2019-08-21   05:46:31
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för ICA Maxi Simcup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 3
Heatlista 
 
  Tävling  ICA Maxi Simcup 2017    Utskriftsdatum  30 september 2017   
  Tävlingsort  Eskilstuna    Utskriftstid  09:37   
  Arrangör  Eskilstuna Simklubb         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  30 september 2017         
 
 
 
Gren 3, 25m Frisim Flickor 11-12  Finaler (4) 
Beräknad start 10:06 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
119  Olivia Zetterkvist  2006  BI4806  KÖPINGS SS    25m   
151  Thea Mikaelsson  2005  BG0805  NYKÖPING    25m   
116  Emma Mattsson  2005  BQ4805  KÖPINGS SS    25m   
66  Emilia Widing  2005  AH5405  ESKILSTUNA    25m  26.06 
38  Ena Kapidzic  2006    ESKILSTUNA    25m   
24  Ester Costa  2006  BK4606  ESKILSTUNA    25m   
147  Ellen Enockson  2005    NYKÖPING    25m   
186  Klara Wellander  2006    HK SIM    25m   

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
131  Tuva Lovinge  2006  AG4606  NKK    25m  20.68 
156  Emmie Wendborg  2006  AN1606  NYKÖPING    25m  19.95 
117  Agnes Pettersson  2006  AT1406  KÖPINGS SS    25m  19.28 
Tindra Bärgård  2006  AB8606  SK ENA    25m  18.89 
177  Elin Söderlund  2006  AJ6206  UPPLANDS-B    25m  19.13 
45  My Larsson  2005  AF8405  ESKILSTUNA    25m  19.79 
115  Felicia Larsson  2006  AR2606  KÖPINGS SS    25m  20.33 
40  Frida Karlsson  2005  AH0405  ESKILSTUNA    25m  23.57 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
111  Alice Bengtsson  2006  BI6806  KÖPINGS SS    25m  18.39 
58  Ellen Roos  2005  AF1605  ESKILSTUNA    25m  18.00 
95  Elin Andersson  2005  AU7405  KATRINEHOL    25m  17.97 
59  Sammi Thai  2005  AK6405  ESKILSTUNA    25m  17.50 
167  Elsa Kjellström  2006  AA1406  UPPLANDS-B    25m  17.62 
29  Selma Hasanbegovic  2005  BC6605  ESKILSTUNA    25m  18.00 
171  Linnea Malm  2005  AS2405  UPPLANDS-B    25m  18.30 
175  Ellen Sundquist  2006  AU8406  UPPLANDS-B    25m  18.82 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
20  Maja Björkbacka  2005  AU9205  ESKILSTUNA    25m  17.00 
51  Milja Milosevic  2006  BD2406  ESKILSTUNA    25m  17.00 
18  Sigrid Bengtsson  2005  AI3205  ESKILSTUNA    25m  16.50 
17  Madeleine Bengtsson  2005  AK9205  ESKILSTUNA    25m  14.00 
22  Maja Brattberg  2005  AK7205  ESKILSTUNA    25m  16.50 
10  Sanna Randerstedt  2006  AC5206  SK ENA    25m  16.59 
43  Ronja Larsen  2006  BB2406  ESKILSTUNA    25m  17.00 
46  Philippa Lindkvist  2005  AU1405  ESKILSTUNA    25m  17.50 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  30 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  09:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner