Startliste for Arena Open
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 105 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 50 m | 1:00.57 | |
2 | 95 | Forsström Erik | 1999 | UPSALA S | AO9399 | 25 m | 1:02.70 | |
3 | 11 | Koufakis Alexander | 2000 | BOTK-RÖNN | AM8100 | 25 m | 1:02.79 | |
4 | 161 | Rosvall Philip | 2001 | UPSALA S | AP2501 | 25 m | 1:03.17 | |
5 | 171 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 50 m | 1:04.54 | |
6 | 137 | Waller-Kaustinen Anton | 2000 | UPSALA S | AJ5500 | 25 m | 1:05.67 | |
7 | 69 | Åkerblom Lukas | 2002 | SKURU IK | AO2302 | 25 m | 1:06.30 | |
8 | 128 | Ljunggren Johan | 2001 | UPSALA S | AN6101 | 50 m | 1:09.66 | |
9 | 159 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 50 m | 1:09.97 | |
10 | 145 | Milkin Roman | 1999 | UPSALA S | AH0599 | 25 m | 1:10.46 | |
11 | 53 | Malmfors Morgan | 2002 | SKURU IK | AJ6702 | 25 m | 1:11.85 | |
12 | 120 | Karlsson Alexander | 2002 | UPSALA S | AQ4102 | 50 m | 1:12.62 | |
13 | 1 | Agnorelli Erik | 2001 | BOTK-RÖNN | AX5101 | 50 m | 1:12.74 | |
14 | 36 | Eskilsson Edvin | 2002 | SKURU IK | AR8102 | 25 m | 1:13.18 | |
15 | 162 | Savin Andreas | 2003 | UPSALA S | AG9503 | 50 m | 1:13.24 | |
16 | 94 | Fischer Jonatan | 2001 | UPSALA S | AM1301 | 50 m | 1:13.86 | |
17 | 93 | Fischer Joel | 2003 | UPSALA S | AE8103 | 50 m | 1:18.34 | |
18 | 163 | Shiva Kevin | 2002 | UPSALA S | AB1102 | 50 m | 1:18.74 | |
19 | 164 | Simaleza Danny | 2005 | UPSALA S | AE4905 | 25 m | 1:18.92 | |
20 | 16 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 50 m | 1:20.22 | |
21 | 34 | Bäckström Victor | 2003 | SKURU IK | AQ1303 | 50 m | 1:21.05 | |
22 | 155 | Pelling Joel | 2003 | UPSALA S | AT8503 | 50 m | 1:22.68 | |
23 | 82 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 50 m | 1:24.88 | |
24 | 114 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 50 m | 1:24.94 | |
25 | 160 | Rismyhr William | 2004 | UPSALA S | AK5104 | 25 m | 1:26.00 | |
26 | 141 | Wiell Botvid | 2005 | UPSALA S | AB3305 | 25 m | 1:28.16 | |
27 | 87 | Brenning Markus | 2005 | UPSALA S | AD4105 | 25 m | 1:30.43 | |
28 | 112 | Holst Elias | 2002 | UPSALA S | AO9302 | 50 m | 1:31.12 | |
29 | 91 | Do Felix | 2004 | UPSALA S | AF4304 | 25 m | 1:38.68 | |
30 | 102 | Fröman Tomas | 2005 | UPSALA S | AL3705 | 50 m | 1:41.83 | |
31 | 97 | Franzén Malte | 2007 | UPSALA S | AA3707 | 50 m | 1:41.99 | |
32 | 90 | Delvenne Samuel | 2003 | UPSALA S | AU8903 | 25 m | 1:42.79 | |
33 | 126 | Lindholm Castor | 2005 | UPSALA S | AF6505 | 25 m | 1:46.97 | |
34 | 129 | Loklint Rasmus | 2005 | UPSALA S | AD2105 | 25 m | 1:47.41 | |
35 | 153 | Parekh Ravi | 2005 | UPSALA S | AL7705 | 25 m | 1:49.66 | |
36 | 106 | Hallin Filip | 2006 | UPSALA S | AD6106 | 25 m | 1:57.19 | |
37 | 157 | Pitic Edvin | 2005 | UPSALA S | AH2105 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 september 2017 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap | Utskriftstid | 10:22 |