2020-02-20   02:31:47
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Färsingadoppet sprinttävling

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

3_S
Gren 3, 50m Ryggsim D 13-14 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
90  Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  25 m  33.24   
247  Bokander Siri  2003  SK TRITON  BF8403  25 m  33.74   
161  Fritz Hannah  2003  SK LAXEN  BB5603  25 m  34.06   
97  Jeppsson Ella  2003  SK HAJEN  AD0403  25 m  34.16   
60  Thorsen Emma  2004  VAT CPH-MK  0402AH  25 m  34.60   
244  Steen Clara  2003  SJÖBO SS  BE3603  25 m  34.81   
82  Nell Linnea  2004  SS DELFIN  AD1804  25 m  34.88   
224  Ek Emy  2003  SJÖBO SS  BK3403  25 m  35.20   
302  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  35.31   
10  54  Rosenberg Isabella  2003  VAT CPH-MK  0366AC  25 m  35.52   
11  299  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  25 m  35.61   
12  280  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  25 m  35.76   
13  284  Kjellberg Tova  2004  TRELLEBORG  AF5204  25 m  36.11   
14  92  Dahlqvist Thea  2003  SK HAJEN  AR4603  25 m  36.35   
15  85  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  36.58   
16  106  Pantzar Olivia  2004  SK HAJEN  AG5404  25 m  36.60   
17  32  Christensen Nønne  2004  VAT CPH-MK  0486AM  25 m  37.13   
18  238  Persson Tilde  2003  SJÖBO SS  AC5403  25 m  37.24   
19  298  Brünjes Thea  2004  KIVIKS SK  BF3604  25 m  38.24   
20  Elmgreen Maja  2003  HELSINGE  0376AE  25 m  38.37   
21  18  Jørgensen Laura  2004  HELSINGE  0428AQ  25 m  38.55   
22  272  Martinsson Linn  2004  YSTADS SS  BB8604  25 m  38.55   
23  125  Klein Ella  2004  HÖGANÄS SS  BO7604  25 m  38.74   
24  154  Petersson Sarah  2003  KARLSKRONA  AC7803  25 m  39.00   
25  52  Rasmussen Emma Kjer  2004  VAT CPH-MK  0498AI  25 m  39.32   
26  108  Persson Lova  2004  SK HAJEN  AD7604  25 m  39.51   
27  221  Berild Andersen Mathilde  2004  SJÖBO SS  BF5204  25 m  39.58   
28  101  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  25 m  39.62   
29  66  Hejlesen Isabella  2004  KORSØR  0428AW  25 m  39.93   
30  213  Olofsson Emmy  2003  S 71  AY4403  25 m  40.42   
31  124  Holst Gerløv Ida  2004  HÖGANÄS SS  BF4404  25 m  40.68   
32  222  Berild Andersen Victoria  2003  SJÖBO SS  BQ8603  25 m  40.86   
33  218  Sköld Olivia  2004  S 71  BI9804  25 m  41.49   
34  187  Larsson Alva  2004  SK RAN  BJ8604  25 m  41.65   
35  126  Larsson Lovisa  2004  HÖGANÄS SS  BQ3204  25 m  42.04   
36  21  Lund Amalie  2004  HELSINGE  0438AX  25 m  42.69   
37  185  Karylle Barbette  2003  SK RAN  BR0603  25 m  42.70   
38  40  Kejser Nora  2004  VAT CPH-MK  0476AO  25 m  43.86   
39  69  Larsen Josephine  2004  KORSØR  0436AQ  25 m  43.86   
40  228  Kryger Emilia  2004  SJÖBO SS  BR6804  25 m  43.87   
41  103  Möller Emilia  2004  SK HAJEN  BG5204  25 m  44.00   
42  129  Mattsson Gabriella  2004  HÖGANÄS SS  BF7204  25 m  44.31   
43  207  Christiansen Frida  2003  S 71  AE0603  25 m  44.55   
44  217  Simpson Maja  2004  S 71  BI8804  25 m  44.82   
45  329  Stoltz Alberte  2004  RØNNE  0412AQ  25 m  45.28   
46  128  Malm Matilda  2004  HÖGANÄS SS  BL4804  50 m  45.64   
47  233  Nordin Clara  2004  SJÖBO SS  BR1204  25 m  45.78   
48  295  Westerberg Sanna  2004  TRELLEBORG  AF6204  25 m  45.85   
49  250  Dalengran Mollie  2004  SK TRITON  BT1604  25 m  46.61   
50  191  Malmgren Lina  2004  SK RAN  BJ4604  25 m  46.84   
51  201  Thorén Emy  2003  SK RAN  BT0803  25 m  49.95   
52  198  Sjöström Andersson Kajsa  2004  SK RAN  AG0604  25 m  53.17   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  16 juni 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  14:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner