2020-02-20   03:53:24
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Färsingadoppet sprinttävling

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

13_S
Gren 13, 50m Bröstsim D 11-12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
282  Duratovic Erma  2005  TRELLEBORG  AP2205  25 m  37.21   
268  Jansson Frida  2006  YSTADS SS  AE7206  25 m  37.78   
293  Sjögren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  25 m  37.95   
276  Stark Friis Tea  2006  YSTADS SS  AE6406  25 m  38.83   
86  Seipp Selma  2005  SS DELFIN  AC6605  25 m  39.44   
75  Thornsen Elida  2005  KORSØR  0528AA  25 m  40.90   
96  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  50 m  42.42   
245  Strömqvist-Malmström Cassandra  2005  SJÖBO SS  BG7405  25 m  42.48   
206  Alm Agnes  2006  S 71  AA0806  25 m  42.89   
10  216  Ruzic Veronika  2006  S 71  AH1606  25 m  43.05   
11  115  Jönsson Emma  2006  HS  AQ6406  25 m  43.48   
12  208  Hart Alicia  2005  S 71  AE3805  25 m  43.72   
13  296  Westergren Rebecca  2005  TRELLEBORG  AM3605  25 m  45.40   
14  289  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  25 m  46.57   
15  196  Seitzberg Elena  2005  SK RAN  AX3205  25 m  47.05   
16  263  Emilsson Nellie  2005  YSTADS SS  AN8205  25 m  47.75   
17  212  Olofsson Alva  2005  S 71  AD6605  25 m  47.77   
18  111  Cederlund Kerstin  2006  HS  AQ6806  25 m  48.85   
19  89  Bitzén Alice  2006  SK HAJEN  AE3606  25 m  48.97   
20  35  Hein Luna  2005  VAT CPH-MK  0518AO  50 m  50.00   
21  117  Persson Sally  2006  HS  AQ0806  25 m  50.83   
22  192  Mårtensson Vega  2006  SK RAN  AS4406  25 m  51.18   
23  110  Winberg Elsa  2006  SK HAJEN  AE8406  25 m  51.22   
24  98  Kylefors Klara  2006  SK HAJEN  BC5606  25 m  51.57   
25  130  Smith Olivia  2005  HÖGANÄS SS  BJ9805  25 m  51.96   
26  239  Quant Alma  2005  SJÖBO SS  AL5805  25 m  52.69   
27  260  Alstierna Tindra  2006  YSTADS SS  AO4606  25 m  52.88   
28  112  Fahlvik Tyra  2006  HS  AW5806  25 m  52.89   
29  232  Nilsson-Halvardsson Hilda  2005  SJÖBO SS  AL6805  25 m  53.03   
30  137  Larsson Alma  2006  KARLSHAMN  AI8806  25 m  53.20   
31  102  Mårtensson Tyra  2006  SK HAJEN  AE4406  25 m  53.32   
32  186  Larsén Clara  2006  SK RAN  AL9606  25 m  54.64   
33  195  Rosenlund Freja  2005  SK RAN  AX4205  25 m  54.76   
34  178  Harde Lisa  2006  SK RAN  AH7406  25 m  54.93   
35  227  Klinge Linn  2006  SJÖBO SS  BF2606  25 m  55.31   
36  136  Holmberg Ellen  2005  KARLSHAMN  BA7205  25 m  56.63   
37  264  Forssell Selma  2006  YSTADS SS  AE4806  25 m  56.86   
38  291  Rosén Celie  2005  TRELLEBORG  BP0605  25 m  57.12   
39  323  Christiansen Sofie  2005  RØNNE  0558AV  25 m  57.76   
40  203  Toth Vivien  2005  SK RAN  BE7405  25 m  1:00.99   
41  199  Skogberg Hanna  2005  SK RAN  AX5205  25 m  1:16.07   
42  205  Zarakit Jamilla  2005  SK RAN  BQ3205  50 m     
43  305  Nilsson Elin  2007  HS  AG1607  50 m    EXT 
44  307  Sand Linnea  2007  SK RAN  AV6407  50 m    EXT 
45  308  Sonesson Wilma  2007  SK RAN  AH5407  50 m    EXT 
46  309  Rosvall Karla  2008  SK RAN  AB5608  50 m    EXT 
47  313  Jönsson Tova  2007  SK RAN  AW0207  50 m    EXT 
48  314  Alsalim Elin  2007  SK RAN  AV8607  50 m    EXT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  16 juni 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  14:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner