Startliste for GTI Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 32
|
Stævne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
24 september 2017 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
08:29 |
|
|
Arrangør |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
23 september 2017 |
|
|
|
|
Løb 32, 100m Butterfly Damer |
Finaler (7) |
Vejledende starttid 13:59 |
Heat 1 (7) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
517 |
3 |
Anna Fiona Nybøll |
2007 |
0736AF |
GSK |
|
25m |
3:03.94 |
513 |
4 |
Regitze Rosenkrantz |
2006 |
0692AG |
GSK |
|
25m |
1:46.89 |
381 |
5 |
Amanda L. Munch-Jensen |
2005 |
0514AQ |
SOLRØD |
|
25m |
2:05.79 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
503 |
1 |
Katharina Beyer Hansen |
2006 |
0674AH |
GSK |
|
25m |
1:35.73 |
162 |
2 |
Isabella Larsen |
2005 |
0592AK |
A6 |
|
25m |
1:33.01 |
380 |
3 |
Natacha Munch |
2005 |
0506AD |
SOLRØD |
|
25m |
1:31.53 |
392 |
4 |
Julie Silberg |
2002 |
0264AD |
SOLRØD |
|
25m |
1:25.83 |
755 |
5 |
Liva Gottorp Sørensen |
2006 |
0694AD |
VEST |
|
25m |
1:30.33 |
722 |
6 |
Ida Jacobsen |
2005 |
0528AD |
VEST |
|
25m |
1:31.84 |
391 |
7 |
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
0548AJ |
SOLRØD |
|
25m |
1:33.05 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
644 |
1 |
Sarah Holm Clausen |
2004 |
0486AG |
FARUM |
|
25m |
1:23.03 |
166 |
2 |
Freja Møller |
2004 |
0442AF |
A6 |
|
25m |
1:19.42 |
550 |
3 |
Nicoline H. Baadsgaard |
2004 |
0464AK |
GTI |
|
25m |
1:19.31 |
169 |
4 |
Maya Hauerberg Terp |
2005 |
0564AA |
A6 |
|
25m |
1:18.25 |
164 |
5 |
Isabel Lillebæk |
2004 |
0466AT |
A6 |
|
25m |
1:19.18 |
522 |
6 |
Thea Mikkelsen |
2005 |
0576AG |
GSK |
|
25m |
1:19.40 |
754 |
7 |
Amalie V. Sørensen |
2002 |
0274AC |
VEST |
|
25m |
1:21.76 |
273 |
8 |
Caroline Trøjgaard |
2005 |
0566AH |
HELSINGØR |
|
25m |
1:25.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
88 |
1 |
Mie Mørkedal |
2003 |
0324AD |
HOLBÆK |
|
25m |
1:16.70 |
265 |
2 |
Freja Stenbækgård |
2003 |
0306AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:15.16 |
8 |
3 |
Liva Søby |
2004 |
0402AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:14.58 |
250 |
4 |
Emmely Östman Pedersen |
2005 |
0588AN |
HELSINGØR |
|
25m |
1:13.69 |
567 |
5 |
Josefine Arbo Sørensen |
2004 |
0446AD |
GTI |
|
25m |
1:14.41 |
759 |
6 |
Emma Zambrano Thorsen |
2004 |
0402AH |
VEST |
|
25m |
1:15.16 |
7 |
7 |
Emilia C. R. Olsen |
2004 |
0424AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:16.42 |
577 |
8 |
Julie Liv Madsen |
2006 |
0682AB |
GTI |
|
25m |
1:18.12 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
106 |
1 |
Zenia Aarestrup |
2001 |
0104AS |
GLADSAXE |
|
25m |
1:11.84 |
200 |
2 |
Sofie Villum Færch |
2002 |
0286AQ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:10.63 |
113 |
3 |
Esther Else Grubert |
2003 |
0374AG |
GLADSAXE |
|
25m |
1:09.26 |
637 |
4 |
Sarah Sejr Aagaard |
2000 |
0048AF |
FARUM |
|
25m |
1:08.98 |
127 |
5 |
Terese Kjøller Rudbeck |
2003 |
0342AQ |
GLADSAXE |
|
25m |
1:09.22 |
84 |
6 |
Emma Anne Ljungstrøm |
1999 |
9908AH |
HOLBÆK |
|
25m |
1:10.21 |
114 |
7 |
Frederikke Marie Hansen |
2003 |
0358AH |
GLADSAXE |
|
25m |
1:11.00 |
267 |
8 |
Pil Sylvander |
2003 |
0386AN |
HELSINGØR |
|
25m |
1:12.18 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
673 |
1 |
Clara Marott Schelde |
2000 |
0092AD |
FARUM |
|
25m |
1:07.69 |
6 |
2 |
Sofie Bruun Høvring |
2004 |
0408AB |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:06.57 |
455 |
3 |
Signe Fich Hansen |
2002 |
0248AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:05.24 |
456 |
4 |
Victoria Vorm |
2001 |
0104AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:04.81 |
111 |
5 |
Freja Gram |
1999 |
9962AL |
GLADSAXE |
|
25m |
1:04.94 |
245 |
6 |
Mathilde Menck Nielsen |
2002 |
0246AC |
HELSINGØR |
|
25m |
1:05.87 |
272 |
7 |
Mathilde Maria Thorsen |
2004 |
0484AI |
HELSINGØR |
|
25m |
1:07.46 |
450 |
8 |
Josefine Strand Nielsen |
2000 |
0048AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:07.76 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
89 |
1 |
Ida Maria Nielsen |
2000 |
0002AR |
HOLBÆK |
|
25m |
1:03.74 |
447 |
2 |
Luna Donde Feilberg |
2000 |
0036AJ |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:03.35 |
449 |
3 |
Marie Voigt Lauridsen |
1995 |
9564AT |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:02.69 |
532 |
4 |
Karoline Barrett |
2002 |
0286AA |
GTI |
|
25m |
59.99 |
444 |
5 |
Vera Staun Hansen |
1999 |
9938AO |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:01.37 |
107 |
6 |
Victoria Bierre |
2000 |
0022AS |
GLADSAXE |
|
25m |
1:02.75 |
119 |
7 |
Katrine Tetzschner Madsen |
2000 |
0082AG |
GLADSAXE |
|
25m |
1:03.53 |
543 |
8 |
Cecilie Daluiso Salmonsen |
2001 |
0108AH |
GTI |
|
25m |
1:03.84 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
24 september 2017 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
08:29 |
|