2020-02-17   23:53:38
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Sommer Cup 2017

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

16_S
Løb 16, 50m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
361  Sørensen Lars Thor  1999  VEST  9935AL  50 m  26.49   
408  Vestergaard Andreas  1999  VEST  9997AG  25 m  27.15   
117  Eriksen Jakob Bjerre  2000  HILLERØD  0077AN  25 m  27.65   
315  Ganzhorn Andreas Thybo  2001  VEST  0117AE  50 m  28.25   
332  Lantz Sebastian Bidstrup  1999  VEST  9901AH  50 m  28.26   
326  Jensen Lucas  2001  VEST  0183AM  50 m  29.19   
113  Clausen Frederik  2001  HILLERØD  0141AN  25 m  29.21   
99  Kofoed William W.  2001  ROSKILDE  0159AH  50 m  29.67   
135  Kirchhoff Carl Adelsten  2002  HILLERØD  0257AL  25 m  29.68   
10  374  Hammershøj Asbjørn  2000  VÆRLØSE  0077AQ  25 m  29.89   
11  299  Bækgaard Frederik Emil  2002  VEST  0299AI  50 m  29.95   
12  323  Jacobsen Martin  2002  VEST  0267AL  50 m  30.29   
13  97  Jørgensen Lucas Hagbarth  2002  ROSKILDE  0225AO  25 m  30.54   
14  399  Holm Mathias  2001  BIRKERØD  0165AF  25 m  30.94   
15  115  Daugbjerg Christoffer  2001  HILLERØD  0183AC  25 m  31.59   
16  116  Ejdesgaard Sebastian  2001  HILLERØD  0181AO  25 m  32.46   
17  319  Hemmingsen Mikkel  2002  VEST  0283AK  50 m  32.98   
18  256  Dyrhauge Victor  2004  FR.SUND  0407AJ  25 m  33.75   
19  138  Kruse Villads  2003  HILLERØD  0371AI  25 m  34.22   
20  48  Løfquist Magnus  2005  ALLERØD  0513AB  25 m  34.63   
21  234  Sandfeld Kristoffer  2003  HOVEDSTAD  0313AE  25 m  34.85   
22  98  Jørgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  25 m  34.89   
23  382  Lund Niels Peter  2002  VÆRLØSE  0213AO  25 m  35.79   
24  391  Legaard Jakob  2003  ALLERØD  0317AC  25 m  36.33   
25  61  Jensen Tobias Stenderup  2005  BIRKERØD  0569AC  25 m  37.11   
26  354  Rasmussen Esben  2004  VEST  0413AJ  25 m  37.44   
27  154  Uldall Louie  2005  HILLERØD  0537AE  25 m  37.61   
28  199  Drauschke Carl-Anton  2003  HOVEDSTAD  0339AE  25 m  37.69   
29  49  Løvgreen Theodor Wernberg  2005  ALLERØD  0509AB  25 m  37.93   
30  301  Bjerrum Thorbjørn  2004  VEST  0495AN  50 m  38.35   
31  372  Voss Axel Føns  2005  VEST  0517AL  25 m  38.46   
32  400  Jensen Oscar  2003  BIRKERØD  0317AE  25 m  38.75   
33  64  Lassen Oliver  2005  BIRKERØD  0571AF  25 m  39.02   
34  37  Anker-Møller Noah  2006  ALLERØD  0605AB  25 m  39.11   
35  63  Kaltoft Hector  2006  BIRKERØD  0627AC  25 m  41.02   
36  268  Nielsen Mads Bantz  2004  FR.SUND  0465AK  25 m  41.49   
37  358  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  25 m  41.83   
38  59  Hargreaves Ben  2005  BIRKERØD  0597AA  25 m  42.18   
39  42  Gersby Frederik  2006  ALLERØD  0673AB  25 m  42.22   
40  345  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  42.40   
41  305  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  42.55   
42  91  Gieseler Marc  2003  ROSKILDE  0303AJ  25 m  43.55   
43  107  Skovgaard Aleksander Grøn  2004  ROSKILDE  0477AC  25 m  44.02   
44  378  Krabbe Fabian Holst  2005  VÆRLØSE  0539AJ  25 m  44.37   
45  316  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  44.56   
46  71  Tullberg Magnus  2005  BIRKERØD  0593AD  25 m  44.59   
47  369  Vickery Sigurd Chistopher  2005  VEST  0567AE  25 m  44.71   
48  170  Jespersen Halfdan Dahl  2006  HOVEDSTAD  0623AB  25 m  45.05   
49  379  Kristensen Johan Madvig  2004  VÆRLØSE  0445AO  25 m  45.75   
50  120  Galsøe Johan  2005  HILLERØD  0537AF  25 m  45.91   
51  355  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  46.01   
52  62  Jørgensen Thomas  2005  BIRKERØD  0543AB  25 m  46.28   
53  57  Andersson Albert  2006  BIRKERØD  0689AL  25 m  46.80   
54  174  Güsmer Aksel Thuesen  2006  HOVEDSTAD  0639AB  25 m  47.93   
55  261  Krag Loui  2007  FR.SUND  0793AD  50 m  48.30   
56  350  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  48.90   
57  83  Christiansen Nicolas  2007  ROSKILDE  0743AA  25 m  49.03   
58  352  Queitsch Ditlev  2006  VEST  0671AB  25 m  49.78   
59  370  Vind Conrad Klyver  2005  VEST  0501AJ  25 m  50.81   
60  178  Jensen Tristan  2006  HOVEDSTAD  0611AG  25 m  51.25   
61  179  Akrim Elias Valkonen  2006  HOVEDSTAD  0611AC  25 m  51.52   
62  312  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  51.55   
63  193  Card Finn Elbo  2005  HOVEDSTAD  0599AB  25 m  52.22   
64  353  Rasmussen Erik  2006  VEST  0695AD  25 m  54.27   
65  79  Andersen Christoffer Bo  2007  ROSKILDE  0797AC  25 m  54.80   
66  273  Sønderby Mads Frost  2004  FR.SUND  0413AK  25 m  56.59   
67  249  Zeller Asbjørn  2007  HOVEDSTAD  0737AA  25 m  58.42   
68  267  Nielsen Emil Bantz  2007  FR.SUND  0755AB  25 m  1:04.45   
69  308  Davidsen Tobias  2003  VEST  0329AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  09 juni 2017 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  17:58 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark