2019-08-26   00:23:27
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för ICA Maxi Simcup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 30/9 Klockan 10.00 (Insim kl. 09.00)

Heatlista Gren 6
Heatlista 
 
  Tävling  ICA Maxi Simcup 2017    Utskriftsdatum  30 september 2017   
  Tävlingsort  Eskilstuna    Utskriftstid  09:37   
  Arrangör  Eskilstuna Simklubb         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  30 september 2017         
 
 
 
Gren 6, 25m Frisim Pojkar 13-14  Finaler (4) 
Beräknad start 10:14 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
161  Malte Söderberg  2004  AL1904  SÖDERTÖRN    25m   
155  Nicholas Tsoi  2004  AD0504  NYKÖPING    25m  20.12 
158  Axel Öjert  2003    NYKÖPING    25m   
               
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
61  Gustav Thorsén  2004  AI4104  ESKILSTUNA    25m  18.92 
35  Eskil Jonsson  2003  AA5303  ESKILSTUNA    25m  17.15 
26  Gustav Forslund  2003  AZ8903  ESKILSTUNA    25m  17.00 
169  Oskar Kristoffersson  2003  AK0503  UPPLANDS-B    25m  16.89 
30  Markus Hasselkvist  2004  AN4304  ESKILSTUNA    25m  17.00 
36  Evert Jonsson  2003  AA0303  ESKILSTUNA    25m  17.03 
16  Alex Bah  2003  AT8903  ESKILSTUNA    25m  18.00 
152  Ludvig Persson  2004  AD9304  NYKÖPING    25m  19.05 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
157  Lucas Wendborg  2004  AH1104  NYKÖPING    25m  16.46 
57  Carl Roos  2004  AB8104  ESKILSTUNA    25m  15.00 
21  Edvin Brattberg  2003  AN5703  ESKILSTUNA    25m  15.00 
93  Amadeus Ahlman  2003  AW4703  KATRINEHOL    25m  14.76 
39  Fredrik Karlsson  2004  AB7104  ESKILSTUNA    25m  14.93 
52  Samuel Norström  2003  AY2703  ESKILSTUNA    25m  15.00 
102  Jonathan Grothérus  2004  AT5304  KATRINEHOL    25m  15.79 
60  Axel Thorsén  2003  AH6503  ESKILSTUNA    25m  16.52 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
165  Lukas Hakeskytt  2003  AD2503  UPPLANDS-B    25m  14.11 
54  Samuel Paulson  2004  AG3504  ESKILSTUNA    25m  14.00 
106  Anton Rautiainen  2003  AH7503  KATRINEHOL    25m  13.29 
101  Kevin Grahn  2003  AH9103  KATRINEHOL    25m  12.19 
94  Erik Aldrin  2003  AH8503  KATRINEHOL    25m  12.56 
104  Olle Pettersson  2004  AJ1304  KATRINEHOL    25m  13.33 
47  Alex Ly  2003  AE6103  ESKILSTUNA    25m  14.00 
63  Henrik Tran  2004  AC0704  ESKILSTUNA    25m  14.50 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  30 september 2017 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  09:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner