2020-02-20   03:09:09
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Färsingadoppet sprinttävling

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

21_S
Gren 21, 50m Fjärilsim D13-14 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
39  Høvring Sofie Bruun  2004  VAT CPH-MK  0408AB  25 m  29.88   
280  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  25 m  30.76   
244  Steen Clara  2003  SJÖBO SS  BE3603  25 m  31.25   
90  Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  25 m  31.72   
46  Neergaard Thippe de  2003  VAT CPH-MK  0368AL  25 m  31.80   
85  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  50 m  31.81   
299  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  25 m  32.63   
97  Jeppsson Ella  2003  SK HAJEN  AD0403  25 m  32.74   
58  Søby Liva  2004  VAT CPH-MK  0402AD  25 m  32.94   
10  302  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  33.50   
11  94  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  25 m  33.53   
12  82  Nell Linnea  2004  SS DELFIN  AD1804  25 m  33.91   
13  48  Olsen Emilia C. R.  2004  VAT CPH-MK  0424AO  25 m  34.08   
14  60  Thorsen Emma  2004  VAT CPH-MK  0402AH  50 m  34.16   
15  324  T. Jörgensen Mette  2003  RØNNE  0322AR  25 m  34.35   
16  215  Ruzic Michaela  2003  S 71  AG8203  25 m  34.42   
17  92  Dahlqvist Thea  2003  SK HAJEN  AR4603  25 m  34.43   
18  298  Brünjes Thea  2004  KIVIKS SK  BF3604  25 m  34.48   
19  224  Ek Emy  2003  SJÖBO SS  BK3403  25 m  34.49   
20  238  Persson Tilde  2003  SJÖBO SS  AC5403  25 m  34.88   
21  32  Christensen Nønne  2004  VAT CPH-MK  0486AM  50 m  35.00   
22  295  Westerberg Sanna  2004  TRELLEBORG  AF6204  25 m  35.48   
23  108  Persson Lova  2004  SK HAJEN  AD7604  25 m  36.31   
24  284  Kjellberg Tova  2004  TRELLEBORG  AF5204  25 m  36.46   
25  101  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  25 m  36.53   
26  106  Pantzar Olivia  2004  SK HAJEN  AG5404  25 m  37.83   
27  138  Lundström Sigrid  2003  KARLSHAMN  AB9403  25 m  37.96   
28  272  Martinsson Linn  2004  YSTADS SS  BB8604  25 m  38.37   
29  154  Petersson Sarah  2003  KARLSKRONA  AC7803  25 m  38.50   
30  103  Möller Emilia  2004  SK HAJEN  BG5204  25 m  38.52   
31  218  Sköld Olivia  2004  S 71  BI9804  25 m  38.52   
32  221  Berild Andersen Mathilde  2004  SJÖBO SS  BF5204  25 m  38.77   
33  213  Olofsson Emmy  2003  S 71  AY4403  25 m  39.25   
34  124  Holst Gerløv Ida  2004  HÖGANÄS SS  BF4404  25 m  40.31   
35  185  Karylle Barbette  2003  SK RAN  BR0603  25 m  41.04   
36  126  Larsson Lovisa  2004  HÖGANÄS SS  BQ3204  25 m  41.67   
37  222  Berild Andersen Victoria  2003  SJÖBO SS  BQ8603  25 m  41.89   
38  128  Malm Matilda  2004  HÖGANÄS SS  BL4804  25 m  42.92   
39  191  Malmgren Lina  2004  SK RAN  BJ4604  25 m  43.01   
40  187  Larsson Alva  2004  SK RAN  BJ8604  25 m  43.07   
41  27  Therkelsen Gry  2004  HELSINGE  0496AT  50 m  45.12   
42  228  Kryger Emilia  2004  SJÖBO SS  BR6804  25 m  45.12   
43  250  Dalengran Mollie  2004  SK TRITON  BT1604  25 m  47.92   
44  18  Jørgensen Laura  2004  HELSINGE  0428AQ  25 m  48.19   
45  129  Mattsson Gabriella  2004  HÖGANÄS SS  BF7204  25 m  49.04   
46  198  Sjöström Andersson Kajsa  2004  SK RAN  AG0604  25 m  54.76   
47  201  Thorén Emy  2003  SK RAN  BT0803  50 m     
48  217  Simpson Maja  2004  S 71  BI8804  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  16 juni 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  14:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner