2020-02-17   23:07:47
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Sommer Cup 2017

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 5
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Brøndby Sommer Cup    Udskriftsdato  10 juni 2017   
  Stævne by  Brøndby    Udskriftstidspunkt  08:15   
  Arrangør  Vest Brøndby         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  10 juni 2017         
 
 
 
Løb 5, 200m Medley Damer  Finaler (7) 
Heat 1 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
296  Alberte K. Andersen  2006  0606AB  VEST    25m   
191  Anna Dicte Bøgeskov  2007  0748AC  HOVEDSTAD    25m  4:24.00 
235  Nathalie Alexandra Singer  2005  0504AD  HOVEDSTAD    25m  4:30.00 
               
               

 
Heat 2 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
164  Lucca Marie Byrholt  2007  0708AC  HOVEDSTAD    25m  4:23.00 
188  Alma Sofie A. Bløcher  2008  0804AB  HOVEDSTAD    25m  4:18.00 
213  Vigga Jacoby  2007  0782AE  HOVEDSTAD    50m  3:52.68 
40  Isabella Christensen  2007  0714AB  ALLERØD    25m  3:55.87 
180  Anna Agerbak  2005  0554AR  HOVEDSTAD    25m  4:20.00 
               

 
Heat 3 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
165  Asta Hindborg  2007  0736AE  HOVEDSTAD    50m  3:42.97 
47  Laura Lind-Christensen  2006  0636AC  ALLERØD    25m  3:37.38 
161  Julie Philip  2007  0742AC  HOVEDSTAD    25m  3:30.32 
51  Cecilie Rud  2006  0694AC  ALLERØD    25m  3:33.71 
134  Anna Olivia Kichhhoff  2005  0566AK  HILLERØD    25m  3:41.62 
229  Karla Hebeltoft Olesen  2007  0712AG  HOVEDSTAD    25m  3:51.77 

 
Heat 4 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
163  Carla Heidemann  2007  0782AB  HOVEDSTAD    50m  3:29.04 
392  Isabella Ludvigsen  2005  0564AF  ALLERØD    25m  3:27.48 
166  Mikkeline Steen Stokkebro  2007  0726AB  HOVEDSTAD    50m  3:24.46 
123  Caroline Henning  2005  0508AM  HILLERØD    25m  3:25.66 
210  Marie Meyer Have  2003  0374AE  HOVEDSTAD    25m  3:27.77 
122  Athena Haugsted Pihl  2006    HILLERØD    25m  3:30.01 

 
Heat 5 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
50  Astrid Mulipola  2006  0696AG  ALLERØD    25m  3:21.26 
160  Maria Kjer Rasmussen  2007  0728AA  HOVEDSTAD    50m  3:18.56 
158  Matilde Maagøe  2007  0706AA  HOVEDSTAD    50m  3:15.15 
351  Natascha Packert-Frandsen  2005  0588AJ  VEST    25m  3:17.79 
159  Mathilde Møller  2007  0746AB  HOVEDSTAD    50m  3:19.57 
192  Nichole Juul Bømler  2005  0548AF  HOVEDSTAD    25m  3:24.00 

 
Heat 6 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
105  Cille Winskov Rasmussen  2006  0624AA  ROSKILDE    25m  3:03.31 
327  Lykke Gøttrup Jensen  2004  0418AQ  VEST    25m  2:59.81 
141  Mathilde Emilie K. Larsen  2002  0288AP  HILLERØD    25m  2:50.10 
87  Emma Enevoldsen  2003  0372AZ  ROSKILDE    25m  2:59.58 
259  Emilie Pyndt Hansen  2004  0466AP  FR.SUND    25m  3:00.17 
81  Juliane Bo Andersen  2005  0564AL  ROSKILDE    25m  3:07.04 

 
Heat 7 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
109  Johanne Baes Aaholst  2004  0454AE  HILLERØD    25m  2:41.23 
155  Matilde Weibel  2002  0244AC  HILLERØD    25m  2:39.71 
325  Caroline Wiuff Jensen  2004  0492AD  VEST    25m  2:36.33 
404  Sarah Sejr Aagaard  2000  0048AF  FARUM    25m  2:39.58 
276  Ida Lykke Wennicke  2001  0118AU  FR.SUND    25m  2:41.15 
347  Stine Eskebo Nielsen  2001  0156AB  VEST    50m  2:43.48 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  10 juni 2017 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  08:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark