BIRKERØD  0317AE  50 m  1:16.37   
52  203  Fabel Anton Hvistendahl  2004  GLADSAXE  0435AL  25 m  1:17.22   
53  199  Bruhn Mathias Bartholin  2004  GLADSAXE  0425AP  25 m  1:18.31   
54  40  Jensen Tristan  2006  HOVEDSTAD  0611AG  50 m  1:18.34   
55  88  Bohn-Hansen Mathias  2006  HERLEV  0609AE  25 m  1:19.67   
56  99  Li Allan  2005  HERLEV  0553AA  25 m  1:19.90   
57  80  Voldmester Simon  2007  HOVEDSTAD  0703AB  50 m  1:21.61   
58  234  Bornemann Victor  2004  ALLERØD  0489AD  50 m  1:23.74   
59  219  Maarbjerg Vilhelm Thieden  2004  GLADSAXE  0407AE  25 m  1:24.73   
60  89  Cortsen Mathias Toft  2005  HERLEV  0585AI  25 m  1:24.86   
61  49  Legind Hans Bjørn  2007  HOVEDSTAD  0717AF  50 m  1:30.00   
62  Akrim Elias Valkonen  2006  HOVEDSTAD  0611AC  50 m  1:30.99   
63  97  Larsson Linus Norby  2006  HERLEV    25 m  1:55.54   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  21 maj 2017 
Licens til Hovedstadens Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark