Ohjelma SM/para-SM/JSM i simning
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 18, 800m Frisim Damer Senior |
Sponsor: Rörelseterapi Marjaleena |
SR: Gabriella Fagundez (1985) 8:39.06 2008-08-14 |
SJ: Ann Linder (1966) 8:47.64 1982-05-29 |
MR: Gabriella Fagundez (1985) 8:41.86 2008-07-19 |
FM: Erica Dahlgren S02 9:02.15 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 162 | Eriksson Hanna | 1999 | JÖNKÖPING | 50 m | 8:54.99 | ||
2 | 323 | Ekman Christine | 1994 | SK NEPTUN | 50 m | 8:57.34 | ||
3 | 331 | Lajunen Laura | 1992 | SK NEPTUN | 50 m | 8:58.60 | ||
4 | 394 | Dahlgren Erica | 1997 | S 02 | 50 m | 9:02.15 | ||
5 | 423 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | 50 m | 9:02.84 | ||
6 | 147 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | 50 m | 9:05.02 | ||
7 | 151 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | 50 m | 9:06.19 | ||
8 | 327 | Glenesk Mina | 1996 | SK NEPTUN | 50 m | 9:10.30 | ||
9 | 399 | Sjöholm Lina | 2000 | SJÖBO SS | 50 m | 9:11.88 | ||
10 | 289 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | 50 m | 9:15.13 | ||
11 | 114 | Palmkvist Johanna | 1999 | HS | 50 m | 9:19.58 | ||
12 | 475 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | 50 m | 9:20.33 | ||
13 | 309 | Swegmark Ida | 2000 | MASS | 50 m | 9:22.51 | ||
14 | 204 | Thörner Elin | 1998 | KARLSTAD | 50 m | 9:23.12 | ||
15 | 409 | Staflund Erica | 1999 | SKÖVDE SS | 50 m | 9:24.28 | ||
16 | 150 | Lidström Linda | 1997 | JÄRFÄLLA S | 50 m | 9:26.59 | ||
17 | 388 | Karlsson Moa | 2002 | S 71 | 50 m | 9:28.70 | ||
18 | 529 | Nyman Lovisa | 1994 | UMEÅ SS | 50 m | 9:29.55 | ||
19 | 142 | Edbom Ebba | 2002 | JÄRFÄLLA S | 50 m | 9:29.82 | ||
20 | 587 | Sundström Filippa | 2001 | ÄNGELHOLM | 50 m | 9:29.91 | ||
21 | 577 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | 50 m | 9:30.73 | ||
22 | 573 | Eklund Malin | 2001 | VÄSTERÅS | 50 m | 9:31.63 | ||
23 | 581 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | 50 m | 9:31.84 | ||
24 | 401 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | 50 m | 9:32.58 | ||
25 | 282 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | 50 m | 9:33.36 | ||
26 | 227 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 50 m | 9:34.09 | ||
27 | 154 | Södersten Elin | 2000 | JÄRFÄLLA S | 50 m | 9:34.68 | ||
28 | 340 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SK NEPTUN | 50 m | 9:35.74 | ||
29 | 395 | Andersson Augusta | 1997 | SJÖBO SS | 50 m | 9:35.99 | ||
30 | 256 | Magnusson Emma | 1998 | LASS | 50 m | 9:36.21 | ||
31 | 152 | Sandh Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | 50 m | 9:38.09 | ||
32 | 549 | Eklund Cornelia | 2000 | VÄSBY SS | 50 m | 9:41.09 | ||
33 | 86 | Reinhold Andrea | 2001 | GÖTEBORG | 50 m | 9:41.77 | ||
34 | 432 | Muzito Gloria | 2002 | SUNDSVALL | 50 m | 9:44.44 | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.15 | Utskriftsdatum | 29 juni 2017 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport | Utskriftstid | 20:24 |