2020-01-28   18:28:32
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SM/para-SM/JSM i simning

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

24_J
Gren 24, 100m Ryggsim Damer Junior 
 
Sponsor: Rudholm Group Holding AB 
SR: Sarah Sjöström (1993) 59.98 2015-04-04 
SJ: Sarah Sjöström (1993) 1:00.74 2009-08-01 
MR: Michelle Coleman (1993) 1:01.34 2014-07-04 
FM: Ida Lindborg Malmö KK 1:02.11 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Funktionsnedsättning  Bassäng  Anmtid  Status 









 
190  Arvidsson Miranda  1998  KALMAR SS    50 m  1:04.47   
336  Pavlu Lewin Marlene  1997  SK NEPTUN    50 m  1:05.53   
433  Persson Wilma  2001  SUNDSVALL    50 m  1:05.54   
556  Miram Anna  1999  VÄSBY SS    50 m  1:05.54   
404  Forss Trine  2003  SKÖVDE SS    50 m  1:05.63   
118  Stenhård Julia  2000  HS    50 m  1:06.00   
503  Ossmyr Josefin  1999  TYRESÖ SS    50 m  1:06.05   
485  Granborg Amanda  1999  SK TRITON    50 m  1:06.45   
159  Andersson Lova  2000  JÖNKÖPING    50 m  1:06.58   
10  279  Forés Alba  1998  MKK    50 m  1:07.07   
11  55  Öman Tilda  2000  ELFSBORG    50 m  1:07.27   
12  381  Revstedt Isabella  2001  SK RAN    50 m  1:07.35   
13  479  Unnermark Vilma  1997  SÖDERTÖRN    50 m  1:07.40   
14  191  Lewton Josefin  1997  KALMAR SS    50 m  1:07.46   
15  176  Ristl Elin  1999  JÖNKÖPING    50 m  1:07.62   
16  254  Karlsson Vera  2003  LASS    50 m  1:07.82   
17  296  Vileus Emma  2001  MKK    50 m  1:07.86   
18  449  Sundstrand Emma  2001  SÖDERTÄLJE    50 m  1:07.90   
19  517  Sangfelt Hanna  1997  TÄBY SIM    50 m  1:07.99   
20  139  Widén Elin  1998  HÖGANÄS    50 m  1:08.11   
21  350  Eriksson Klara  2000  NKK    50 m  1:08.50   
22  530  Sandström Saga  2000  UMEÅ SS    50 m  1:08.53   
23  386  Christiansen Emilia  1999  S 71    50 m  1:08.69   
24  646  Glimmerud-Gullbjörk Tuva  2000  SPIF SF    50 m  1:08.87  EFT 
25  356  Thunholm Sara  1999  NKK    50 m  1:09.01   
26  591  Momats Clara  2000  ÖSA    50 m  1:09.23   
27  465  Fast Emelie  2004  SÖDERTÖRN    50 m  1:09.69   
28  12  Kramer Agnes  1998  FALKENBERG  S8  50 m  1:28.22   
29  24  Hammarqvist Elin  2004  NACKA HI  S9  50 m  1:43.54   
30  15  Andersson-Wulf Ida  1998  VELLINGE-N  S7  50 m  1:43.79   
31  Busk Josefine  1997  SÖDERTÄLJE  S14  50 m  1:45.49   
32  St. Clair Maitland Nicola  2003  SÖDERTÄLJE  S8  50 m  1:46.35   
33  35  Löf Rebecca  2001  ÖSA  S14  50 m  1:58.32   
34  25  Nordström Linnea  2002  NACKA HI  S8  50 m  1:58.69   
35  Wennberg Johanna  1997  MASS  S10  25 m  1:35.48   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  28 juni 2017 
Licensierad till: Simklubben Elfsborg  Utskriftstid  13:38 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner