Startliste for GTI Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Søndag
Seedede heat Løb 24
|
Stævne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
24 september 2017 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
08:29 |
|
|
Arrangør |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
23 september 2017 |
|
|
|
|
Løb 24, 100m Brystsvømning Damer |
Finaler (12) |
Vejledende starttid 11:03 |
Heat 1 (12) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
690 |
2 |
Hannah Bjerg Hagens |
2007 |
0768AJ |
VEST |
|
25m |
|
706 |
3 |
Anika Rosén Andersen |
2007 |
0732AN |
VEST |
|
25m |
|
369 |
4 |
Daniella Anderson |
2006 |
0608AR |
SOLRØD |
|
25m |
|
708 |
5 |
Hannah Bjørneboe |
2007 |
0712AN |
VEST |
|
25m |
|
692 |
6 |
Agnes Højsteen |
2007 |
0714AE |
VEST |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
691 |
1 |
Freja Kobbernagel |
2008 |
0806AD |
VEST |
|
25m |
|
689 |
2 |
Mikkeline H. Jacobsen |
2007 |
0788AC |
VEST |
|
25m |
|
601 |
3 |
Annika Frederiksen |
2007 |
0766AI |
GTI |
|
25m |
|
527 |
4 |
Astrid Østerby |
2007 |
0746AF |
GSK |
|
25m |
2:22.84 |
51 |
5 |
Malou Nabe |
2006 |
0684AM |
VATCPH-STT |
|
25m |
2:27.49 |
687 |
6 |
Frederikke Vesth |
2007 |
0766AL |
VEST |
|
25m |
|
614 |
7 |
Naja O. K. Neergaard |
2007 |
0704AI |
GTI |
|
25m |
|
714 |
8 |
Emma De Palo-Jonas |
2008 |
0834AF |
VEST |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
515 |
1 |
Siena Serizawa |
2008 |
0832AD |
GSK |
|
25m |
2:09.61 |
49 |
2 |
Maja Hansen |
2006 |
0652AE |
VATCPH-STT |
|
25m |
2:01.44 |
608 |
3 |
Frida Caroline Knudsen |
2007 |
0754AG |
GTI |
|
25m |
1:58.89 |
516 |
4 |
Mathilde Johansen |
2007 |
0732AJ |
GSK |
|
25m |
1:56.23 |
733 |
5 |
Philippa Mitchell |
2006 |
0638AG |
VEST |
|
25m |
1:58.83 |
35 |
6 |
Jasmin Danielsen |
2001 |
0108BD |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:59.77 |
50 |
7 |
Amalie Møller |
2007 |
0762AK |
VATCPH-STT |
|
25m |
2:08.04 |
518 |
8 |
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
0716AF |
GSK |
|
25m |
2:17.06 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
576 |
1 |
Mathilde Willumsen |
2006 |
0634AI |
GTI |
|
25m |
1:47.83 |
616 |
2 |
Felicia N. Nielsen |
2006 |
0646AM |
GTI |
|
25m |
1:47.51 |
31 |
3 |
Emilia Høffer |
2001 |
0176BD |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:45.16 |
582 |
4 |
Lærke Marie Clausen |
2005 |
0504AE |
GTI |
|
25m |
1:44.44 |
701 |
5 |
Ella Gohr Metz |
2005 |
0542AS |
VEST |
|
25m |
1:44.69 |
646 |
6 |
Amalie Frost Fischer |
2005 |
0502AR |
FARUM |
|
25m |
1:46.06 |
599 |
7 |
Malene Dithmar |
2006 |
0634AN |
GTI |
|
25m |
1:47.65 |
64 |
8 |
Nana Andersen |
2006 |
0634AA |
HOLBÆK |
|
25m |
1:53.75 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
750 |
1 |
Maya Amstrup Riis |
2007 |
0708AA |
VEST |
|
25m |
1:43.83 |
672 |
2 |
Mathilde Rømer |
2006 |
0688AA |
FARUM |
|
25m |
1:41.27 |
33 |
3 |
Caroline Møller |
2002 |
0244BA |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:40.63 |
512 |
4 |
Leonora M Postgaard |
2006 |
0666AD |
GSK |
|
25m |
1:39.53 |
498 |
5 |
Julie Dahl |
2004 |
0418AN |
GSK |
|
25m |
1:39.74 |
372 |
6 |
Caroline Rygaard Hansen |
2006 |
0632AL |
SOLRØD |
|
25m |
1:40.78 |
384 |
7 |
Nynne Zandra Savanna Oppe |
2006 |
0678AP |
SOLRØD |
|
25m |
1:43.34 |
522 |
8 |
Thea Mikkelsen |
2005 |
0576AG |
GSK |
|
25m |
1:44.14 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
758 |
1 |
Mathilde U. Thorborg |
2005 |
0596AU |
VEST |
|
25m |
1:38.35 |
261 |
2 |
Kristine G. Skjærbæk |
2004 |
0442AO |
HELSINGØR |
|
25m |
1:37.95 |
392 |
3 |
Julie Silberg |
2002 |
0264AD |
SOLRØD |
|
25m |
1:37.20 |
391 |
4 |
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
0548AJ |
SOLRØD |
|
25m |
1:36.16 |
577 |
5 |
Julie Liv Madsen |
2006 |
0682AB |
GTI |
|
25m |
1:37.19 |
743 |
6 |
Natascha Packert-Frandsen |
2005 |
0588AJ |
VEST |
|
25m |
1:37.79 |
526 |
7 |
Anna Østerby |
2005 |
0554AJ |
GSK |
|
25m |
1:38.29 |
757 |
8 |
Rikke Therp |
2006 |
0628AF |
VEST |
|
25m |
1:38.47 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
755 |
1 |
Liva Gottorp Sørensen |
2006 |
0694AD |
VEST |
|
25m |
1:35.85 |
163 |
2 |
Julie Merl Larsen |
2005 |
0584AB |
A6 |
|
25m |
1:34.83 |
194 |
3 |
Emma Clausen |
2003 |
0374AW |
HELSINGØR |
|
25m |
1:32.63 |
486 |
4 |
Thea Pedersen |
2003 |
0364AL |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:31.40 |
703 |
5 |
Anne Sofie Devantier |
2004 |
0406AG |
VEST |
|
25m |
1:32.06 |
80 |
6 |
Anna Mundt Karup |
2005 |
0594AC |
HOLBÆK |
|
25m |
1:32.75 |
389 |
7 |
Ida Bekker Poulsen |
2002 |
0242BA |
SOLRØD |
|
25m |
1:35.32 |
564 |
8 |
Clara Schmedes |
2004 |
0478AI |
GTI |
|
25m |
1:36.15 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
413 |
1 |
Cathrine Toftelund Larsen |
2003 |
0306AO |
LYNGBY |
|
25m |
1:30.14 |
277 |
2 |
Johanne Weber |
2005 |
0574AH |
HELSINGØR |
|
25m |
1:29.52 |
544 |
3 |
Julie Wolter |
2003 |
0374AJ |
GTI |
|
25m |
1:26.77 |
523 |
4 |
Freya Ry Nielsen |
2005 |
0544AJ |
GSK |
|
25m |
1:26.28 |
408 |
5 |
Maria Hagen |
2003 |
0316AK |
LYNGBY |
|
25m |
1:26.29 |
762 |
6 |
Mia Witt |
2002 |
0206AO |
VEST |
|
25m |
1:28.64 |
402 |
7 |
Annika Lundin Brockdorff |
2003 |
0306AG |
LYNGBY |
|
25m |
1:29.61 |
662 |
8 |
Line Thode Møller |
2004 |
0424AU |
FARUM |
|
25m |
1:30.22 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
166 |
1 |
Freja Møller |
2004 |
0442AF |
A6 |
|
25m |
1:24.85 |
169 |
2 |
Maya Hauerberg Terp |
2005 |
0564AA |
A6 |
|
25m |
1:24.45 |
456 |
3 |
Victoria Vorm |
2001 |
0104AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:23.19 |
754 |
4 |
Amalie V. Sørensen |
2002 |
0274AC |
VEST |
|
25m |
1:22.88 |
5 |
5 |
Cecilie Hjarsø |
2001 |
0124AU |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:23.16 |
127 |
6 |
Terese Kjøller Rudbeck |
2003 |
0342AQ |
GLADSAXE |
|
25m |
1:23.44 |
519 |
7 |
Laura L. Hørning |
2004 |
0456AC |
GSK |
|
25m |
1:24.69 |
637 |
8 |
Sarah Sejr Aagaard |
2000 |
0048AF |
FARUM |
|
25m |
1:25.41 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
422 |
1 |
Ella Stenholt |
2003 |
0398AP |
LYNGBY |
|
25m |
1:22.63 |
114 |
2 |
Frederikke Marie Hansen |
2003 |
0358AH |
GLADSAXE |
|
25m |
1:22.42 |
225 |
3 |
Mia Mørk Kuramoto |
2003 |
0356AQ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:22.22 |
12 |
4 |
Freya Ellehus |
2000 |
0076AJ |
H2Odense |
|
25m |
1:21.70 |
550 |
5 |
Nicoline H. Baadsgaard |
2004 |
0464AK |
GTI |
|
25m |
1:21.85 |
93 |
6 |
Nynne Nørlem |
2002 |
0268AF |
HOLBÆK |
|
25m |
1:22.33 |
199 |
7 |
Caroline Villum Færch |
2005 |
0502AG |
HELSINGØR |
|
25m |
1:22.50 |
208 |
8 |
Amanda Hietala |
2002 |
0204AK |
HELSINGØR |
|
25m |
1:22.64 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
481 |
1 |
Mia Lindberg |
2003 |
0322AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:21.64 |
115 |
2 |
Amanda Højberg |
1998 |
9868AP |
GLADSAXE |
|
25m |
1:20.00 |
117 |
3 |
Nicoline Ingeman-Petersen |
2002 |
0232AM |
GLADSAXE |
|
25m |
1:16.91 |
200 |
4 |
Sofie Villum Færch |
2002 |
0286AQ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:14.81 |
453 |
5 |
Liva Buchholt Johansen |
2003 |
0306AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:15.10 |
641 |
6 |
Dagmar Boeck |
2004 |
0458AM |
FARUM |
|
25m |
1:19.77 |
233 |
7 |
Regitze Lyngfeldt |
2002 |
0286AC |
HELSINGØR |
|
25m |
1:20.29 |
219 |
8 |
Marta Kruse Johansen |
2000 |
0068AP |
HELSINGØR |
|
25m |
1:21.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
420 |
1 |
Thea Laurberg Simonsen |
1997 |
9744AK |
LYNGBY |
|
25m |
1:13.92 |
79 |
2 |
Pernille Jensen |
1998 |
9858AZ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:12.91 |
448 |
3 |
Maria Grandt |
1998 |
9806AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:10.05 |
10 |
4 |
Anna Wermuth |
1996 |
9658AM |
H2Odense |
|
25m |
1:08.88 |
414 |
5 |
Jessica Yu Mortensen |
2000 |
0072AG |
LYNGBY |
|
25m |
1:09.33 |
101 |
6 |
Kirstine Mørk Rasmussen |
2003 |
0352AQ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:12.77 |
401 |
7 |
Emma Bjørnholdt |
2000 |
0034AM |
LYNGBY |
|
25m |
1:13.09 |
400 |
8 |
Nikoline Biltoft-Jensen |
2001 |
0166AM |
LYNGBY |
|
25m |
1:14.51 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
24 september 2017 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
08:29 |
|