Program för ICA Maxi Simcup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 30/9 Klockan 15.00 (Insim kl. 14.00)
Heatlista Gren 34
|
Tävling |
ICA Maxi Simcup 2017 |
|
Utskriftsdatum |
30 september 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
12:35 |
|
|
Arrangör |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 september 2017 |
|
|
|
|
Gren 34, 100m Frisim Pojkar 13-14 |
Finaler (4) |
Beräknad start 16:40 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
165 |
3 |
Lukas Hakeskytt |
2003 |
AD2503 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
|
33 |
4 |
Erik Holmqvist |
2004 |
AP0104 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
158 |
5 |
Axel Öjert |
2003 |
|
NYKÖPING |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
16 |
1 |
Alex Bah |
2003 |
AT8903 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:26.02 |
30 |
2 |
Markus Hasselkvist |
2004 |
AN4304 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:22.57 |
155 |
3 |
Nicholas Tsoi |
2004 |
AD0504 |
NYKÖPING |
|
25m |
1:19.07 |
102 |
4 |
Jonathan Grothérus |
2004 |
AT5304 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:13.70 |
157 |
5 |
Lucas Wendborg |
2004 |
AH1104 |
NYKÖPING |
|
25m |
1:13.85 |
61 |
6 |
Gustav Thorsén |
2004 |
AI4104 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:20.40 |
31 |
7 |
Haoija He |
2004 |
AW9504 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:25.03 |
169 |
8 |
Oskar Kristoffersson |
2003 |
AK0503 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
1:52.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
93 |
1 |
Amadeus Ahlman |
2003 |
AW4703 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:11.15 |
63 |
2 |
Henrik Tran |
2004 |
AC0704 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:08.09 |
57 |
3 |
Carl Roos |
2004 |
AB8104 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:06.20 |
54 |
4 |
Samuel Paulson |
2004 |
AG3504 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:05.17 |
60 |
5 |
Axel Thorsén |
2003 |
AH6503 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:05.51 |
39 |
6 |
Fredrik Karlsson |
2004 |
AB7104 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:06.57 |
21 |
7 |
Edvin Brattberg |
2003 |
AN5703 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:08.28 |
152 |
8 |
Ludvig Persson |
2004 |
AD9304 |
NYKÖPING |
|
25m |
1:13.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
161 |
1 |
Malte Söderberg |
2004 |
AL1904 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:04.75 |
47 |
2 |
Alex Ly |
2003 |
AE6103 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:02.85 |
94 |
3 |
Erik Aldrin |
2003 |
AH8503 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:02.12 |
101 |
4 |
Kevin Grahn |
2003 |
AH9103 |
KATRINEHOL |
|
25m |
56.48 |
106 |
5 |
Anton Rautiainen |
2003 |
AH7503 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:01.23 |
35 |
6 |
Eskil Jonsson |
2003 |
AA5303 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:02.44 |
104 |
7 |
Olle Pettersson |
2004 |
AJ1304 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:03.20 |
36 |
8 |
Evert Jonsson |
2003 |
AA0303 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:05.14 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
30 september 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
Utskriftstid |
12:35 |
|