2020-01-28   18:07:40
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SM/para-SM/JSM i simning

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

12_J
Gren 12, 100m Ryggsim Herrar Junior 
 
Sponsor: Rudholm Group Holding AB 
SR: Mattias Carlsson (1990) 54.85 2014-08-18 
SJ: Petter Fredriksson (1997) 55.62 2017-06-23 
MR: Mattias Carlsson (1990) 55.62 2013-07-04 
FM: Simon Sjödin SK Neptun 55.91 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Funktionsnedsättning  Bassäng  Anmtid  Status 









 
280  Fredriksson Petter  1997  MKK    50 m  55.76   
512  Ericsson Oskar  1997  TÄBY SIM    50 m  56.59   
519  Törnqvist Samuel  1997  TÄBY SIM    50 m  58.59   
305  Leander Tor  1999  MASS    50 m  59.76   
352  Lovinge Hampus  1998  NKK    50 m  59.85   
49  Olsson Melker  2000  ELFSBORG    50 m  59.94   
229  Svensson Hampus  1999  LANDSKRONA    50 m  59.95   
349  Engström Max  2001  NKK    50 m  1:00.61   
504  Parsons Philip  1999  TYRESÖ SS    50 m  1:00.62   
10  572  Dahlman Gustaf  1997  VÄSTERÅS    50 m  1:00.75   
11  471  Marijanovic Anton  2000  SÖDERTÖRN    50 m  1:00.85   
12  590  Meding Isak  1998  ÖSA    50 m  1:00.88   
13  203  Rydahl Johan  2001  KARLSTAD    50 m  1:01.21   
14  467  Jonsson Daniel  1999  SÖDERTÖRN    50 m  1:01.51   
15  170  Lärkfeldt Tim  2000  JÖNKÖPING    50 m  1:01.62   
16  396  Larsson Isak  2000  SJÖBO SS    50 m  1:01.76   
17  39  Willberg Carl-Åke  1998  DANDERYD    50 m  1:02.03   
18  146  Fröde Simon  2003  JÄRFÄLLA S    50 m  1:02.13   
19  617  Puoti Carlandrea  1999  SPIF SF    50 m  1:02.18   
20  40  Albringer Adam  1999  ELFSBORG    50 m  1:02.33   
21  626  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL    50 m  1:02.34  EFT 
22  534  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG    50 m  1:02.52   
23  450  Vernqvist Fredric  1998  SÖDERTÄLJE    50 m  1:02.84   
24  531  Forsström Erik  1999  UPSALA S    50 m  1:02.90   
25  353  Lovinge Victor  2000  NKK    50 m  1:03.48   
26  17  Klasson Tobias  2000  SÄFFLE SS  S14  50 m  1:13.24   
27  Renlund Teo  1997  SOLENS IF  S14  50 m  1:32.34   
28  27  Persson Felix  2000  VÄNERSBORG  S14  50 m  1:32.67   
29  169  Johansson Victor  1998  JÖNKÖPING    25 m  56.24   
30  31  Claeson Fabian  2002  SS DELFIN  S9  25 m  1:28.15   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  28 juni 2017 
Licensierad till: Simklubben Elfsborg  Utskriftstid  13:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner