Program för Neptuniaden 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 60, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 272 | Henriksen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 50 m | 1:03.01 | |
2 | 381 | Sandqvist Jonathan | 2003 | SÖDERTÖRN | AO3703 | 25 m | 1:03.53 | |
3 | 546 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 1:04.41 | |
4 | 326 | Selander Tor | 2002 | SKK | AH4902 | 25 m | 1:06.09 | |
5 | 331 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | 1:06.82 | |
6 | 262 | Bernhardsson William | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI4702 | 25 m | 1:07.18 | |
7 | 669 | Ramonov Efim | 2002 | TaTU | 50 m | 1:08.29 | ||
8 | 305 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 50 m | 1:08.53 | |
9 | 83 | Sandh Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AZ1302 | 25 m | 1:09.44 | |
10 | 309 | Ölund Gordon | 2002 | SPÅRVÄGEN | AT1102 | 25 m | 1:09.61 | |
11 | 666 | Olander Axel | 2002 | TaTU | 50 m | 1:10.12 | ||
12 | 529 | Fridsell Oskar | 2003 | SS04 | AS7503 | 25 m | 1:10.51 | |
13 | 627 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF SF | AI0103 | 50 m | 1:11.57 | |
14 | 277 | Jansson Ludvig | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI0902 | 50 m | 1:12.09 | EFT |
15 | 75 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 50 m | 1:12.21 | |
16 | 661 | Harju Mio | 2002 | TaTU | 50 m | 1:12.76 | ||
17 | 521 | Böschen Isac | 2002 | SS04 | AF3102 | 25 m | 1:12.89 | |
18 | 373 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 50 m | 1:14.49 | |
19 | 288 | O´Malley Aaron | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI3902 | 25 m | 1:14.50 | |
20 | 7 | Esbjörnsson Juan | 2002 | BOTK-RÖNN | AQ6902 | 50 m | 1:14.76 | |
21 | 275 | Holmström Jesper | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4903 | 25 m | 1:15.64 | |
22 | 584 | Frisendahl Emil | 2003 | SPIF SF | AV8303 | 25 m | 1:16.04 | |
23 | 662 | Birkstedt Miska | 2002 | TaTU | 50 m | 1:16.07 | ||
24 | 49 | Sandström Gustaf | 2003 | HUDIKSVALL | AP4703 | 25 m | 1:16.46 | |
25 | 265 | Erneholm Oliver | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4503 | 25 m | 1:16.46 | |
26 | 648 | Guvenius Pijus | 2003 | ÄLVSJÖ | AO0303 | 25 m | 1:16.56 | |
27 | 270 | Hansson Dylén Adam | 2003 | SPÅRVÄGEN | AP6103 | 25 m | 1:18.32 | |
28 | 524 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | AI5503 | 25 m | 1:18.34 | |
29 | 294 | Siotis Jannis | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL3303 | 25 m | 1:18.38 | |
30 | 450 | Gabrielsson Liam | 2003 | TÄBY SIM | AK5503 | 50 m | 1:18.53 | |
31 | 257 | Alexanderson Aron | 2003 | SPÅRVÄGEN | AT0103 | 25 m | 1:19.13 | |
32 | 597 | Johansson Sebastian | 2003 | SPIF SF | AD0903 | 50 m | 1:19.72 | |
33 | 259 | Annas Gustav | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL0303 | 25 m | 1:20.05 | |
34 | 401 | Falk Shane | 2002 | TYRESÖ SS | AP8502 | 50 m | 1:21.40 | |
35 | 582 | Falk Erik | 2003 | SPIF SF | AL0103 | 50 m | 1:22.24 | |
36 | 440 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 50 m | 1:22.31 | |
37 | 252 | Neuman Rasmus | 2002 | SALTSJÖB | AI2302 | 50 m | 1:22.43 | |
38 | 472 | Nilsson Samuel | 2003 | TÄBY SIM | AR9703 | 25 m | 1:25.84 | |
39 | 485 | Seel Simon | 2003 | TÄBY SIM | AO0903 | 25 m | 1:26.32 | |
40 | 51 | Sölveskog Anton | 2003 | HUDIKSVALL | AX6103 | 25 m | 1:28.02 | |
41 | 48 | Reit Viggo | 2003 | HUDIKSVALL | AK5703 | 25 m | 1:29.86 | |
42 | 454 | Hanna Jousef | 2003 | TÄBY SIM | AS3503 | 25 m | 1:30.97 | |
43 | 41 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 1:33.58 | |
44 | 195 | Thulin Alexander | 2003 | SK NEPTUN | AN7903 | 50 m | 1:35.30 | |
45 | 212 | Lundströmer Hugo | 2003 | SK NEPTUN | AI8903 | 50 m | 1:48.11 | |
46 | 22 | Ooi Bernard | 2003 | BOTK-RÖNN | AN2103 | 25 m | 1:57.57 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:16 |