2020-01-28   17:41:47
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SM/para-SM/JSM i simning

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

39_J
Gren 39, 200m Fjärilsim Damer Junior 
 
Sponsor: CCM Management AB 
SR: Martina Granström (1991) 2:07.83 2012-07-31 
SJ: Martina Granström (1991) 2:08.01 2011-07-27 
MR: Martina Granström (1991) 2:09.26 2011-06-29 
FM: Ida Marko-Varga SK Triton 2:12.20 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Funktionsnedsättning  Bassäng  Anmtid  Status 









 
147  Hanson Isabelle  1998  JÄRFÄLLA S    50 m  2:20.75   
386  Christiansen Emilia  1999  S 71    50 m  2:21.36   
162  Eriksson Hanna  1999  JÖNKÖPING    50 m  2:21.90   
65  Eriksson Anna  1999  ESKILSTUNA    50 m  2:22.69   
167  Hegmegi Annie  2003  JÖNKÖPING    50 m  2:24.38   
394  Dahlgren Erica  1997  S 02    50 m  2:24.48   
309  Swegmark Ida  2000  MASS    50 m  2:25.01   
200  Eklund-Ramböl Elvira  1997  KARLSTAD    50 m  2:25.34   
418  Flood Matilda  1999  SPÅRVÄGEN    50 m  2:25.50   
10  118  Stenhård Julia  2000  HS    50 m  2:25.54   
11  445  Jonsson Carolina  2002  SÖDERTÄLJE    50 m  2:25.61   
12  441  Johansson Petra  1997  SÄFFLE SS    50 m  2:25.62   
13  67  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA    50 m  2:26.29   
14  112  Lundblad Alicia  2001  HS    50 m  2:26.31   
15  395  Andersson Augusta  1997  SJÖBO SS    50 m  2:26.34   
16  343  Wrejde Isabelle  1999  SK NEPTUN    50 m  2:26.91   
17  612  Burt Ayleen  1997  SPIF SF    50 m  2:26.91   
18  407  Rosebrink Tuva  2001  SKÖVDE SS    50 m  2:27.51   
19  212  Persson Linnéa  2002  KK KARPEN    50 m  2:28.12   
20  152  Sandh Linnéa  2000  JÄRFÄLLA S    50 m  2:28.56   
21  318  Gradinarska Kamelia  2001  MASS    50 m  2:29.29   
22  538  Klintberg Matilda  1999  VELLINGE-N    50 m  2:29.37   
23  554  Halldén Louise  1998  VÄSBY SS    50 m  2:30.33   
24  411  Lövgren Ida  2001  SKÖVDE SS    50 m  2:32.03   
25  452  Gustafsson Rebecka  1998  SÖDERTÄLJE    50 m  2:38.73  EFT 
26  70  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA    50 m  2:38.88   
27  599  Johansson Cornelia  2003  ÖSA    25 m  2:24.68   
28  492  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA    25 m  2:24.98   
29  438  Muzito Joyce  2001  SUNDSVALL    25 m  2:27.06   
30  403  Brockmar Nikki  1999  SKÖVDE SS    25 m  2:27.20   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  28 juni 2017 
Licensierad till: Simklubben Elfsborg  Utskriftstid  13:38 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner