2020-01-25   08:55:13
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Copenhagen Alm. Brand Bank Cup 2017

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

36_S
Løb 36, 200m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
116  Højberg Alfred  2002  LYNGBY  0267AD  25 m  2:17.02   
207  Grimmelikhuijzen Jeroen  2002  GLADSAXE  0211AF  25 m  2:17.29   
15  Bugge Carl Emil Hertz  2003  HOVEDSTAD  0315AC  25 m  2:19.13   
24  Fuhrmann Jet Li  2004  HOVEDSTAD  0487AJ  25 m  2:19.37   
173  Beckman Bo  2002  MKK  AI4902  25 m  2:23.61   
201  Christensen Magnus  2002  GLADSAXE  0287AI  25 m  2:26.87   
69  Sidebotham Joshua P.  2003  HOVEDSTAD  0343AQ  25 m  2:27.68   
47  Larsen Jeppe Seelig  2002  HOVEDSTAD  0245AL  25 m  2:29.32   
27  Greisen Sebastian  2004  HOVEDSTAD  0487AD  25 m  2:32.55   
10  120  Jeppesen Kasper Aagaard  2003  LYNGBY  0393AH  25 m  2:34.66   
11  172  Bech Liam  2003  MKK  AQ2303  25 m  2:34.88   
12  124  Kragh Valdemar Ditlev  2003  LYNGBY  0337AD  25 m  2:38.74   
13  26  Gammelvind Tobias  2004  HOVEDSTAD  0437AD  25 m  2:38.78   
14  134  Textor-Broch Bror  2003  LYNGBY  0381AD  25 m  2:41.99   
15  182  Klittbo Oscar  2002  MKK  AA2702  25 m  2:43.98   
16  215  Krogh-Olsen Niels  2004  GLADSAXE  0449AK  25 m  2:44.35   
17  132  Sperling Oliver  2004  LYNGBY  0417AC  25 m  2:45.22   
18  128  Madsen Phillip Niemann  2004  LYNGBY  0447AH  25 m  2:45.37   
19  247  Vergereau Alexander  2004  BIRKERØD  0447AA  25 m  2:45.50   
20  164  Snekkersten Jakob Bjerg  2003  HELSINGØR  0345AP  50 m  2:45.82   
21  205  Fessel Silas  2004  GLADSAXE  0467AD  25 m  2:46.37   
22  157  Nielsen Valdemar Menck  2005  HELSINGØR  0577AC  25 m  2:46.88   
23  248  Ølshøj William  2004  BIRKERØD  0415AC  25 m  2:50.80   
24  202  Christians Oscar Frejwald  2003  GLADSAXE  0339AH  25 m  2:55.39   
25  241  Beck Jonathan  2004  BIRKERØD  0497AA  50 m  2:55.46   
26  244  Liechti Mads  2004  BIRKERØD  0491AN  50 m  2:56.36   
27  237  Naver Mads  2004  ALLERØD  0405AH  25 m  2:59.01   
28  223  Ohlsen Søren Wandall  2004  GLADSAXE  0469AC  25 m  2:59.53   
29  204  Fallenkamp Nikolaj  2004  GLADSAXE  0471AI  25 m  3:00.93   
30  240  Arfelt Villads  2004  BIRKERØD  0417AL  25 m  3:02.60   
31  242  Boyer Oscar  2004  BIRKERØD  0429AD  25 m  3:11.45   
32  219  Maarbjerg Vilhelm Thieden  2004  GLADSAXE  0407AE  25 m  3:14.38   
33  88  Bohn-Hansen Mathias  2006  HERLEV  0609AE  25 m  3:19.45   
34  232  Agerskov William Leander  2004  ALLERØD  0411AK  25 m  3:22.34   
35  40  Jensen Tristan  2006  HOVEDSTAD  0611AG  25 m  3:24.49   
36  234  Bornemann Victor  2004  ALLERØD  0489AD  25 m  3:28.28   
37  80  Voldmester Simon  2007  HOVEDSTAD  0703AB  50 m  3:36.57   
38  Akrim Elias Valkonen  2006  HOVEDSTAD  0611AC  50 m  3:40.00   
39  154  Jensen Oliver Bak  2002  HELSINGØR  0257AT  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  21 maj 2017 
Licens til Hovedstadens Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark