2019-08-25   03:07:22
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för ICA Maxi Simcup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1_S
Gren 1, 25m Frisim Flickor 10 oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
Finne Elin  2007  BÅLSTA SK  AG0807  25 m  17.14   
112  Forsman Alma  2007  KÖPINGS SS  AG7807  25 m  17.70   
136  Nyman Edith  2007  NKK  AD0407  25 m  17.83   
Brinck Molly  2007  BÅLSTA SK  AC1407  25 m  18.20   
140  Westerberg Alice  2007  NKK  AB9607  25 m  18.21   
Budden Olivia  2007  BÅLSTA SK  AA3207  25 m  18.24   
133  Malm Alma  2008  NKK  AA9208  25 m  18.37   
56  Roos Alice  2007  ESKILSTUNA  AA7407  25 m  18.40   
Rosenberg Ebba  2007  BÅLSTA SK  AC0407  25 m  18.87   
10  25  Engman Agnes  2007  ESKILSTUNA  AV3807  25 m  19.50   
11  121  Andersson-Lundin Filippa  2007  NKK  AQ4207  25 m  19.89   
12  126  Hagström Ella  2007  NKK  AL1607  25 m  20.07   
13  49  Malmström Amanda  2007  ESKILSTUNA  AE1407  25 m  20.26   
14  132  Lundkvist Nova  2007  NKK  AB0807  25 m  20.56   
15  42  Landstorp Filippa  2007  ESKILSTUNA  AL3607  25 m  22.00   
16  190  Lindqvist Tilda  2008  ESKILSTUNA  AN9208  25 m  22.00  EFT 
17  130  Klasén Jonna  2008  NKK  AG5208  25 m  23.45   
18  134  Meyer Martina  2008  NKK  AG6408  25 m  24.46   
19  13  Zetterberg Elna  2007  SK ENA  AB3807  25 m  24.71   
20  139  Wallberg Alicia  2007  NKK  AG9207  25 m  25.50   
21  142  Xu Elisabeth  2008  NKK  AG7408  25 m  26.05   
22  Bärgård Tuva  2009  SK ENA  AA1209  25 m  27.11   
23  Osman Aziza  2008  SK ENA  AI3608  25 m  31.24   
24  11  Redlund Nova  2010  SK ENA    25 m     
25  192  Pan Jessica  2007  ESKILSTUNA  AS7607  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
2_S
Gren 2, 25m Frisim Pojkar 10 oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
98  Fager Gustav  2007  KATRINEHOL  AC6707  25 m  17.59   
163  Bjällås Filip  2007  UPPLANDS-B  AA7107  25 m  17.70   
122  Engström Melvin  2007  NKK  AG6507  25 m  18.43   
174  Sjögren Albert  2007  UPPLANDS-B  AA8107  25 m  18.48   
129  Jakobsson Wilmer  2008  NKK  AD5308  25 m  19.21   
88  Glawing Kasper  2008  FINSPÅNG  AA7108  25 m  19.30   
123  Ericsson Valter  2008  NKK  AA0708  25 m  19.39   
125  Gyllenhammar Filip  2007  NKK  AE8707  25 m  20.10   
191  Ly Erik  2008  ESKILSTUNA  AA4508  25 m  20.18  EFT 
10  137  Svan Cesar  2007  NKK  AG0707  25 m  20.31   
11  185  Palmqvist Alvin  2007  HK SIM  AG3307  25 m  20.41   
12  71  Åhlén Oscar  2008  ESKILSTUNA  AA7708  25 m  20.94   
13  107  Siverskog August  2007  KATRINEHOL  AA8707  25 m  21.93   
14  91  Wärn Rasmus  2008  FINSPÅNG  AA3708  25 m  25.90   
15  19  Bjelkemark Linus  2007  ESKILSTUNA    25 m     
16  187  Chen Erik  2010  ESKILSTUNA  AA2710  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
3_S
Gren 3, 25m Frisim Flickor 11-12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
17  Bengtsson Madeleine  2005  ESKILSTUNA  AK9205  25 m  14.00   
18  Bengtsson Sigrid  2005  ESKILSTUNA  AI3205  25 m  16.50   
22  Brattberg Maja  2005  ESKILSTUNA  AK7205  25 m  16.50   
10  Randerstedt Sanna  2006  SK ENA  AC5206  25 m  16.59   
20  Björkbacka Maja  2005  ESKILSTUNA  AU9205  25 m  17.00   
43  Larsen Ronja  2006  ESKILSTUNA  BB2406  25 m  17.00   
51  Milosevic Milja  2006  ESKILSTUNA  BD2406  25 m  17.00   
46  Lindkvist Philippa  2005  ESKILSTUNA  AU1405  25 m  17.50   
59  Thai Sammi  2005  ESKILSTUNA  AK6405  25 m  17.50   
10  167  Kjellström Elsa  2006  UPPLANDS-B  AA1406  25 m  17.62   
11  95  Andersson Elin  2005  KATRINEHOL  AU7405  25 m  17.97   
12  29  Hasanbegovic Selma  2005  ESKILSTUNA  BC6605  25 m  18.00   
13  58  Roos Ellen  2005  ESKILSTUNA  AF1605  25 m  18.00   
14  171  Malm Linnea  2005  UPPLANDS-B  AS2405  25 m  18.30   
15  111  Bengtsson Alice  2006  KÖPINGS SS  BI6806  25 m  18.39   
16  175  Sundquist Ellen  2006  UPPLANDS-B  AU8406  25 m  18.82   
17  Bärgård Tindra  2006  SK ENA  AB8606  25 m  18.89   
18  177  Söderlund Elin  2006  UPPLANDS-B  AJ6206  25 m  19.13   
19  117  Pettersson Agnes  2006  KÖPINGS SS  AT1406  25 m  19.28   
20  45  Larsson My  2005  ESKILSTUNA  AF8405  25 m  19.79   
21  156  Wendborg Emmie  2006  NYKÖPING  AN1606  25 m  19.95   
22  115  Larsson Felicia  2006  KÖPINGS SS  AR2606  25 m  20.33   
23  131  Lovinge Tuva  2006  NKK  AG4606  25 m  20.68   
24  40  Karlsson Frida  2005  ESKILSTUNA  AH0405  25 m  23.57   
25  66  Widing Emilia  2005  ESKILSTUNA  AH5405  25 m  26.06   
26  24  Costa Ester  2006  ESKILSTUNA  BK4606  25 m     
27  38  Kapidzic Ena  2006  ESKILSTUNA    25 m     
28  116  Mattsson Emma  2005  KÖPINGS SS  BQ4805  25 m     
29  119  Zetterkvist Olivia  2006  KÖPINGS SS  BI4806  25 m     
30  147  Enockson Ellen  2005  NYKÖPING    25 m     
31  151  Mikaelsson Thea  2005  NYKÖPING  BG0805  25 m     
32  186  Wellander Klara  2006  HK SIM    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
4_S
Gren 4, 25m Frisim Pojkar 11-12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
32  Holm Maximilian  2005  ESKILSTUNA  AD7305  25 m  15.00   
34  Jansson Linus  2005  ESKILSTUNA  AM0305  25 m  16.00   
128  Hellman Jacob  2006  NKK  AF0506  25 m  16.17   
135  Norén William  2006  NKK  AD5106  25 m  16.18   
64  Verner Sigge  2005  ESKILSTUNA  AM1305  25 m  17.00   
70  Åhlén Eric  2006  ESKILSTUNA  AA1506  25 m  17.55   
53  Orrego Mario  2006  ESKILSTUNA  AR5106  25 m  18.00   
69  Xie Hanliang  2006  ESKILSTUNA    25 m  18.00   
87  Eriksson Hugo  2006  FINSPÅNG  AF8306  25 m  18.04   
10  138  Ullstrand David  2005  NKK  AB2505  25 m  18.13   
11  173  Sjöborg Lucas  2006  UPPLANDS-B  AA0306  25 m  18.67   
12  62  Thorsén Olle  2006  ESKILSTUNA  AA6706  25 m  18.96   
13  23  Chithiran Sarojith  2006  ESKILSTUNA  AN2706  25 m  19.80   
14  176  Svensson Axel  2006  UPPLANDS-B  AG1306  25 m  19.81   
15  141  Wigh Linus  2005  NKK  AK0305  25 m  19.95   
16  44  Larsson Carl  2006  ESKILSTUNA  AO6306  25 m  20.00   
17  166  Jogell Henrik  2006  UPPLANDS-B  AA8106  25 m  20.75   
18  127  Hanouch Robert  2006  NKK  AO8306  25 m  22.44   
19  85  Aktner Alvar  2006  FINSPÅNG  AO2306  25 m  22.68   
20  12  Redlund Viggo  2005  SK ENA  AV2305  25 m     
21  148  Fager Jesper  2006  NYKÖPING  AS9506  25 m     
22  149  Kantelius Walter  2006  NYKÖPING    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
5_S
Gren 5, 25m Frisim Flickor 13-14 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
103  Karlsson Filippa  2004  KATRINEHOL  AF8804  25 m  14.39   
15  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  25 m  15.00   
27  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  25 m  15.00   
65  Verner Stella  2003  ESKILSTUNA  AF6403  25 m  15.00   
179  Åström Selma  2003  UPPLANDS-B  AA5403  25 m  15.32   
100  Fredriksson Linnéa  2004  KATRINEHOL  AT0404  25 m  15.34   
113  Forsman Alvida  2004  KÖPINGS SS  BM7404  25 m  15.50   
37  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  25 m  16.00   
168  Kristoffersson Filippa  2003  UPPLANDS-B  AV2603  25 m  16.14   
10  172  Sjöborg Jennifer  2003  UPPLANDS-B  AJ9203  25 m  16.15   
11  50  Maultasch Felicia  2003  ESKILSTUNA  BF6203  25 m  16.50   
12  118  Pettersson Maja  2004  KÖPINGS SS  AS0404  25 m  16.86   
13  55  Pettersson Johanna  2003  ESKILSTUNA  AL9803  25 m  17.00   
14  114  Larsson Emilia  2004  KÖPINGS SS  AS2404  25 m  17.04   
15  96  Ejdvinsson Kajsa  2004  KATRINEHOL  BH5604  25 m  17.36   
16  84  Johansson Nova  2004  FILIPSTAD  AA0204  25 m  17.78   
17  83  Höök Emelie  2003  FILIPSTAD  AB0403  25 m  17.88   
18  164  From Ella  2003  UPPLANDS-B  AJ8203  25 m  18.48   
19  86  Bojovic Sofija  2004  FINSPÅNG  AC5604  25 m  18.76   
20  170  Lindström Anastasija  2004  UPPLANDS-B  BD8804  25 m  19.74   
21  90  Wärn Amanda  2004  FINSPÅNG  AY6804  25 m  19.76   
22  178  Vincent Vera  2003  UPPLANDS-B  BY6203  25 m  19.92   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
6_S
Gren 6, 25m Frisim Pojkar 13-14 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
101  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  12.19   
94  Aldrin Erik  2003  KATRINEHOL  AH8503  25 m  12.56   
106  Rautiainen Anton  2003  KATRINEHOL  AH7503  25 m  13.29   
104  Pettersson Olle  2004  KATRINEHOL  AJ1304  25 m  13.33   
47  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  14.00   
54  Paulson Samuel  2004  ESKILSTUNA  AG3504  25 m  14.00   
165  Hakeskytt Lukas  2003  UPPLANDS-B  AD2503  25 m  14.11   
63  Tran Henrik  2004  ESKILSTUNA  AC0704  25 m  14.50   
93  Ahlman Amadeus  2003  KATRINEHOL  AW4703  25 m  14.76   
10  39  Karlsson Fredrik  2004  ESKILSTUNA  AB7104  25 m  14.93   
11  21  Brattberg Edvin  2003  ESKILSTUNA  AN5703  25 m  15.00   
12  52  Norström Samuel  2003  ESKILSTUNA  AY2703  25 m  15.00   
13  57  Roos Carl  2004  ESKILSTUNA  AB8104  25 m  15.00   
14  102  Grothérus Jonathan  2004  KATRINEHOL  AT5304  25 m  15.79   
15  157  Wendborg Lucas  2004  NYKÖPING  AH1104  25 m  16.46   
16  60  Thorsén Axel  2003  ESKILSTUNA  AH6503  25 m  16.52   
17  169  Kristoffersson Oskar  2003  UPPLANDS-B  AK0503  25 m  16.89   
18  26  Forslund Gustav  2003  ESKILSTUNA  AZ8903  25 m  17.00   
19  30  Hasselkvist Markus  2004  ESKILSTUNA  AN4304  25 m  17.00   
20  36  Jonsson Evert  2003  ESKILSTUNA  AA0303  25 m  17.03   
21  35  Jonsson Eskil  2003  ESKILSTUNA  AA5303  25 m  17.15   
22  16  Bah Alex  2003  ESKILSTUNA  AT8903  25 m  18.00   
23  61  Thorsén Gustav  2004  ESKILSTUNA  AI4104  25 m  18.92   
24  152  Persson Ludvig  2004  NYKÖPING  AD9304  25 m  19.05   
25  155  Tsoi Nicholas  2004  NYKÖPING  AD0504  25 m  20.12   
26  158  Öjert Axel  2003  NYKÖPING    25 m     
27  161  Söderberg Malte  2004  SÖDERTÖRN  AL1904  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
7_S
Gren 7, 50m Fjärilsim Flick 10oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
Budden Olivia  2007  BÅLSTA SK  AA3207  50 m  41.06   
136  Nyman Edith  2007  NKK  AD0407  25 m  42.85   
56  Roos Alice  2007  ESKILSTUNA  AA7407  25 m  45.09   
133  Malm Alma  2008  NKK  AA9208  25 m  46.33   
112  Forsman Alma  2007  KÖPINGS SS  AG7807  25 m  46.95   
Brinck Molly  2007  BÅLSTA SK  AC1407  25 m  52.94   
140  Westerberg Alice  2007  NKK  AB9607  50 m  55.37   
49  Malmström Amanda  2007  ESKILSTUNA  AE1407  25 m  55.38   
Finne Elin  2007  BÅLSTA SK  AG0807  50 m  57.84   
10  Rosenberg Ebba  2007  BÅLSTA SK  AC0407  50 m  58.16   
11  139  Wallberg Alicia  2007  NKK  AG9207  50 m  1:04.02   
12  126  Hagström Ella  2007  NKK  AL1607  50 m  1:08.18   
13  134  Meyer Martina  2008  NKK  AG6408  50 m  1:09.19   
14  142  Xu Elisabeth  2008  NKK  AG7408  50 m  1:09.37   
15  11  Redlund Nova  2010  SK ENA    25 m     
16  25  Engman Agnes  2007  ESKILSTUNA  AV3807  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
8_S
Gren 8, 50m Fjärilsim Pojkar 10oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
129  Jakobsson Wilmer  2008  NKK  AD5308  50 m  49.30   
71  Åhlén Oscar  2008  ESKILSTUNA  AA7708  25 m  50.80   
191  Ly Erik  2008  ESKILSTUNA  AA4508  25 m  51.52  EFT 
98  Fager Gustav  2007  KATRINEHOL  AC6707  25 m     
163  Bjällås Filip  2007  UPPLANDS-B  AA7107  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
9_S
Gren 9, 50m Fjärilsim Flick 11-12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
150  Kowing Sarah  2005  NYKÖPING  BQ3805  25 m  34.49   
41  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  25 m  35.54   
17  Bengtsson Madeleine  2005  ESKILSTUNA  AK9205  25 m  36.26   
59  Thai Sammi  2005  ESKILSTUNA  AK6405  25 m  36.93   
20  Björkbacka Maja  2005  ESKILSTUNA  AU9205  25 m  37.05   
29  Hasanbegovic Selma  2005  ESKILSTUNA  BC6605  25 m  40.44   
151  Mikaelsson Thea  2005  NYKÖPING  BG0805  25 m  40.87   
10  Randerstedt Sanna  2006  SK ENA  AC5206  50 m  40.89   
43  Larsen Ronja  2006  ESKILSTUNA  BB2406  25 m  41.32   
10  66  Widing Emilia  2005  ESKILSTUNA  AH5405  25 m  41.92   
11  131  Lovinge Tuva  2006  NKK  AG4606  50 m  44.86   
12  40  Karlsson Frida  2005  ESKILSTUNA  AH0405  50 m  44.93   
13  58  Roos Ellen  2005  ESKILSTUNA  AF1605  50 m  47.80   
14  51  Milosevic Milja  2006  ESKILSTUNA  BD2406  25 m  49.11   
15  171  Malm Linnea  2005  UPPLANDS-B  AS2405  25 m  49.70   
16  95  Andersson Elin  2005  KATRINEHOL  AU7405  25 m  51.07   
17  167  Kjellström Elsa  2006  UPPLANDS-B  AA1406  25 m  51.60   
18  Bärgård Tindra  2006  SK ENA  AB8606  25 m  55.95   
19  115  Larsson Felicia  2006  KÖPINGS SS  AR2606  25 m  1:01.42   
20  67  Widing Moa  2005  ESKILSTUNA  AI8205  25 m     
21  175  Sundquist Ellen  2006  UPPLANDS-B  AU8406  25 m     
22  186  Wellander Klara  2006  HK SIM    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
10_S
Gren 10, 50m Fjärilsim Pojk 11-12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
32  Holm Maximilian  2005  ESKILSTUNA  AD7305  25 m  35.97   
138  Ullstrand David  2005  NKK  AB2505  25 m  36.05   
128  Hellman Jacob  2006  NKK  AF0506  50 m  37.52   
135  Norén William  2006  NKK  AD5106  50 m  37.57   
70  Åhlén Eric  2006  ESKILSTUNA  AA1506  25 m  40.03   
64  Verner Sigge  2005  ESKILSTUNA  AM1305  25 m  40.56   
87  Eriksson Hugo  2006  FINSPÅNG  AF8306  50 m  43.82   
124  Ertas Johannes  2006  NKK  AF8706  25 m  44.85   
62  Thorsén Olle  2006  ESKILSTUNA  AA6706  25 m  45.58   
10  53  Orrego Mario  2006  ESKILSTUNA  AR5106  25 m  49.32   
11  34  Jansson Linus  2005  ESKILSTUNA  AM0305  25 m  54.81   
12  127  Hanouch Robert  2006  NKK  AO8306  25 m  55.45   
13  12  Redlund Viggo  2005  SK ENA  AV2305  25 m     
14  23  Chithiran Sarojith  2006  ESKILSTUNA  AN2706  25 m     
15  44  Larsson Carl  2006  ESKILSTUNA  AO6306  25 m     
16  69  Xie Hanliang  2006  ESKILSTUNA    25 m     
17  173  Sjöborg Lucas  2006  UPPLANDS-B  AA0306  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
11_S
Gren 11, 100m Fjärilsim Flick 13-1 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
160  Fast Emelie  2004  SÖDERTÖRN  AR4204  25 m  1:04.67   
86  Bojovic Sofija  2004  FINSPÅNG  AC5604  25 m  1:18.19   
84  Johansson Nova  2004  FILIPSTAD  AA0204  25 m  1:27.51   
37  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  25 m  1:28.88   
113  Forsman Alvida  2004  KÖPINGS SS  BM7404  25 m  1:29.11   
103  Karlsson Filippa  2004  KATRINEHOL  AF8804  25 m  1:30.36   
65  Verner Stella  2003  ESKILSTUNA  AF6403  50 m  1:31.03   
83  Höök Emelie  2003  FILIPSTAD  AB0403  25 m     
100  Fredriksson Linnéa  2004  KATRINEHOL  AT0404  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
12_S
Gren 12, 100m Fjärilsim Pojk 13-14 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
101  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  1:09.53   
39  Karlsson Fredrik  2004  ESKILSTUNA  AB7104  25 m  1:13.88   
36  Jonsson Evert  2003  ESKILSTUNA  AA0303  50 m  1:15.39   
47  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  1:16.69   
104  Pettersson Olle  2004  KATRINEHOL  AJ1304  50 m  1:17.35   
60  Thorsén Axel  2003  ESKILSTUNA  AH6503  50 m  1:21.00   
35  Jonsson Eskil  2003  ESKILSTUNA  AA5303  25 m  1:21.30   
63  Tran Henrik  2004  ESKILSTUNA  AC0704  25 m  1:21.56   
54  Paulson Samuel  2004  ESKILSTUNA  AG3504  25 m  1:26.34   
10  61  Thorsén Gustav  2004  ESKILSTUNA  AI4104  25 m  1:41.07   
11  102  Grothérus Jonathan  2004  KATRINEHOL  AT5304  25 m  1:46.92   
12  16  Bah Alex  2003  ESKILSTUNA  AT8903  25 m     
13  26  Forslund Gustav  2003  ESKILSTUNA  AZ8903  25 m     
14  30  Hasselkvist Markus  2004  ESKILSTUNA  AN4304  25 m     
15  52  Norström Samuel  2003  ESKILSTUNA  AY2703  25 m     
16  152  Persson Ludvig  2004  NYKÖPING  AD9304  25 m     
17  155  Tsoi Nicholas  2004  NYKÖPING  AD0504  25 m     
18  157  Wendborg Lucas  2004  NYKÖPING  AH1104  25 m     
19  158  Öjert Axel  2003  NYKÖPING    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
13_S
Gren 13, 50m Ryggsim Flicko 10 oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
56  Roos Alice  2007  ESKILSTUNA  AA7407  25 m  42.72   
Budden Olivia  2007  BÅLSTA SK  AA3207  25 m  43.25   
136  Nyman Edith  2007  NKK  AD0407  25 m  43.35   
133  Malm Alma  2008  NKK  AA9208  25 m  44.29   
112  Forsman Alma  2007  KÖPINGS SS  AG7807  25 m  45.98   
Rosenberg Ebba  2007  BÅLSTA SK  AC0407  25 m  47.02   
Brinck Molly  2007  BÅLSTA SK  AC1407  25 m  47.90   
25  Engman Agnes  2007  ESKILSTUNA  AV3807  25 m  48.07   
49  Malmström Amanda  2007  ESKILSTUNA  AE1407  25 m  48.07   
10  Finne Elin  2007  BÅLSTA SK  AG0807  25 m  48.34   
11  121  Andersson-Lundin Filippa  2007  NKK  AQ4207  25 m  50.34   
12  126  Hagström Ella  2007  NKK  AL1607  25 m  50.58   
13  130  Klasén Jonna  2008  NKK  AG5208  25 m  52.14   
14  13  Zetterberg Elna  2007  SK ENA  AB3807  25 m  53.55   
15  139  Wallberg Alicia  2007  NKK  AG9207  25 m  55.22   
16  132  Lundkvist Nova  2007  NKK  AB0807  25 m  57.04   
17  190  Lindqvist Tilda  2008  ESKILSTUNA  AN9208  25 m  58.93  EFT 
18  Osman Aziza  2008  SK ENA  AI3608  25 m  59.85   
19  142  Xu Elisabeth  2008  NKK  AG7408  50 m  1:00.15   
20  134  Meyer Martina  2008  NKK  AG6408  25 m  1:00.72   
21  42  Landstorp Filippa  2007  ESKILSTUNA  AL3607  25 m  1:03.91   
22  Bärgård Tuva  2009  SK ENA  AA1209  25 m  1:11.91   
23  11  Redlund Nova  2010  SK ENA    25 m     
24  192  Pan Jessica  2007  ESKILSTUNA  AS7607  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
14_S
Gren 14, 50m Ryggsim Pojkar 10 oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
98  Fager Gustav  2007  KATRINEHOL  AC6707  25 m  44.85   
185  Palmqvist Alvin  2007  HK SIM  AG3307  25 m  47.17   
191  Ly Erik  2008  ESKILSTUNA  AA4508  25 m  47.87  EFT 
122  Engström Melvin  2007  NKK  AG6507  50 m  48.47   
174  Sjögren Albert  2007  UPPLANDS-B  AA8107  25 m  48.78   
88  Glawing Kasper  2008  FINSPÅNG  AA7108  25 m  49.07   
163  Bjällås Filip  2007  UPPLANDS-B  AA7107  25 m  49.33   
71  Åhlén Oscar  2008  ESKILSTUNA  AA7708  25 m  49.75   
129  Jakobsson Wilmer  2008  NKK  AD5308  50 m  50.51   
10  137  Svan Cesar  2007  NKK  AG0707  25 m  51.37   
11  125  Gyllenhammar Filip  2007  NKK  AE8707  25 m  53.33   
12  123  Ericsson Valter  2008  NKK  AA0708  25 m  54.05   
13  107  Siverskog August  2007  KATRINEHOL  AA8707  25 m  58.52   
14  19  Bjelkemark Linus  2007  ESKILSTUNA    25 m     
15  91  Wärn Rasmus  2008  FINSPÅNG  AA3708  25 m     
16  187  Chen Erik  2010  ESKILSTUNA  AA2710  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
15_S
Gren 15, 50m Ryggsim Flickor 11-12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
41  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  25 m  36.27   
45  Larsson My  2005  ESKILSTUNA  AF8405  50 m  36.75   
150  Kowing Sarah  2005  NYKÖPING  BQ3805  25 m  36.98   
59  Thai Sammi  2005  ESKILSTUNA  AK6405  25 m  37.80   
22  Brattberg Maja  2005  ESKILSTUNA  AK7205  25 m  38.18   
20  Björkbacka Maja  2005  ESKILSTUNA  AU9205  25 m  38.54   
66  Widing Emilia  2005  ESKILSTUNA  AH5405  25 m  39.47   
18  Bengtsson Sigrid  2005  ESKILSTUNA  AI3205  25 m  39.64   
43  Larsen Ronja  2006  ESKILSTUNA  BB2406  25 m  41.39   
10  40  Karlsson Frida  2005  ESKILSTUNA  AH0405  50 m  42.29   
11  156  Wendborg Emmie  2006  NYKÖPING  AN1606  25 m  43.15   
12  46  Lindkvist Philippa  2005  ESKILSTUNA  AU1405  25 m  43.47   
13  51  Milosevic Milja  2006  ESKILSTUNA  BD2406  25 m  43.99   
14  58  Roos Ellen  2005  ESKILSTUNA  AF1605  25 m  44.93   
15  95  Andersson Elin  2005  KATRINEHOL  AU7405  25 m  44.93   
16  175  Sundquist Ellen  2006  UPPLANDS-B  AU8406  25 m  45.33   
17  29  Hasanbegovic Selma  2005  ESKILSTUNA  BC6605  25 m  45.78   
18  117  Pettersson Agnes  2006  KÖPINGS SS  AT1406  25 m  45.99   
19  171  Malm Linnea  2005  UPPLANDS-B  AS2405  25 m  46.14   
20  115  Larsson Felicia  2006  KÖPINGS SS  AR2606  25 m  46.68   
21  10  Randerstedt Sanna  2006  SK ENA  AC5206  25 m  47.86   
22  131  Lovinge Tuva  2006  NKK  AG4606  25 m  48.17   
23  167  Kjellström Elsa  2006  UPPLANDS-B  AA1406  25 m  48.33   
24  24  Costa Ester  2006  ESKILSTUNA  BK4606  25 m  48.58   
25  151  Mikaelsson Thea  2005  NYKÖPING  BG0805  25 m  49.81   
26  119  Zetterkvist Olivia  2006  KÖPINGS SS  BI4806  25 m  50.90   
27  67  Widing Moa  2005  ESKILSTUNA  AI8205  25 m  50.96   
28  Bärgård Tindra  2006  SK ENA  AB8606  25 m  52.17   
29  116  Mattsson Emma  2005  KÖPINGS SS  BQ4805  25 m  53.41   
30  68  Vikström Ellen  2006  ESKILSTUNA  BK8606  25 m  58.64   
31  38  Kapidzic Ena  2006  ESKILSTUNA    25 m     
32  186  Wellander Klara  2006  HK SIM    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
16_S
Gren 16, 50m Ryggsim Pojkar 11-12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
32  Holm Maximilian  2005  ESKILSTUNA  AD7305  25 m  34.55   
138  Ullstrand David  2005  NKK  AB2505  25 m  38.85   
64  Verner Sigge  2005  ESKILSTUNA  AM1305  25 m  40.70   
128  Hellman Jacob  2006  NKK  AF0506  25 m  41.13   
87  Eriksson Hugo  2006  FINSPÅNG  AF8306  25 m  42.47   
135  Norén William  2006  NKK  AD5106  25 m  43.01   
124  Ertas Johannes  2006  NKK  AF8706  25 m  43.47   
62  Thorsén Olle  2006  ESKILSTUNA  AA6706  25 m  45.20   
12  Redlund Viggo  2005  SK ENA  AV2305  25 m  45.91   
10  34  Jansson Linus  2005  ESKILSTUNA  AM0305  25 m  47.21   
11  85  Aktner Alvar  2006  FINSPÅNG  AO2306  50 m  47.70   
12  53  Orrego Mario  2006  ESKILSTUNA  AR5106  25 m  48.64   
13  173  Sjöborg Lucas  2006  UPPLANDS-B  AA0306  25 m  50.06   
14  23  Chithiran Sarojith  2006  ESKILSTUNA  AN2706  25 m  50.44   
15  44  Larsson Carl  2006  ESKILSTUNA  AO6306  25 m  50.44   
16  176  Svensson Axel  2006  UPPLANDS-B  AG1306  25 m  53.23   
17  166  Jogell Henrik  2006  UPPLANDS-B  AA8106  25 m  53.30   
18  127  Hanouch Robert  2006  NKK  AO8306  50 m  53.35   
19  69  Xie Hanliang  2006  ESKILSTUNA    25 m  1:01.17   
20  148  Fager Jesper  2006  NYKÖPING  AS9506  25 m     
21  149  Kantelius Walter  2006  NYKÖPING    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
17_S
Gren 17, 100m Ryggsim Flicko 13-14 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
160  Fast Emelie  2004  SÖDERTÖRN  AR4204  25 m  1:05.15   
65  Verner Stella  2003  ESKILSTUNA  AF6403  25 m  1:13.44   
15  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  25 m  1:15.11   
27  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  25 m  1:19.68   
86  Bojovic Sofija  2004  FINSPÅNG  AC5604  25 m  1:20.13   
103  Karlsson Filippa  2004  KATRINEHOL  AF8804  25 m  1:21.41   
37  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  25 m  1:22.76   
55  Pettersson Johanna  2003  ESKILSTUNA  AL9803  25 m  1:24.58   
113  Forsman Alvida  2004  KÖPINGS SS  BM7404  25 m  1:24.89   
10  50  Maultasch Felicia  2003  ESKILSTUNA  BF6203  25 m  1:26.21   
11  100  Fredriksson Linnéa  2004  KATRINEHOL  AT0404  25 m  1:26.26   
12  83  Höök Emelie  2003  FILIPSTAD  AB0403  25 m  1:26.97   
13  118  Pettersson Maja  2004  KÖPINGS SS  AS0404  25 m  1:29.16   
14  84  Johansson Nova  2004  FILIPSTAD  AA0204  25 m  1:29.22   
15  168  Kristoffersson Filippa  2003  UPPLANDS-B  AV2603  25 m  1:33.64   
16  96  Ejdvinsson Kajsa  2004  KATRINEHOL  BH5604  25 m  1:33.69   
17  114  Larsson Emilia  2004  KÖPINGS SS  AS2404  25 m  1:34.27   
18  90  Wärn Amanda  2004  FINSPÅNG  AY6804  25 m  1:49.75   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
18_S
Gren 18, 100m Ryggsim Pojkar 13-14 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
101  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  1:04.62   
47  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  1:09.03   
106  Rautiainen Anton  2003  KATRINEHOL  AH7503  25 m  1:10.43   
54  Paulson Samuel  2004  ESKILSTUNA  AG3504  50 m  1:12.16   
35  Jonsson Eskil  2003  ESKILSTUNA  AA5303  25 m  1:15.02   
57  Roos Carl  2004  ESKILSTUNA  AB8104  25 m  1:15.35   
94  Aldrin Erik  2003  KATRINEHOL  AH8503  25 m  1:15.41   
21  Brattberg Edvin  2003  ESKILSTUNA  AN5703  25 m  1:15.79   
104  Pettersson Olle  2004  KATRINEHOL  AJ1304  25 m  1:16.35   
10  161  Söderberg Malte  2004  SÖDERTÖRN  AL1904  25 m  1:16.93   
11  39  Karlsson Fredrik  2004  ESKILSTUNA  AB7104  25 m  1:18.33   
12  36  Jonsson Evert  2003  ESKILSTUNA  AA0303  25 m  1:19.14   
13  93  Ahlman Amadeus  2003  KATRINEHOL  AW4703  25 m  1:22.51   
14  155  Tsoi Nicholas  2004  NYKÖPING  AD0504  25 m  1:22.79   
15  102  Grothérus Jonathan  2004  KATRINEHOL  AT5304  25 m  1:22.88   
16  157  Wendborg Lucas  2004  NYKÖPING  AH1104  25 m  1:25.64   
17  169  Kristoffersson Oskar  2003  UPPLANDS-B  AK0503  25 m  1:33.75   
18  30  Hasselkvist Markus  2004  ESKILSTUNA  AN4304  25 m  1:37.47   
19  61  Thorsén Gustav  2004  ESKILSTUNA  AI4104  25 m  1:39.62   
20  16  Bah Alex  2003  ESKILSTUNA  AT8903  25 m  1:49.74   
21  26  Forslund Gustav  2003  ESKILSTUNA  AZ8903  25 m     
22  33  Holmqvist Erik  2004  ESKILSTUNA  AP0104  25 m     
23  52  Norström Samuel  2003  ESKILSTUNA  AY2703  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
19_S
Gren 19, 4X50m Medley Flickor 12oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
143  Nkk Damer Lag 1  2005  NKK    25 m  2:58.50   
144  Nkk Damer Lag 2  2005  NKK    25 m  3:08.10   
14  SK Ena Damer [2006]  2006  SK ENA    25 m  3:16.88   
72  Eskilstuna Fl 12Oy Lag 1  2005  ESKILSTUNA    25 m     
73  Eskilstuna Fl 12Oy Lag 2  2005  ESKILSTUNA    25 m     
74  Eskilstuna Fl 12Oy Lag 3  2005  ESKILSTUNA    25 m     
75  Eskilstuna Fl 12Oy Lag 4  2005  ESKILSTUNA    25 m     
76  Eskilstuna Fl 12Oy Lag 5  2005  ESKILSTUNA    25 m     
182  Upplands-B Damer [2005]  2005  UPPLANDS-B    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
20_S
Gren 20, 4X50m Medley Pojkar 12oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
145  Nkk Herrar [2005]  2005  NKK    25 m  2:48.70   
146  Nkk Herrar [2005] Lag 2  2005  NKK    25 m  2:59.30   
78  Eskilstuna Po 12Oy Lag 2  2005  ESKILSTUNA    25 m     
82  Eskilstuna Poj 12Oy Lag 1  2005  ESKILSTUNA    25 m     
180  Ubss Herrar [2006]  2006  UPPLANDS-B    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
21_S
Gren 21, 4X50m Medley Flick 13-14 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
108  Katrinehol Damer [2003]  2003  KATRINEHOL    25 m  2:35.27   
181  Upplands-B Damer [2003]  2003  UPPLANDS-B    25 m  2:42.31   
77  Eskilstuna Fl 13-14 Lag 1  2003  ESKILSTUNA    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
22_S
Gren 22, 4X50m Medley Pojkar 13-14 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
109  Katrinehol Herrar [2003]  2003  KATRINEHOL    25 m  2:05.59   
159  Nyköping Herrar [2003]  2003  NYKÖPING    25 m  2:45.00   
79  Eskilstuna Po13-14 Lag 1  2003  ESKILSTUNA    25 m     
80  Eskilstuna Po13-14 Lag 2  2003  ESKILSTUNA    25 m     
81  Eskilstuna Po13-14 Lag 3  2003  ESKILSTUNA    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
23_S
Gren 23, 50m Bröstsim Flickor 10oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
136  Nyman Edith  2007  NKK  AD0407  25 m  48.65   
133  Malm Alma  2008  NKK  AA9208  50 m  49.13   
Rosenberg Ebba  2007  BÅLSTA SK  AC0407  25 m  49.45   
140  Westerberg Alice  2007  NKK  AB9607  50 m  49.97   
56  Roos Alice  2007  ESKILSTUNA  AA7407  25 m  49.98   
Finne Elin  2007  BÅLSTA SK  AG0807  25 m  50.57   
Budden Olivia  2007  BÅLSTA SK  AA3207  25 m  51.12   
139  Wallberg Alicia  2007  NKK  AG9207  25 m  52.98   
126  Hagström Ella  2007  NKK  AL1607  25 m  54.36   
10  49  Malmström Amanda  2007  ESKILSTUNA  AE1407  25 m  55.52   
11  28  Gustafsson Agnes  2007  ESKILSTUNA  AV1807  25 m  57.83   
12  Brinck Molly  2007  BÅLSTA SK  AC1407  25 m  58.72   
13  132  Lundkvist Nova  2007  NKK  AB0807  25 m  1:00.01   
14  121  Andersson-Lundin Filippa  2007  NKK  AQ4207  25 m  1:00.69   
15  130  Klasén Jonna  2008  NKK  AG5208  25 m  1:00.72   
16  142  Xu Elisabeth  2008  NKK  AG7408  25 m  1:03.97   
17  Osman Aziza  2008  SK ENA  AI3608  25 m  1:05.18   
18  134  Meyer Martina  2008  NKK  AG6408  25 m  1:12.13   
19  Bärgård Tuva  2009  SK ENA  AA1209  25 m  1:16.56   
20  11  Redlund Nova  2010  SK ENA    25 m     
21  25  Engman Agnes  2007  ESKILSTUNA  AV3807  25 m     
22  42  Landstorp Filippa  2007  ESKILSTUNA  AL3607  25 m     
23  192  Pan Jessica  2007  ESKILSTUNA  AS7607  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
24_S
Gren 24, 50m Bröstsim Pojkar 10oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
98  Fager Gustav  2007  KATRINEHOL  AC6707  25 m  49.64   
189  Huang Sky  2007  ESKILSTUNA  AA4707  25 m  49.91  EFT 
129  Jakobsson Wilmer  2008  NKK  AD5308  25 m  54.10   
71  Åhlén Oscar  2008  ESKILSTUNA  AA7708  25 m  55.13   
185  Palmqvist Alvin  2007  HK SIM  AG3307  25 m  55.81   
88  Glawing Kasper  2008  FINSPÅNG  AA7108  50 m  56.28   
191  Ly Erik  2008  ESKILSTUNA  AA4508  25 m  56.38  EFT 
125  Gyllenhammar Filip  2007  NKK  AE8707  25 m  56.55   
137  Svan Cesar  2007  NKK  AG0707  25 m  56.95   
10  107  Siverskog August  2007  KATRINEHOL  AA8707  25 m  58.03   
11  163  Bjällås Filip  2007  UPPLANDS-B  AA7107  25 m  59.23   
12  174  Sjögren Albert  2007  UPPLANDS-B  AA8107  25 m  1:01.08   
13  123  Ericsson Valter  2008  NKK  AA0708  25 m  1:02.54   
14  122  Engström Melvin  2007  NKK  AG6507  25 m  1:03.39   
15  19  Bjelkemark Linus  2007  ESKILSTUNA    25 m     
16  91  Wärn Rasmus  2008  FINSPÅNG  AA3708  25 m     
17  187  Chen Erik  2010  ESKILSTUNA  AA2710  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
25_S
Gren 25, 50m Bröstsim Flick 11-12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
41  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  25 m  38.75   
59  Thai Sammi  2005  ESKILSTUNA  AK6405  25 m  40.77   
66  Widing Emilia  2005  ESKILSTUNA  AH5405  25 m  41.52   
17  Bengtsson Madeleine  2005  ESKILSTUNA  AK9205  25 m  42.59   
20  Björkbacka Maja  2005  ESKILSTUNA  AU9205  25 m  43.95   
58  Roos Ellen  2005  ESKILSTUNA  AF1605  25 m  44.96   
22  Brattberg Maja  2005  ESKILSTUNA  AK7205  25 m  45.04   
45  Larsson My  2005  ESKILSTUNA  AF8405  50 m  45.73   
18  Bengtsson Sigrid  2005  ESKILSTUNA  AI3205  25 m  47.29   
10  131  Lovinge Tuva  2006  NKK  AG4606  50 m  47.48   
11  95  Andersson Elin  2005  KATRINEHOL  AU7405  25 m  48.37   
12  46  Lindkvist Philippa  2005  ESKILSTUNA  AU1405  25 m  48.56   
13  117  Pettersson Agnes  2006  KÖPINGS SS  AT1406  25 m  49.10   
14  115  Larsson Felicia  2006  KÖPINGS SS  AR2606  25 m  49.52   
15  29  Hasanbegovic Selma  2005  ESKILSTUNA  BC6605  25 m  50.16   
16  40  Karlsson Frida  2005  ESKILSTUNA  AH0405  25 m  50.20   
17  43  Larsen Ronja  2006  ESKILSTUNA  BB2406  25 m  50.36   
18  51  Milosevic Milja  2006  ESKILSTUNA  BD2406  25 m  50.62   
19  171  Malm Linnea  2005  UPPLANDS-B  AS2405  25 m  51.79   
20  167  Kjellström Elsa  2006  UPPLANDS-B  AA1406  25 m  51.83   
21  156  Wendborg Emmie  2006  NYKÖPING  AN1606  25 m  52.83   
22  175  Sundquist Ellen  2006  UPPLANDS-B  AU8406  25 m  53.46   
23  67  Widing Moa  2005  ESKILSTUNA  AI8205  25 m  54.37   
24  119  Zetterkvist Olivia  2006  KÖPINGS SS  BI4806  25 m  54.53   
25  10  Randerstedt Sanna  2006  SK ENA  AC5206  50 m  55.81   
26  Bärgård Tindra  2006  SK ENA  AB8606  25 m  57.25   
27  111  Bengtsson Alice  2006  KÖPINGS SS  BI6806  25 m  1:01.33   
28  68  Vikström Ellen  2006  ESKILSTUNA  BK8606  25 m  1:01.78   
29  116  Mattsson Emma  2005  KÖPINGS SS  BQ4805  25 m  1:06.57   
30  24  Costa Ester  2006  ESKILSTUNA  BK4606  25 m     
31  38  Kapidzic Ena  2006  ESKILSTUNA    25 m     
32  147  Enockson Ellen  2005  NYKÖPING    25 m     
33  151  Mikaelsson Thea  2005  NYKÖPING  BG0805  25 m     
34  177  Söderlund Elin  2006  UPPLANDS-B  AJ6206  25 m     
35  186  Wellander Klara  2006  HK SIM    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
26_S
Gren 26, 50m Bröstsim Pojkar 11-12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
135  Norén William  2006  NKK  AD5106  50 m  43.02   
32  Holm Maximilian  2005  ESKILSTUNA  AD7305  25 m  43.14   
138  Ullstrand David  2005  NKK  AB2505  25 m  43.20   
128  Hellman Jacob  2006  NKK  AF0506  25 m  46.76   
87  Eriksson Hugo  2006  FINSPÅNG  AF8306  25 m  49.73   
64  Verner Sigge  2005  ESKILSTUNA  AM1305  25 m  49.99   
70  Åhlén Eric  2006  ESKILSTUNA  AA1506  25 m  50.09   
62  Thorsén Olle  2006  ESKILSTUNA  AA6706  25 m  50.68   
53  Orrego Mario  2006  ESKILSTUNA  AR5106  25 m  50.70   
10  97  Eriksson Felix  2005  KATRINEHOL  AI0705  25 m  50.71   
11  120  Andersson Erik  2005  NKK  AC8105  25 m  51.10   
12  141  Wigh Linus  2005  NKK  AK0305  25 m  52.30   
13  12  Redlund Viggo  2005  SK ENA  AV2305  25 m  52.73   
14  85  Aktner Alvar  2006  FINSPÅNG  AO2306  50 m  52.81   
15  124  Ertas Johannes  2006  NKK  AF8706  25 m  54.77   
16  34  Jansson Linus  2005  ESKILSTUNA  AM0305  25 m  55.30   
17  166  Jogell Henrik  2006  UPPLANDS-B  AA8106  25 m  56.71   
18  127  Hanouch Robert  2006  NKK  AO8306  50 m  57.91   
19  44  Larsson Carl  2006  ESKILSTUNA  AO6306  25 m  57.92   
20  173  Sjöborg Lucas  2006  UPPLANDS-B  AA0306  25 m  1:00.00   
21  23  Chithiran Sarojith  2006  ESKILSTUNA  AN2706  25 m     
22  69  Xie Hanliang  2006  ESKILSTUNA    25 m     
23  148  Fager Jesper  2006  NYKÖPING  AS9506  25 m     
24  149  Kantelius Walter  2006  NYKÖPING    25 m     
25  176  Svensson Axel  2006  UPPLANDS-B  AG1306  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
27_S
Gren 27, 100m Bröstsim Flick 13-14 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
160  Fast Emelie  2004  SÖDERTÖRN  AR4204  25 m  1:09.82   
37  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  25 m  1:26.58   
113  Forsman Alvida  2004  KÖPINGS SS  BM7404  25 m  1:27.65   
179  Åström Selma  2003  UPPLANDS-B  AA5403  25 m  1:28.60   
50  Maultasch Felicia  2003  ESKILSTUNA  BF6203  25 m  1:30.18   
65  Verner Stella  2003  ESKILSTUNA  AF6403  25 m  1:30.81   
86  Bojovic Sofija  2004  FINSPÅNG  AC5604  25 m  1:31.48   
103  Karlsson Filippa  2004  KATRINEHOL  AF8804  25 m  1:36.65   
100  Fredriksson Linnéa  2004  KATRINEHOL  AT0404  25 m  1:36.93   
10  168  Kristoffersson Filippa  2003  UPPLANDS-B  AV2603  25 m  1:38.68   
11  84  Johansson Nova  2004  FILIPSTAD  AA0204  25 m  1:39.63   
12  96  Ejdvinsson Kajsa  2004  KATRINEHOL  BH5604  25 m  1:43.04   
13  83  Höök Emelie  2003  FILIPSTAD  AB0403  25 m  1:43.61   
14  114  Larsson Emilia  2004  KÖPINGS SS  AS2404  25 m  1:43.95   
15  178  Vincent Vera  2003  UPPLANDS-B  BY6203  25 m  1:53.50   
16  170  Lindström Anastasija  2004  UPPLANDS-B  BD8804  25 m  1:57.24   
17  90  Wärn Amanda  2004  FINSPÅNG  AY6804  25 m  2:04.07   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
28_S
Gren 28, 100m Bröstsim Pojk 13-14 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
161  Söderberg Malte  2004  SÖDERTÖRN  AL1904  25 m  1:13.38   
54  Paulson Samuel  2004  ESKILSTUNA  AG3504  25 m  1:13.57   
47  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  1:13.68   
104  Pettersson Olle  2004  KATRINEHOL  AJ1304  25 m  1:21.08   
101  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  1:22.90   
36  Jonsson Evert  2003  ESKILSTUNA  AA0303  25 m  1:23.38   
63  Tran Henrik  2004  ESKILSTUNA  AC0704  25 m  1:23.83   
60  Thorsén Axel  2003  ESKILSTUNA  AH6503  50 m  1:25.12   
35  Jonsson Eskil  2003  ESKILSTUNA  AA5303  25 m  1:27.46   
10  39  Karlsson Fredrik  2004  ESKILSTUNA  AB7104  25 m  1:29.25   
11  21  Brattberg Edvin  2003  ESKILSTUNA  AN5703  25 m  1:32.61   
12  165  Hakeskytt Lukas  2003  UPPLANDS-B  AD2503  25 m  1:36.18   
13  61  Thorsén Gustav  2004  ESKILSTUNA  AI4104  25 m  1:40.07   
14  102  Grothérus Jonathan  2004  KATRINEHOL  AT5304  25 m  1:40.13   
15  155  Tsoi Nicholas  2004  NYKÖPING  AD0504  25 m  1:40.82   
16  52  Norström Samuel  2003  ESKILSTUNA  AY2703  25 m  1:41.20   
17  30  Hasselkvist Markus  2004  ESKILSTUNA  AN4304  25 m  1:42.10   
18  16  Bah Alex  2003  ESKILSTUNA  AT8903  25 m  1:42.52   
19  31  He Haoija  2004  ESKILSTUNA  AW9504  25 m  1:42.85   
20  169  Kristoffersson Oskar  2003  UPPLANDS-B  AK0503  25 m  1:48.84   
21  26  Forslund Gustav  2003  ESKILSTUNA  AZ8903  25 m     
22  33  Holmqvist Erik  2004  ESKILSTUNA  AP0104  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
29_S
Gren 29, 50m Frisim Flicko 10oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
Budden Olivia  2007  BÅLSTA SK  AA3207  25 m  36.36   
112  Forsman Alma  2007  KÖPINGS SS  AG7807  25 m  37.86   
56  Roos Alice  2007  ESKILSTUNA  AA7407  25 m  37.97   
136  Nyman Edith  2007  NKK  AD0407  25 m  38.84   
Rosenberg Ebba  2007  BÅLSTA SK  AC0407  50 m  39.01   
Finne Elin  2007  BÅLSTA SK  AG0807  25 m  39.18   
Brinck Molly  2007  BÅLSTA SK  AC1407  25 m  39.80   
133  Malm Alma  2008  NKK  AA9208  25 m  40.39   
132  Lundkvist Nova  2007  NKK  AB0807  25 m  40.74   
10  28  Gustafsson Agnes  2007  ESKILSTUNA  AV1807  25 m  42.81   
11  49  Malmström Amanda  2007  ESKILSTUNA  AE1407  25 m  42.85   
12  140  Westerberg Alice  2007  NKK  AB9607  50 m  43.46   
13  126  Hagström Ella  2007  NKK  AL1607  25 m  44.29   
14  25  Engman Agnes  2007  ESKILSTUNA  AV3807  25 m  45.00   
15  121  Andersson-Lundin Filippa  2007  NKK  AQ4207  25 m  45.31   
16  139  Wallberg Alicia  2007  NKK  AG9207  25 m  49.23   
17  130  Klasén Jonna  2008  NKK  AG5208  25 m  51.16   
18  134  Meyer Martina  2008  NKK  AG6408  25 m  55.14   
19  Osman Aziza  2008  SK ENA  AI3608  25 m  1:02.18   
20  142  Xu Elisabeth  2008  NKK  AG7408  25 m  1:05.93   
21  Bärgård Tuva  2009  SK ENA  AA1209  25 m  1:06.26   
22  11  Redlund Nova  2010  SK ENA    25 m     
23  42  Landstorp Filippa  2007  ESKILSTUNA  AL3607  25 m     
24  192  Pan Jessica  2007  ESKILSTUNA  AS7607  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
30_S
Gren 30, 50m Frisim Pojkar 10oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
98  Fager Gustav  2007  KATRINEHOL  AC6707  25 m  36.62   
163  Bjällås Filip  2007  UPPLANDS-B  AA7107  25 m  38.30   
189  Huang Sky  2007  ESKILSTUNA  AA4707  25 m  39.08  EFT 
191  Ly Erik  2008  ESKILSTUNA  AA4508  25 m  39.54  EFT 
88  Glawing Kasper  2008  FINSPÅNG  AA7108  25 m  41.58   
174  Sjögren Albert  2007  UPPLANDS-B  AA8107  25 m  42.47  EFT 
71  Åhlén Oscar  2008  ESKILSTUNA  AA7708  25 m  42.67   
185  Palmqvist Alvin  2007  HK SIM  AG3307  25 m  42.71   
123  Ericsson Valter  2008  NKK  AA0708  25 m  43.53   
10  137  Svan Cesar  2007  NKK  AG0707  25 m  44.12   
11  125  Gyllenhammar Filip  2007  NKK  AE8707  25 m  44.80   
12  129  Jakobsson Wilmer  2008  NKK  AD5308  25 m  45.25   
13  122  Engström Melvin  2007  NKK  AG6507  25 m  46.20   
14  107  Siverskog August  2007  KATRINEHOL  AA8707  25 m  47.37   
15  19  Bjelkemark Linus  2007  ESKILSTUNA    25 m     
16  187  Chen Erik  2010  ESKILSTUNA  AA2710  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
31_S
Gren 31, 50m Frisim Flickor 11-12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
17  Bengtsson Madeleine  2005  ESKILSTUNA  AK9205  25 m  30.37   
150  Kowing Sarah  2005  NYKÖPING  BQ3805  25 m  32.52   
18  Bengtsson Sigrid  2005  ESKILSTUNA  AI3205  50 m  33.84   
41  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  25 m  33.96   
22  Brattberg Maja  2005  ESKILSTUNA  AK7205  25 m  34.22   
45  Larsson My  2005  ESKILSTUNA  AF8405  50 m  34.29   
10  Randerstedt Sanna  2006  SK ENA  AC5206  50 m  34.30   
20  Björkbacka Maja  2005  ESKILSTUNA  AU9205  50 m  34.35   
59  Thai Sammi  2005  ESKILSTUNA  AK6405  25 m  34.40   
10  66  Widing Emilia  2005  ESKILSTUNA  AH5405  25 m  34.88   
11  156  Wendborg Emmie  2006  NYKÖPING  AN1606  25 m  36.14   
12  43  Larsen Ronja  2006  ESKILSTUNA  BB2406  50 m  36.22   
13  58  Roos Ellen  2005  ESKILSTUNA  AF1605  25 m  36.73   
14  29  Hasanbegovic Selma  2005  ESKILSTUNA  BC6605  25 m  37.67   
15  117  Pettersson Agnes  2006  KÖPINGS SS  AT1406  25 m  37.88   
16  46  Lindkvist Philippa  2005  ESKILSTUNA  AU1405  25 m  37.90   
17  40  Karlsson Frida  2005  ESKILSTUNA  AH0405  50 m  38.09   
18  95  Andersson Elin  2005  KATRINEHOL  AU7405  25 m  38.27   
19  51  Milosevic Milja  2006  ESKILSTUNA  BD2406  25 m  38.28   
20  115  Larsson Felicia  2006  KÖPINGS SS  AR2606  25 m  38.53   
21  111  Bengtsson Alice  2006  KÖPINGS SS  BI6806  25 m  39.43   
22  Bärgård Tindra  2006  SK ENA  AB8606  25 m  39.49   
23  151  Mikaelsson Thea  2005  NYKÖPING  BG0805  50 m  40.06   
24  175  Sundquist Ellen  2006  UPPLANDS-B  AU8406  25 m  40.26   
25  167  Kjellström Elsa  2006  UPPLANDS-B  AA1406  25 m  40.34   
26  67  Widing Moa  2005  ESKILSTUNA  AI8205  25 m  40.40   
27  116  Mattsson Emma  2005  KÖPINGS SS  BQ4805  25 m  40.92   
28  171  Malm Linnea  2005  UPPLANDS-B  AS2405  25 m  40.94   
29  24  Costa Ester  2006  ESKILSTUNA  BK4606  25 m  41.13   
30  131  Lovinge Tuva  2006  NKK  AG4606  50 m  41.14   
31  119  Zetterkvist Olivia  2006  KÖPINGS SS  BI4806  25 m  41.21   
32  68  Vikström Ellen  2006  ESKILSTUNA  BK8606  25 m  55.42   
33  38  Kapidzic Ena  2006  ESKILSTUNA    25 m     
34  147  Enockson Ellen  2005  NYKÖPING    25 m     
35  153  Rosenkvist Ida  2005  NYKÖPING    25 m     
36  177  Söderlund Elin  2006  UPPLANDS-B  AJ6206  25 m     
37  186  Wellander Klara  2006  HK SIM    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
32_S
Gren 32, 50m Frisim Pojkar 11-12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
32  Holm Maximilian  2005  ESKILSTUNA  AD7305  25 m  31.73   
138  Ullstrand David  2005  NKK  AB2505  25 m  32.93   
135  Norén William  2006  NKK  AD5106  50 m  33.34   
128  Hellman Jacob  2006  NKK  AF0506  25 m  34.67   
70  Åhlén Eric  2006  ESKILSTUNA  AA1506  25 m  35.27   
87  Eriksson Hugo  2006  FINSPÅNG  AF8306  50 m  36.30   
64  Verner Sigge  2005  ESKILSTUNA  AM1305  25 m  37.48   
124  Ertas Johannes  2006  NKK  AF8706  50 m  38.19   
12  Redlund Viggo  2005  SK ENA  AV2305  25 m  39.01   
10  120  Andersson Erik  2005  NKK  AC8105  25 m  39.03   
11  97  Eriksson Felix  2005  KATRINEHOL  AI0705  25 m  39.26   
12  85  Aktner Alvar  2006  FINSPÅNG  AO2306  50 m  40.33   
13  53  Orrego Mario  2006  ESKILSTUNA  AR5106  25 m  41.17   
14  62  Thorsén Olle  2006  ESKILSTUNA  AA6706  25 m  41.24   
15  34  Jansson Linus  2005  ESKILSTUNA  AM0305  25 m  41.59   
16  176  Svensson Axel  2006  UPPLANDS-B  AG1306  25 m  42.51   
17  173  Sjöborg Lucas  2006  UPPLANDS-B  AA0306  25 m  42.82   
18  44  Larsson Carl  2006  ESKILSTUNA  AO6306  25 m  43.87   
19  23  Chithiran Sarojith  2006  ESKILSTUNA  AN2706  25 m  45.99   
20  166  Jogell Henrik  2006  UPPLANDS-B  AA8106  25 m  46.55   
21  127  Hanouch Robert  2006  NKK  AO8306  25 m  48.50   
22  69  Xie Hanliang  2006  ESKILSTUNA    25 m  53.14   
23  148  Fager Jesper  2006  NYKÖPING  AS9506  25 m     
24  149  Kantelius Walter  2006  NYKÖPING    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
33_S
Gren 33, 100m Frisim Flickor 13-14 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
160  Fast Emelie  2004  SÖDERTÖRN  AR4204  25 m  1:00.75   
15  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  25 m  1:05.52   
27  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  25 m  1:07.03   
103  Karlsson Filippa  2004  KATRINEHOL  AF8804  25 m  1:07.87   
37  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  25 m  1:09.82   
50  Maultasch Felicia  2003  ESKILSTUNA  BF6203  25 m  1:10.53   
65  Verner Stella  2003  ESKILSTUNA  AF6403  25 m  1:10.92   
86  Bojovic Sofija  2004  FINSPÅNG  AC5604  25 m  1:12.12   
113  Forsman Alvida  2004  KÖPINGS SS  BM7404  25 m  1:12.42   
10  84  Johansson Nova  2004  FILIPSTAD  AA0204  25 m  1:14.60   
11  114  Larsson Emilia  2004  KÖPINGS SS  AS2404  25 m  1:15.87   
12  83  Höök Emelie  2003  FILIPSTAD  AB0403  25 m  1:15.89   
13  100  Fredriksson Linnéa  2004  KATRINEHOL  AT0404  25 m  1:15.89   
14  168  Kristoffersson Filippa  2003  UPPLANDS-B  AV2603  25 m  1:17.56   
15  55  Pettersson Johanna  2003  ESKILSTUNA  AL9803  25 m  1:18.88   
16  96  Ejdvinsson Kajsa  2004  KATRINEHOL  BH5604  25 m  1:23.23   
17  172  Sjöborg Jennifer  2003  UPPLANDS-B  AJ9203  25 m  1:29.89   
18  90  Wärn Amanda  2004  FINSPÅNG  AY6804  25 m  1:36.81   
19  170  Lindström Anastasija  2004  UPPLANDS-B  BD8804  25 m  1:57.29   
20  164  From Ella  2003  UPPLANDS-B  AJ8203  25 m     
21  178  Vincent Vera  2003  UPPLANDS-B  BY6203  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
34_S
Gren 34, 100m Frisim Pojkar 13-14 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
101  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  56.48   
106  Rautiainen Anton  2003  KATRINEHOL  AH7503  25 m  1:01.23   
94  Aldrin Erik  2003  KATRINEHOL  AH8503  25 m  1:02.12   
35  Jonsson Eskil  2003  ESKILSTUNA  AA5303  25 m  1:02.44   
47  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  1:02.85   
104  Pettersson Olle  2004  KATRINEHOL  AJ1304  25 m  1:03.20   
161  Söderberg Malte  2004  SÖDERTÖRN  AL1904  25 m  1:04.75   
36  Jonsson Evert  2003  ESKILSTUNA  AA0303  25 m  1:05.14   
54  Paulson Samuel  2004  ESKILSTUNA  AG3504  25 m  1:05.17   
10  60  Thorsén Axel  2003  ESKILSTUNA  AH6503  25 m  1:05.51   
11  57  Roos Carl  2004  ESKILSTUNA  AB8104  25 m  1:06.20   
12  39  Karlsson Fredrik  2004  ESKILSTUNA  AB7104  25 m  1:06.57   
13  63  Tran Henrik  2004  ESKILSTUNA  AC0704  25 m  1:08.09   
14  21  Brattberg Edvin  2003  ESKILSTUNA  AN5703  25 m  1:08.28   
15  93  Ahlman Amadeus  2003  KATRINEHOL  AW4703  25 m  1:11.15   
16  52  Norström Samuel  2003  ESKILSTUNA  AY2703  25 m  1:12.82   
17  152  Persson Ludvig  2004  NYKÖPING  AD9304  25 m  1:13.51   
18  102  Grothérus Jonathan  2004  KATRINEHOL  AT5304  25 m  1:13.70   
19  157  Wendborg Lucas  2004  NYKÖPING  AH1104  25 m  1:13.85   
20  155  Tsoi Nicholas  2004  NYKÖPING  AD0504  25 m  1:19.07   
21  61  Thorsén Gustav  2004  ESKILSTUNA  AI4104  25 m  1:20.40   
22  30  Hasselkvist Markus  2004  ESKILSTUNA  AN4304  25 m  1:22.57   
23  31  He Haoija  2004  ESKILSTUNA  AW9504  25 m  1:25.03   
24  16  Bah Alex  2003  ESKILSTUNA  AT8903  25 m  1:26.02   
25  169  Kristoffersson Oskar  2003  UPPLANDS-B  AK0503  25 m  1:52.35   
26  26  Forslund Gustav  2003  ESKILSTUNA  AZ8903  25 m     
27  33  Holmqvist Erik  2004  ESKILSTUNA  AP0104  25 m     
28  158  Öjert Axel  2003  NYKÖPING    25 m     
29  165  Hakeskytt Lukas  2003  UPPLANDS-B  AD2503  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
35_S
Gren 35, 4X50m Frisim Flickor 12oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
143  Nkk Damer Lag 1  2005  NKK    25 m  2:39.99   
14  SK Ena Damer [2006]  2006  SK ENA    25 m  2:56.82   
72  Eskilstuna Fl 12Oy Lag 1  2005  ESKILSTUNA    25 m     
73  Eskilstuna Fl 12Oy Lag 2  2005  ESKILSTUNA    25 m     
74  Eskilstuna Fl 12Oy Lag 3  2005  ESKILSTUNA    25 m     
75  Eskilstuna Fl 12Oy Lag 4  2005  ESKILSTUNA    25 m     
76  Eskilstuna Fl 12Oy Lag 5  2005  ESKILSTUNA    25 m     
144  Nkk Damer Lag 2  2005  NKK    25 m     
182  Upplands-B Damer [2005]  2005  UPPLANDS-B    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
36_S
Gren 36, 4X50m Frisim Pojkar 12oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
146  Nkk Herrar [2005] Lag 2  2005  NKK    25 m  2:36.50   
180  Ubss Herrar [2006]  2006  UPPLANDS-B    25 m  2:54.35   
78  Eskilstuna Po 12Oy Lag 2  2005  ESKILSTUNA    25 m     
82  Eskilstuna Poj 12Oy Lag 1  2005  ESKILSTUNA    25 m     
145  Nkk Herrar [2005]  2005  NKK    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
37_S
Gren 37, 100m Medley Flickor 13-14 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
15  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  25 m  1:16.49   
179  Åström Selma  2003  UPPLANDS-B  AA5403  25 m  1:20.57   
65  Verner Stella  2003  ESKILSTUNA  AF6403  25 m  1:21.06   
Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  1:21.40   
37  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  25 m  1:21.92   
27  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  25 m  1:21.99   
50  Maultasch Felicia  2003  ESKILSTUNA  BF6203  25 m  1:22.55   
113  Forsman Alvida  2004  KÖPINGS SS  BM7404  25 m  1:23.20   
168  Kristoffersson Filippa  2003  UPPLANDS-B  AV2603  25 m  1:23.55   
10  86  Bojovic Sofija  2004  FINSPÅNG  AC5604  25 m  1:23.85   
11  114  Larsson Emilia  2004  KÖPINGS SS  AS2404  25 m  1:26.02   
12  164  From Ella  2003  UPPLANDS-B  AJ8203  25 m  1:40.76   
13  172  Sjöborg Jennifer  2003  UPPLANDS-B  AJ9203  25 m  1:42.03   
14  170  Lindström Anastasija  2004  UPPLANDS-B  BD8804  25 m  1:46.57   
15  90  Wärn Amanda  2004  FINSPÅNG  AY6804  25 m  1:47.88   
16  178  Vincent Vera  2003  UPPLANDS-B  BY6203  25 m  1:49.33   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
38_S
Gren 38, 100m Medley Pojkar 13-14 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
47  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  1:09.84   
161  Söderberg Malte  2004  SÖDERTÖRN  AL1904  25 m  1:10.26   
54  Paulson Samuel  2004  ESKILSTUNA  AG3504  25 m  1:11.74   
60  Thorsén Axel  2003  ESKILSTUNA  AH6503  25 m  1:16.46   
21  Brattberg Edvin  2003  ESKILSTUNA  AN5703  25 m  1:16.77   
36  Jonsson Evert  2003  ESKILSTUNA  AA0303  25 m  1:16.78   
35  Jonsson Eskil  2003  ESKILSTUNA  AA5303  25 m  1:17.28   
39  Karlsson Fredrik  2004  ESKILSTUNA  AB7104  25 m  1:17.47   
63  Tran Henrik  2004  ESKILSTUNA  AC0704  25 m  1:22.01   
10  165  Hakeskytt Lukas  2003  UPPLANDS-B  AD2503  25 m  1:22.45   
11  57  Roos Carl  2004  ESKILSTUNA  AB8104  25 m  1:22.49   
12  26  Forslund Gustav  2003  ESKILSTUNA  AZ8903  25 m  1:30.93   
13  157  Wendborg Lucas  2004  NYKÖPING  AH1104  25 m  1:31.89   
14  169  Kristoffersson Oskar  2003  UPPLANDS-B  AK0503  25 m  1:32.04   
15  31  He Haoija  2004  ESKILSTUNA  AW9504  25 m  1:36.36   
16  61  Thorsén Gustav  2004  ESKILSTUNA  AI4104  25 m  1:37.49   
17  33  Holmqvist Erik  2004  ESKILSTUNA  AP0104  25 m  1:39.07   
18  30  Hasselkvist Markus  2004  ESKILSTUNA  AN4304  25 m  1:39.48   
19  16  Bah Alex  2003  ESKILSTUNA  AT8903  25 m  1:42.53   
20  52  Norström Samuel  2003  ESKILSTUNA  AY2703  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
39_S
Gren 39, 100m Medley Flickor 11-12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
17  Bengtsson Madeleine  2005  ESKILSTUNA  AK9205  25 m  1:19.23   
41  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  25 m  1:20.08   
59  Thai Sammi  2005  ESKILSTUNA  AK6405  25 m  1:22.68   
20  Björkbacka Maja  2005  ESKILSTUNA  AU9205  25 m  1:25.38   
66  Widing Emilia  2005  ESKILSTUNA  AH5405  25 m  1:25.68   
22  Brattberg Maja  2005  ESKILSTUNA  AK7205  25 m  1:25.75   
45  Larsson My  2005  ESKILSTUNA  AF8405  25 m  1:27.02   
18  Bengtsson Sigrid  2005  ESKILSTUNA  AI3205  25 m  1:27.77   
58  Roos Ellen  2005  ESKILSTUNA  AF1605  25 m  1:30.64   
10  43  Larsen Ronja  2006  ESKILSTUNA  BB2406  25 m  1:32.89   
11  156  Wendborg Emmie  2006  NYKÖPING  AN1606  25 m  1:35.01   
12  29  Hasanbegovic Selma  2005  ESKILSTUNA  BC6605  25 m  1:35.45   
13  10  Randerstedt Sanna  2006  SK ENA  AC5206  25 m  1:36.04   
14  46  Lindkvist Philippa  2005  ESKILSTUNA  AU1405  25 m  1:36.84   
15  40  Karlsson Frida  2005  ESKILSTUNA  AH0405  25 m  1:37.41   
16  67  Widing Moa  2005  ESKILSTUNA  AI8205  25 m  1:37.77   
17  115  Larsson Felicia  2006  KÖPINGS SS  AR2606  25 m  1:38.92   
18  51  Milosevic Milja  2006  ESKILSTUNA  BD2406  25 m  1:39.33   
19  48  Magnusson Linnéa  2005  ESKILSTUNA  AH1405  25 m  1:41.92   
20  171  Malm Linnea  2005  UPPLANDS-B  AS2405  25 m  1:47.77   
21  167  Kjellström Elsa  2006  UPPLANDS-B  AA1406  25 m  1:49.61   
22  Bärgård Tindra  2006  SK ENA  AB8606  25 m  1:49.62   
23  Alvin Linnea  2006  SK ENA  AJ1606  25 m  2:19.79   
24  38  Kapidzic Ena  2006  ESKILSTUNA    25 m     
25  153  Rosenkvist Ida  2005  NYKÖPING    25 m     
26  175  Sundquist Ellen  2006  UPPLANDS-B  AU8406  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
40_S
Gren 40, 100m Medley Pojkar 11-12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
32  Holm Maximilian  2005  ESKILSTUNA  AD7305  25 m  1:20.85   
135  Norén William  2006  NKK  AD5106  25 m  1:27.54   
138  Ullstrand David  2005  NKK  AB2505  25 m  1:31.26   
70  Åhlén Eric  2006  ESKILSTUNA  AA1506  25 m  1:31.38   
64  Verner Sigge  2005  ESKILSTUNA  AM1305  25 m  1:31.88   
87  Eriksson Hugo  2006  FINSPÅNG  AF8306  25 m  1:32.98   
128  Hellman Jacob  2006  NKK  AF0506  25 m  1:33.95   
62  Thorsén Olle  2006  ESKILSTUNA  AA6706  25 m  1:37.43   
124  Ertas Johannes  2006  NKK  AF8706  25 m  1:37.95   
10  120  Andersson Erik  2005  NKK  AC8105  25 m  1:38.38   
11  53  Orrego Mario  2006  ESKILSTUNA  AR5106  25 m  1:39.50   
12  85  Aktner Alvar  2006  FINSPÅNG  AO2306  25 m  1:47.10   
13  34  Jansson Linus  2005  ESKILSTUNA  AM0305  25 m  1:48.57   
14  173  Sjöborg Lucas  2006  UPPLANDS-B  AA0306  25 m  1:54.87   
15  44  Larsson Carl  2006  ESKILSTUNA  AO6306  25 m  1:57.78   
16  127  Hanouch Robert  2006  NKK  AO8306  25 m  1:58.41   
17  23  Chithiran Sarojith  2006  ESKILSTUNA  AN2706  25 m     
18  69  Xie Hanliang  2006  ESKILSTUNA    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
41_S
Gren 41, 100m Medley Flickor 10oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
Budden Olivia  2007  BÅLSTA SK  AA3207  25 m  1:29.74   
136  Nyman Edith  2007  NKK  AD0407  25 m  1:34.30   
56  Roos Alice  2007  ESKILSTUNA  AA7407  25 m  1:35.46   
112  Forsman Alma  2007  KÖPINGS SS  AG7807  25 m  1:37.59   
133  Malm Alma  2008  NKK  AA9208  25 m  1:38.50   
Rosenberg Ebba  2007  BÅLSTA SK  AC0407  25 m  1:40.69   
Brinck Molly  2007  BÅLSTA SK  AC1407  25 m  1:47.39   
Finne Elin  2007  BÅLSTA SK  AG0807  25 m  1:48.23   
49  Malmström Amanda  2007  ESKILSTUNA  AE1407  25 m  1:48.26   
10  139  Wallberg Alicia  2007  NKK  AG9207  25 m  1:57.40   
11  121  Andersson-Lundin Filippa  2007  NKK  AQ4207  25 m  1:57.59   
12  134  Meyer Martina  2008  NKK  AG6408  25 m  2:12.69   
13  25  Engman Agnes  2007  ESKILSTUNA  AV3807  25 m     
14  130  Klasén Jonna  2008  NKK  AG5208  25 m     
15  142  Xu Elisabeth  2008  NKK  AG7408  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
42_S
Gren 42, 100m Medley Pojkar 10oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
189  Huang Sky  2007  ESKILSTUNA  AA4707  25 m  1:39.36  EFT 
191  Ly Erik  2008  ESKILSTUNA  AA4508  25 m  1:44.84  EFT 
88  Glawing Kasper  2008  FINSPÅNG  AA7108  25 m  1:46.19   
71  Åhlén Oscar  2008  ESKILSTUNA  AA7708  25 m  1:46.41   
163  Bjällås Filip  2007  UPPLANDS-B  AA7107  25 m  1:47.94   
129  Jakobsson Wilmer  2008  NKK  AD5308  25 m  1:49.71   
122  Engström Melvin  2007  NKK  AG6507  25 m  1:54.47   
19  Bjelkemark Linus  2007  ESKILSTUNA    25 m     
123  Ericsson Valter  2008  NKK  AA0708  25 m     
10  125  Gyllenhammar Filip  2007  NKK  AE8707  25 m     
11  174  Sjögren Albert  2007  UPPLANDS-B  AA8107  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
43_S
Gren 43, 25m Ryggsim Flickor 13-14 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
179  Åström Selma  2003  UPPLANDS-B  AA5403  25 m  18.73   
Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  18.76   
168  Kristoffersson Filippa  2003  UPPLANDS-B  AV2603  25 m  20.37   
172  Sjöborg Jennifer  2003  UPPLANDS-B  AJ9203  25 m  21.07   
86  Bojovic Sofija  2004  FINSPÅNG  AC5604  25 m  21.47   
164  From Ella  2003  UPPLANDS-B  AJ8203  25 m  21.82   
178  Vincent Vera  2003  UPPLANDS-B  BY6203  25 m  24.50   
170  Lindström Anastasija  2004  UPPLANDS-B  BD8804  25 m  25.01   
37  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  25 m  26.09   
10  90  Wärn Amanda  2004  FINSPÅNG  AY6804  25 m  31.00   
11  15  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  25 m     
12  27  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  25 m     
13  50  Maultasch Felicia  2003  ESKILSTUNA  BF6203  25 m     
14  55  Pettersson Johanna  2003  ESKILSTUNA  AL9803  25 m     
15  65  Verner Stella  2003  ESKILSTUNA  AF6403  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
44_S
Gren 44, 25m Ryggsim Pojkar 13-14 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
165  Hakeskytt Lukas  2003  UPPLANDS-B  AD2503  25 m  17.95   
35  Jonsson Eskil  2003  ESKILSTUNA  AA5303  25 m  20.57   
36  Jonsson Evert  2003  ESKILSTUNA  AA0303  25 m  20.83   
157  Wendborg Lucas  2004  NYKÖPING  AH1104  25 m  21.26   
60  Thorsén Axel  2003  ESKILSTUNA  AH6503  25 m  21.83   
39  Karlsson Fredrik  2004  ESKILSTUNA  AB7104  25 m  23.32   
169  Kristoffersson Oskar  2003  UPPLANDS-B  AK0503  25 m  24.04   
61  Thorsén Gustav  2004  ESKILSTUNA  AI4104  25 m  24.22   
16  Bah Alex  2003  ESKILSTUNA  AT8903  25 m     
10  21  Brattberg Edvin  2003  ESKILSTUNA  AN5703  25 m     
11  26  Forslund Gustav  2003  ESKILSTUNA  AZ8903  25 m     
12  30  Hasselkvist Markus  2004  ESKILSTUNA  AN4304  25 m     
13  31  He Haoija  2004  ESKILSTUNA  AW9504  25 m     
14  33  Holmqvist Erik  2004  ESKILSTUNA  AP0104  25 m     
15  47  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m     
16  52  Norström Samuel  2003  ESKILSTUNA  AY2703  25 m     
17  54  Paulson Samuel  2004  ESKILSTUNA  AG3504  25 m     
18  57  Roos Carl  2004  ESKILSTUNA  AB8104  25 m     
19  63  Tran Henrik  2004  ESKILSTUNA  AC0704  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
45_S
Gren 45, 25m Ryggsim Flickor 11-12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
171  Malm Linnea  2005  UPPLANDS-B  AS2405  25 m  21.75   
10  Randerstedt Sanna  2006  SK ENA  AC5206  25 m  22.62   
115  Larsson Felicia  2006  KÖPINGS SS  AR2606  25 m  22.69   
175  Sundquist Ellen  2006  UPPLANDS-B  AU8406  25 m  23.11   
156  Wendborg Emmie  2006  NYKÖPING  AN1606  25 m  23.32   
45  Larsson My  2005  ESKILSTUNA  AF8405  25 m  23.49   
167  Kjellström Elsa  2006  UPPLANDS-B  AA1406  25 m  23.68   
Bärgård Tindra  2006  SK ENA  AB8606  25 m  24.66   
177  Söderlund Elin  2006  UPPLANDS-B  AJ6206  25 m  26.46   
10  Alvin Linnea  2006  SK ENA  AJ1606  25 m  26.70   
11  48  Magnusson Linnéa  2005  ESKILSTUNA  AH1405  25 m  27.54   
12  40  Karlsson Frida  2005  ESKILSTUNA  AH0405  25 m  28.60   
13  66  Widing Emilia  2005  ESKILSTUNA  AH5405  25 m  28.98   
14  17  Bengtsson Madeleine  2005  ESKILSTUNA  AK9205  25 m     
15  18  Bengtsson Sigrid  2005  ESKILSTUNA  AI3205  25 m     
16  20  Björkbacka Maja  2005  ESKILSTUNA  AU9205  25 m     
17  22  Brattberg Maja  2005  ESKILSTUNA  AK7205  25 m     
18  29  Hasanbegovic Selma  2005  ESKILSTUNA  BC6605  25 m     
19  38  Kapidzic Ena  2006  ESKILSTUNA    25 m     
20  43  Larsen Ronja  2006  ESKILSTUNA  BB2406  25 m     
21  46  Lindkvist Philippa  2005  ESKILSTUNA  AU1405  25 m     
22  51  Milosevic Milja  2006  ESKILSTUNA  BD2406  25 m     
23  58  Roos Ellen  2005  ESKILSTUNA  AF1605  25 m     
24  59  Thai Sammi  2005  ESKILSTUNA  AK6405  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
46_S
Gren 46, 25m Ryggsim Pojkar 11-12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
138  Ullstrand David  2005  NKK  AB2505  25 m  20.81   
135  Norén William  2006  NKK  AD5106  25 m  20.95   
70  Åhlén Eric  2006  ESKILSTUNA  AA1506  25 m  21.19   
62  Thorsén Olle  2006  ESKILSTUNA  AA6706  25 m  21.32   
87  Eriksson Hugo  2006  FINSPÅNG  AF8306  25 m  21.87   
120  Andersson Erik  2005  NKK  AC8105  25 m  22.38   
173  Sjöborg Lucas  2006  UPPLANDS-B  AA0306  25 m  23.61   
166  Jogell Henrik  2006  UPPLANDS-B  AA8106  25 m  23.74   
176  Svensson Axel  2006  UPPLANDS-B  AG1306  25 m  25.04   
10  127  Hanouch Robert  2006  NKK  AO8306  25 m  25.94   
11  85  Aktner Alvar  2006  FINSPÅNG  AO2306  25 m  28.40   
12  23  Chithiran Sarojith  2006  ESKILSTUNA  AN2706  25 m     
13  32  Holm Maximilian  2005  ESKILSTUNA  AD7305  25 m     
14  34  Jansson Linus  2005  ESKILSTUNA  AM0305  25 m     
15  44  Larsson Carl  2006  ESKILSTUNA  AO6306  25 m     
16  53  Orrego Mario  2006  ESKILSTUNA  AR5106  25 m     
17  64  Verner Sigge  2005  ESKILSTUNA  AM1305  25 m     
18  69  Xie Hanliang  2006  ESKILSTUNA    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
47_S
Gren 47, 25m Ryggsim Flickor 10oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
136  Nyman Edith  2007  NKK  AD0407  25 m  20.05   
Budden Olivia  2007  BÅLSTA SK  AA3207  25 m  20.84   
133  Malm Alma  2008  NKK  AA9208  25 m  21.51   
Finne Elin  2007  BÅLSTA SK  AG0807  25 m  22.24   
Rosenberg Ebba  2007  BÅLSTA SK  AC0407  25 m  22.24   
56  Roos Alice  2007  ESKILSTUNA  AA7407  25 m  22.72   
126  Hagström Ella  2007  NKK  AL1607  25 m  23.02   
Brinck Molly  2007  BÅLSTA SK  AC1407  25 m  23.39   
121  Andersson-Lundin Filippa  2007  NKK  AQ4207  25 m  23.62   
10  130  Klasén Jonna  2008  NKK  AG5208  25 m  24.14   
11  49  Malmström Amanda  2007  ESKILSTUNA  AE1407  25 m  24.85   
12  13  Zetterberg Elna  2007  SK ENA  AB3807  25 m  25.21   
13  134  Meyer Martina  2008  NKK  AG6408  25 m  25.64   
14  139  Wallberg Alicia  2007  NKK  AG9207  25 m  27.82   
15  142  Xu Elisabeth  2008  NKK  AG7408  25 m  28.33   
16  Bärgård Tuva  2009  SK ENA  AA1209  25 m  29.89   
17  25  Engman Agnes  2007  ESKILSTUNA  AV3807  25 m     
18  42  Landstorp Filippa  2007  ESKILSTUNA  AL3607  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
48_S
Gren 48, 25m Ryggsim Pojkar 10oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
163  Bjällås Filip  2007  UPPLANDS-B  AA7107  25 m  20.59   
122  Engström Melvin  2007  NKK  AG6507  25 m  21.02   
174  Sjögren Albert  2007  UPPLANDS-B  AA8107  25 m  22.26   
129  Jakobsson Wilmer  2008  NKK  AD5308  25 m  22.29   
88  Glawing Kasper  2008  FINSPÅNG  AA7108  25 m  22.40   
189  Huang Sky  2007  ESKILSTUNA  AA4707  25 m  22.43  EFT 
71  Åhlén Oscar  2008  ESKILSTUNA  AA7708  25 m  22.78   
123  Ericsson Valter  2008  NKK  AA0708  25 m  23.15   
125  Gyllenhammar Filip  2007  NKK  AE8707  25 m  24.72   
10  191  Ly Erik  2008  ESKILSTUNA  AA4508  25 m  27.07  EFT 
11  91  Wärn Rasmus  2008  FINSPÅNG  AA3708  25 m  27.30   
12  19  Bjelkemark Linus  2007  ESKILSTUNA    25 m     
13  187  Chen Erik  2010  ESKILSTUNA  AA2710  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
49_S
Gren 49, 4X50m Frisim Flick 13-14 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
181  Upplands-B Damer [2003]  2003  UPPLANDS-B    25 m  2:27.07   
77  Eskilstuna Fl 13-14 Lag 1  2003  ESKILSTUNA    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 
50_S
Gren 50, 4X50m Frisim Pojkar 13-14 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
79  Eskilstuna Po13-14 Lag 1  2003  ESKILSTUNA    25 m     
80  Eskilstuna Po13-14 Lag 2  2003  ESKILSTUNA    25 m     
81  Eskilstuna Po13-14 Lag 3  2003  ESKILSTUNA    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner