2020-01-19   09:48:33
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Arvo-kisat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

15_S
Laji 15, 100m Su P-12 -14 -16 M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
215  Varho Eemil  1997  RaUS  97A537  25 m  1:03.51  1:05.51   
143  Kause Jussi  1997  PUS  97A248  50 m  1:06.15  1:06.15   
159  Luhtanen Leevi  2000  PUS  00A137  50 m  1:07.15  1:07.15   
99  Hilaja Justus  2002  PTU  02A070  25 m  1:07.46  1:09.46   
63  Pekkanen Tuukka  2002  KeuTo  02A422  25 m  1:10.31  1:12.31   
240  Katajisto Ville-veikko  2002  NU  02A868  25 m  1:11.10  1:13.10   
281  Aaltonen Ville  2001  PUS  01A020  50 m  1:18.53  1:18.53   
120  Ylikoski Akseli  2002  PTU  02A113  25 m  1:19.36  1:21.36   
38  Semach Nikita  2005  SWIM  05A100  25 m  1:19.50  1:21.50   
10  Elo Olli  2002  SWIM  02A121  50 m  1:23.96  1:23.96   
11  106  Lampinen Dan  2003  PTU  03A323  25 m  1:22.63  1:24.63   
12  146  Kuusimäki Ville  2002  PUS  02A004  25 m  1:23.26  1:25.26   
13  119  Törmä Juho  2005  PTU  05A183  50 m  1:25.78  1:25.78   
14  262  Jalava Leevi  2004  STR  04A859  50 m  1:25.83  1:25.83   
15  195  Arponen Joonas  2005  RaUS  05A559  25 m  1:26.55  1:28.55   
16  115  Tenho Lassi  2005  PTU  05A286  25 m  1:28.84  1:30.84   
17  29  Peltoperä Max  2002  SWIM  02A883  50 m  1:32.22  1:32.22   
18  212  Sandelin Julius  2005  RaUS  05A235  25 m  1:30.58  1:32.58   
19  130  Ahola Arttu  2004  PUS  04A684  50 m  1:35.41  1:35.41   
20  228  Kerby Lucas  2005  UiTa  05A554  50 m  1:36.33  1:36.33   
21  68  Kallio Juho  2007  KU  07A032  50 m  1:38.09  1:38.09   
22  23  Metsäpelto Aleksi  2006  SWIM  06A317  50 m  1:40.27  1:40.27   
23  213  Syrjä Väinö  2003  RaUS  03A638  25 m  1:48.11  1:50.11   
24  12  Kohonen Konsta  2005  SWIM  05A741  25 m  1:51.03  1:53.03   
25  105  Laakso Leevi  2005  PTU  05A751  50 m  1:54.26  1:54.26   
26  124  Jakonen Jasper  2006  PoPy  06A110  25 m  2:02.82  2:04.82   
27  70  Karlsson Mika  2004  KU  04A982  50 m  2:12.60  2:12.60   
28  Karjalainen Anttijussi  2005  SWIM  05A905  25 m       
29  65  Ihanamäki Valtteri  2006  KU  06A482  25 m       
30  73  Lausi Max  2006  KU  06A380  25 m       
31  114  Strandberg Jone  2007  PTU  07A370  25 m       
32  121  Ylikoski Anton  2007  PTU  07A188  25 m       
33  123  Elers Tommi  2006  PoPy  06A639  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2017 
Lisenssinhaltija: Porin Uimaseura  Tulostusaika  19:25 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner