2020-01-25   10:02:03
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Copenhagen Alm. Brand Bank Cup 2017

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

7_S
Løb 7, 50m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
207  Grimmelikhuijzen Jeroen  2002  GLADSAXE  0211AF  25 m  32.53   
115  Henriksen Casper Koch  2002  LYNGBY  0245AO  25 m  33.03   
201  Christensen Magnus  2002  GLADSAXE  0287AI  25 m  34.43   
226  Steenberg Emil  2002  GLADSAXE  0229AC  25 m  34.58   
140  Houen Mattias  2002  HELSINGØR  0255AK  50 m  34.88   
130  Quaade Mikkel  2003  LYNGBY  0393AD  25 m  35.11   
110  Frederiksen Christoffer W  2003  LYNGBY  0363AG  25 m  35.68   
108  Brockdorff Anders Lundin  2003  LYNGBY  0301AE  25 m  35.91   
82  Weiss Noah Koefoed  2003  HOVEDSTAD  0381AC  25 m  36.48   
10  197  Bred Noah  2003  GLADSAXE  0399AE  25 m  36.52   
11  134  Textor-Broch Bror  2003  LYNGBY  0381AD  25 m  36.77   
12  154  Jensen Oliver Bak  2002  HELSINGØR  0257AT  50 m  36.84   
13  32  Haslev Marcus Skøtt  2002  HOVEDSTAD  0287AB  25 m  36.88   
14  244  Liechti Mads  2004  BIRKERØD  0491AN  25 m  37.28   
15  205  Fessel Silas  2004  GLADSAXE  0467AD  25 m  38.09   
16  120  Jeppesen Kasper Aagaard  2003  LYNGBY  0393AH  25 m  38.29   
17  164  Snekkersten Jakob Bjerg  2003  HELSINGØR  0345AP  50 m  38.68   
18  261  Jørgensen Frederik  2003  FARUM  0393AL  25 m  38.94   
19  240  Arfelt Villads  2004  BIRKERØD  0417AL  25 m  39.46   
20  128  Madsen Phillip Niemann  2004  LYNGBY  0447AH  25 m  39.71   
21  112  Halck Michael  2004  LYNGBY  0495AD  25 m  40.79   
22  152  Hansen Bjørn Cramer  2004  HELSINGØR  0467AJ  25 m  41.08   
23  223  Ohlsen Søren Wandall  2004  GLADSAXE  0469AC  25 m  41.56   
24  148  Allin Julius Højgaard  2003  HELSINGØR  0361AN  25 m  41.65   
25  212  Iversen Oliver Zeeberg  2004  GLADSAXE  0419AH  25 m  42.83   
26  202  Christians Oscar Frejwald  2003  GLADSAXE  0339AH  25 m  42.85   
27  237  Naver Mads  2004  ALLERØD  0405AH  25 m  43.39   
28  265  Malmolin Andreas Velschow  2005  FARUM  0541AE  25 m  44.66   
29  203  Fabel Anton Hvistendahl  2004  GLADSAXE  0435AL  25 m  44.87   
30  219  Maarbjerg Vilhelm Thieden  2004  GLADSAXE  0407AE  25 m  46.73   
31  44  Klarskov Benjamin  2007  HOVEDSTAD  0711AC  25 m  53.45   
32  43  Juska Konradas  2007  HOVEDSTAD  0751AC  25 m  59.78   
33  81  Wang Ib Fang  2007  HOVEDSTAD  0771AB  25 m  59.98   
34  21  Cliff Daniel Emil Lund  2007  HOVEDSTAD  0795AC  25 m  1:00.29   
35  79  Vidovic Linus Klarskov  2007  HOVEDSTAD  0713AB  25 m  1:00.49   
36  84  Zeller Asbjørn  2007  HOVEDSTAD  0737AA  50 m  1:00.64   
37  28  Groule Rasmus  2007  HOVEDSTAD  0705AC  25 m  1:01.08   
38  49  Legind Hans Bjørn  2007  HOVEDSTAD  0717AF  50 m  1:10.58   
39  39  Jensen Konrad Funch  2007  HOVEDSTAD  0721AC  50 m  1:20.00   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  21 maj 2017 
Licens til Hovedstadens Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark