Program för Jöns Svanbergsimmet 25 m
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 26
|
Tävling |
Jöns Svanberg 25m |
|
Utskriftsdatum |
01 oktober 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Uppsala |
|
Utskriftstid |
08:12 |
|
|
Arrangör |
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 september 2017 |
|
|
|
|
Gren 26, 200m Medley Pojkar |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
145 |
3 |
Gabriel Leijon |
2006 |
AL8706 |
UPSALA S |
|
25m |
|
202 |
4 |
Adam Sehmi |
2001 |
AG3301 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
166 |
5 |
Artur Norman |
2005 |
AL2705 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
80 |
1 |
Malte Andersson |
2007 |
AC7507 |
UPSALA S |
|
25m |
|
138 |
2 |
Adam Wahlberg |
2006 |
AI7306 |
UPSALA S |
|
25m |
|
105 |
3 |
Ludvig Glantz |
2006 |
AJ9906 |
UPSALA S |
|
25m |
3:34.20 |
109 |
4 |
Filip Hallin |
2006 |
AD6106 |
UPSALA S |
|
50m |
3:27.13 |
112 |
5 |
Tage Helin |
2007 |
AB2907 |
UPSALA S |
|
25m |
3:31.29 |
173 |
6 |
Edvin Pitic |
2005 |
AH2105 |
UPSALA S |
|
25m |
3:42.18 |
119 |
7 |
Arvid Högström |
2006 |
AI3306 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
153 |
1 |
Rasmus Loklint |
2005 |
AD2105 |
UPSALA S |
|
25m |
3:17.22 |
169 |
2 |
Ravi Parekh |
2005 |
AL7705 |
UPSALA S |
|
25m |
3:14.36 |
2 |
3 |
Arvid Lind |
2005 |
AL4105 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
3:06.57 |
59 |
4 |
Kevin Hellman |
2005 |
AC6705 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
3:00.01 |
87 |
5 |
Markus Brenning |
2005 |
AD4105 |
UPSALA S |
|
25m |
3:02.22 |
90 |
6 |
Samuel Delvenne |
2003 |
AU8903 |
UPSALA S |
|
25m |
3:06.69 |
148 |
7 |
Castor Lindholm |
2005 |
AF6505 |
UPSALA S |
|
25m |
3:16.27 |
99 |
8 |
Malte Franzén |
2007 |
AA3707 |
UPSALA S |
|
25m |
3:21.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
95 |
1 |
Joel Fischer |
2003 |
AE8103 |
UPSALA S |
|
50m |
2:54.60 |
54 |
2 |
Markus Charlton |
2001 |
AD7701 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:51.43 |
177 |
3 |
William Rismyhr |
2004 |
AK5104 |
UPSALA S |
|
50m |
2:49.64 |
116 |
4 |
Elias Holst |
2002 |
AO9302 |
UPSALA S |
|
50m |
2:48.97 |
118 |
5 |
Lukas Höglund |
2004 |
AK0904 |
UPSALA S |
|
50m |
2:49.30 |
126 |
6 |
Danny Simaleza |
2005 |
AE4905 |
UPSALA S |
|
25m |
2:51.27 |
170 |
7 |
Joel Pelling |
2003 |
AT8503 |
UPSALA S |
|
25m |
2:54.02 |
185 |
8 |
Botvid Wiell |
2005 |
AB3305 |
UPSALA S |
|
25m |
2:56.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
125 |
1 |
Kevin Shiva |
2002 |
AB1102 |
UPSALA S |
|
50m |
2:48.62 |
55 |
2 |
Kevin Cheng |
2002 |
AI8702 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:43.83 |
40 |
3 |
Victor Karell |
2003 |
AF7103 |
NORRTÄLJE |
|
50m |
2:42.49 |
67 |
4 |
Oskar Mikker |
2000 |
AQ7100 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:41.87 |
70 |
5 |
Henry Plavans |
2005 |
AB6105 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:42.21 |
179 |
6 |
Andreas Savin |
2003 |
AG9503 |
UPSALA S |
|
50m |
2:43.71 |
191 |
7 |
Liam Björklund |
2003 |
AB6503 |
ÖSMO SS |
|
50m |
2:44.39 |
81 |
8 |
Oskar Andersson |
2003 |
AG6503 |
UPSALA S |
|
50m |
2:48.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
180 |
1 |
Anton Waller-Kaustinen |
2000 |
AJ5500 |
UPSALA S |
|
25m |
2:38.50 |
160 |
2 |
Roman Milkin |
1999 |
AH0599 |
UPSALA S |
|
25m |
2:33.80 |
52 |
3 |
Alexis Camacho |
2001 |
AE5301 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:32.01 |
58 |
4 |
Johan Javier Gutierrez |
2002 |
AM9502 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:31.11 |
73 |
5 |
Jonathan Sandqvist |
2003 |
AO3703 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:31.58 |
152 |
6 |
Johan Ljunggren |
2001 |
AN6101 |
UPSALA S |
|
25m |
2:33.41 |
96 |
7 |
Jonatan Fischer |
2001 |
AM1301 |
UPSALA S |
|
25m |
2:37.54 |
197 |
8 |
Nikola Despotovic |
1998 |
AW0798 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:38.64 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
178 |
1 |
Philip Rosvall |
2001 |
AP2501 |
UPSALA S |
|
25m |
2:28.42 |
192 |
2 |
Mattias Kvist |
2003 |
AB5503 |
ÖSMO SS |
|
25m |
2:26.48 |
132 |
3 |
Mikael Söderberg |
2003 |
AA9303 |
UPSALA S |
|
50m |
2:21.69 |
107 |
4 |
Carl Göransson |
2000 |
AQ8300 |
UPSALA S |
|
25m |
2:15.60 |
41 |
5 |
Adam Karlsson |
2000 |
AK5900 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
2:17.59 |
27 |
6 |
Anton Campalto |
1998 |
AI5398 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:23.17 |
35 |
7 |
Gustav Andersson |
2001 |
AK2301 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
2:27.25 |
4 |
8 |
Martin Schön |
2003 |
AJ9703 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
2:30.79 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
01 oktober 2017 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap |
Utskriftstid |
08:12 |
|