2020-02-24   16:06:01
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Färsingadoppet sprinttävling

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

11_S
Gren 11, 50m Frisim D 15-99 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
12  Gantriis Emily  1999  HELSINGE  9966AB  25 m  25.53   
316  Kuras Magdalena  1988  SK TRITON  AR9288  50 m  25.80   
156  Rosenius Linn  2002  KARLSKRONA  AA4602  25 m  27.49   
256  Nilsson Johanna  1996  SK TRITON  AD0696  25 m  27.63   
105  Nobrell Sara  2002  SK HAJEN  BM1402  25 m  27.66   
148  Karlsson Sofie  2000  KARLSKRONA  AV8200  25 m  27.73   
285  Lareva Davilda  2000  TRELLEBORG  AE4400  25 m  27.88   
56  Sander Lærke Rask  2002  VAT CPH-MK  0212AL  25 m  27.95   
287  Parfitt Nicola  2000  TRELLEBORG  AE3400  25 m  28.03   
10  174  Berg Vickie  2000  SK RAN  AS2800  25 m  28.10   
11  294  Tunheim-Glad Frida  2001  TRELLEBORG  BU5201  25 m  28.23   
12  226  Johnsson Emmy  2001  SJÖBO SS  AT6801  25 m  28.24   
13  252  Granborg Amanda  1999  SK TRITON  AE7699  25 m  28.42   
14  219  Anderberg-Richard Tilde  1999  SJÖBO SS  AU5499  25 m  28.57   
15  292  Sering Isabelle  2002  TRELLEBORG  AI2602  25 m  28.60   
16  328  Steen Emilia  2002  RØNNE  0204AD  25 m  28.65   
17  150  Ljungcrantz Emma  2001  KARLSKRONA  AR7401  25 m  28.77   
18  183  Jepsson Elna  2002  SK RAN  BS6802  25 m  28.80   
19  331  Toudal Frida  2001  RØNNE  0196AU  25 m  28.85   
20  157  Simander Ella  2002  KARLSKRONA  AU4802  25 m  28.98   
21  15  Jensen Emma  2002  HELSINGE  0266AR  25 m  29.26   
22  162  Ålenius Josephine  2002  SK LAXEN  AY2402  25 m  29.39   
23  38  Høvring Mille Bruun  2001  VAT CPH-MK  0156AG  25 m  29.46   
24  146  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  29.51   
25  152  Nilsson Aurora  2002  KARLSKRONA  AL9602  25 m  29.80   
26  76  Thornsen Madeleine  2001  KORSØR  0108AQ  25 m  30.11   
27  278  Åkesson Maja  2002  YSTADS SS  AJ6402  25 m  30.23   
28  104  Nilsson Hanna  2000  SK HAJEN  AR1800  25 m  30.37   
29  210  Nilsson Tova  2002  S 71  AC0202  25 m  30.38   
30  261  Björnsdotter Hanna  2002  YSTADS SS  AW7402  25 m  30.43   
31  81  Joelsson Tilda  2002  SS DELFIN  AM4602  25 m  30.58   
32  241  Schubert Olga  2000  SJÖBO SS  AK2800  50 m  30.93   
33  147  Holm Trulsa  2001  KARLSKRONA  BG2601  25 m  31.06   
34  36  Hjarsø Cecilie  2001  VAT CPH-MK  0124AU  50 m  31.12   
35  99  Laurén Ella  2001  SK HAJEN  AO1201  25 m  31.54   
36  197  Sjögren Lovisa  1999  SK RAN  BC7499  25 m  31.67   
37  24  Offendal Caroline Bach  2002  HELSINGE  0258AS  50 m  31.77   
38  63  Hansen Maja Wiegaard  2002  KORSØR  0256AV  25 m  32.04   
39  121  Bardelli Arianna  2002  HÖGANÄS SS  BQ8602  50 m  32.57   
40  193  Nimander Linnea  2002  SK RAN  BQ8802  25 m  32.65   
41  300  Knutsson Moa  2002  KIVIKS SK  BF8202  25 m  33.40   
42  Antonisen Emma  2002  HELSINGE  0282AW  25 m  33.86   
43  189  Lundström Malin  1990  SK RAN  CD0690  25 m  34.11   
44  20  Leisted Pernille Møller  2002  HELSINGE  0288AU  50 m  34.81   
45  265  Hjort Frideborg  2001  YSTADS SS  BX6801  25 m  39.06   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  16 juni 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  14:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner