Program for Efterårsstævne
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 21, 50m Frisvmning Damer |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
rg. 1918-2004 |
1 | 264 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 28.74 | |
2 | 120 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 29.05 | |
3 | 263 | Nykjr Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 29.62 | |
4 | 111 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 29.96 | |
5 | 278 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRD | 0258AE | 25 m | 31.07 | |
6 | 283 | Nielsen Silje Juhl | 2003 | SOLRD | 0316BE | 25 m | 31.29 | |
7 | 121 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 31.30 | |
8 | 53 | Hffer Astrid | 2004 | VAT CPH | 0438AB | 25 m | 31.52 | |
9 | 43 | Mathiesen Mathilde | 2004 | VAT CPH | 0432AD | 25 m | 31.60 | |
10 | 46 | Blond Lrke | 2003 | VAT CPH | 0362AW | 25 m | 31.80 | |
11 | 158 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 31.97 | |
12 | 301 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VAT CPH | 0326AD | 50 m | 32.17 | |
13 | 148 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 32.33 | |
14 | 293 | Svenningsen Lrke Sams | 2002 | SOLRD | 0206AW | 25 m | 32.79 | |
15 | 42 | Kristensen Asta | 2004 | VAT CPH | 0484AN | 25 m | 33.38 | |
16 | 295 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | SOLRD | 9914AR | 50 m | 33.79 | |
17 | 228 | Hffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | 33.94 | |
18 | 277 | Kofoed-Hansen Sofie Marie | 2002 | SOLRD | 25 m | 35.56 | ||
19 | 232 | Mller Caroline | 2002 | VATCPH-STT | 0244BA | 25 m | 36.01 | |
20 | 230 | Jrgensen Mille Hiby | 2004 | VATCPH-STT | 0444AZ | 25 m | 40.26 | |
21 | 133 | Jensen Sofie Lfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 25 m | 40.92 | |
22 | 280 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRD | 0628AP | 25 m | 43.80 | |
23 | 229 | Erdal Camilla | 2002 | VATCPH-STT | 0226AJ | 50 m |
rg. 2005-2006 |
1 | 155 | sterlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 29.91 | |
2 | 289 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRD | 0548AJ | 25 m | 31.91 | |
3 | 109 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 31.97 | |
4 | 162 | Hjberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 32.37 | |
5 | 49 | Khn Annika | 2005 | VAT CPH | 0596AK | 25 m | 32.73 | |
6 | 144 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 33.20 | |
7 | 281 | Munch Natacha | 2005 | SOLRD | 0506AD | 25 m | 33.34 | |
8 | 113 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 33.74 | |
9 | 296 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRD | 0694AI | 25 m | 35.14 | |
10 | 118 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 35.17 | |
11 | 164 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 35.22 | |
12 | 274 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRD | 0632AL | 25 m | 35.70 | |
13 | 190 | Brandt-Brofeldt Viola | 2006 | VAT CPH-MK | 0664AN | 25 m | 36.45 | |
14 | 56 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VAT CPH | 0506AK | 25 m | 36.46 | |
15 | 175 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 36.50 | |
16 | 170 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 37.04 | |
17 | 275 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRD | 25 m | 37.35 | ||
18 | 271 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRD | 25 m | 37.85 | ||
19 | 282 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRD | 50 m | 37.85 | ||
20 | 159 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 38.05 | |
21 | 71 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 38.11 | |
22 | 284 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRD | 50 m | 38.32 | ||
23 | 287 | Ribjerg Sofie Ammentorp | 2006 | SOLRD | 0641AR | 25 m | 38.32 | |
24 | 231 | Mohammadi Sofia | 2005 | VATCPH-STT | 0552AW | 25 m | 38.70 | |
25 | 303 | Hjortshj Charlotte | 2006 | SOLRD | 0658AP | 25 m | 38.74 | |
26 | 218 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 39.94 | |
27 | 211 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 50 m | 40.16 | |
28 | 198 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 50 m | 41.55 | |
29 | 269 | Kyhnb Celina Bruhn | 2006 | VATCPH-STT | 0626AK | 50 m | 44.53 | |
30 | 292 | Spang Emma | 2006 | SOLRD | 0648AQ | 25 m | 45.34 |
rg. 2007-2008 |
1 | 201 | Grnlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 38.53 | |
2 | 223 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 39.51 | |
3 | 185 | Walle Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 41.13 | |
4 | 183 | Soelberg Ella Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 41.28 | |
5 | 184 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 41.62 | |
6 | 73 | Lollike Maja | 2007 | VI39 | 0752AK | 25 m | 42.03 | |
7 | 110 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 42.16 | |
8 | 279 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRD | 0824AF | 25 m | 43.09 | |
9 | 64 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 43.33 | |
10 | 98 | Kokholm Maddie Evers | 2008 | GSK | 0858AF | 25 m | 43.65 | |
11 | 273 | Gammelgaard Esther | 2007 | SOLRD | 25 m | 44.70 | ||
12 | 220 | Mller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 46.02 | |
13 | 15 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 48.83 | |
14 | 4 | Jessen Asta Holm | 2007 | AIF | 0746AK | 25 m | 48.88 | |
15 | 134 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 49.30 | |
16 | 119 | Birgisdottir Sigrn | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 50.13 | |
17 | 97 | Kjrebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 25 m | 50.23 | |
18 | 100 | Nielsen Emma Panton | 2008 | GSK | 0844AF | 25 m | 51.30 | |
19 | 146 | Pedersen Silja Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 51.32 | |
20 | 131 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 51.81 | |
21 | 88 | Christensen Liva | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 54.02 | |
22 | 2 | Brsting Clara-Emilie | 2007 | AIF | 0766AK | 25 m | 54.40 | |
23 | 191 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 50 m | 55.00 | ||
24 | 196 | Menn Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 50 m | 55.00 | ||
25 | 197 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 50 m | 55.00 | ||
26 | 7 | Kjr Kirstine | 2008 | AIF | 0882AG | 25 m | 59.54 | |
27 | 188 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 50 m | 1:00.00 | ||
28 | 103 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 1:02.08 | |
29 | 11 | Lindgreen Isabella | 2007 | AIF | 50 m | 1:05.00 | ||
30 | 153 | Srensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 1:07.00 | |
31 | 132 | Jensen Merle | 2008 | HERLUFSHOL | 50 m | |||
32 | 200 | Gagnr Helena | 2008 | TRITON B | 50 m | |||
33 | 204 | Kath Julie Withft | 2008 | TRITON B | 50 m | |||
34 | 208 | Stender Mathilde Birn | 2008 | TRITON B | 50 m | |||
35 | 210 | Srensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 50 m | |||
36 | 266 | Ishi Asta Haastrup | 2008 | TRITON B | 50 m | |||
37 | 267 | Djurhus Cecilie | 2008 | TRITON B | 50 m | |||
38 | 268 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 50 m |
rg. 2009-2018 |
1 | 87 | Bving-Gryberg Maya | 2009 | GSK | 0984AB | 25 m | 1:01.23 | |
2 | 104 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 1:04.16 | |
3 | 10 | Larsson Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | 1:05.62 | |
4 | 102 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | GSK | 1088AA | 25 m | 1:11.19 | |
5 | 105 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 1:12.53 | |
6 | 99 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 1:19.93 | |
7 | 90 | Enemrke Asta Kruse | 2010 | GSK | 50 m | |||
8 | 91 | Enemrke Ella Kruse | 2010 | GSK | 50 m | |||
9 | 101 | Nielsen Maja | 2009 | GSK | 50 m | |||
10 | 127 | Frederiksen Vigga | 2009 | HERLUFSHOL | 50 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 09:08 |