2019-11-20   15:48:21
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Efterårsstævne

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Seedede heat Løb 10
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Efterårsstævne 2017    Udskriftsdato  16 november 2017   
  Stævne by  Taastrup    Udskriftstidspunkt  22:54   
  Arrangør  STT         
  Bassin  50m         
  Stævne dato  18 november 2017         
 
 
 
Løb 10, 50m Butterfly Herrer  Finaler (4) 
Vejledende starttid 11:24 
Heat 1 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
               
243  Magnus Bæklund Thygesen  2003    VATCPH-STT    50m   
294  Frederik Vedtofte  2009    SOLRØD    50m   
137  Phillip Knudsen  2007    HERLUFSHOL    50m   
               
               
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
126  Tobias Christiansen  2006  0625AK  HERLUFSHOL    25m  1:01.01 
70  Mathias Johansen  2007  0723AF  VI39    25m  54.61 
69  William Hvid  2007  0737AH  VI39    25m  52.36 
202  Jonas Wilms Jensen  2007  0717AD  TRITON B    25m  45.74 
258  William F. Pilgaard  2006  0677AD  VATCPH-STT    25m  51.89 
124  Aksel Bryde  2005  0547AN  HERLUFSHOL    25m  53.78 
169  Jonathan Piontek  2005  0525AG  LYNGBY    25m  1:00.31 
254  Lau Gerner Knudsen  2007  0773AF  VATCPH-STT    25m  1:11.10 
               

 
Heat 3 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
58  Jonas Vollquartz Svensson  2004  0413AE  VAT CPH    25m  45.13 
299  Malte Hjalholt  2003  0355AG  VAT CPH    50m  44.64 
272  Martin Daniele  2006  0691AH  SOLRØD    25m  43.22 
161  Jakob Nikolai Haldan  2006  0609AC  LYNGBY    25m  41.44 
80  Oscar Vinge-Maigaard  2007  0751AA  VI39    25m  35.49 
215  Frederik Rasmussen  2005  0531AF  VATCPH-STT    25m  38.42 
72  Marinus Leisvig  2007  0773AD  VI39    50m  41.59 
257  Emil Olsen  2006  0689AD  VATCPH-STT    25m  43.72 
75  Valdemar Møller-Ern  2008  0821AA  VI39    25m  44.75 
242  Victor Schnabelrauch  2003  0331AS  VATCPH-STT    25m  45.43 

 
Heat 4 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
160  Michael Halck  2004  0495AD  LYNGBY    25m  34.26 
285  Mathias Petersen  1999  9945AU  SOLRØD    25m  32.41 
237  Oliver Skadhauge  2002  0297AG  VATCPH-STT    25m  31.51 
241  Kristoffer Rasmusen  2000  0087AM  VATCPH-STT    25m  30.96 
51  Peter Vinge-Maigaard  2003  0351AB  VAT CPH    25m  29.84 
261  Jonathan F. K. Jensen  2002  0263AO  VORDINGB    25m  30.17 
236  Rasmus Emil Poulsen  2001  0167AQ  VATCPH-STT    25m  31.39 
16  Mathias Simoni  2002  0281AS  AIF    50m  31.53 
238  Mikkel Brundert Hansen  2002  0247AT  VATCPH-STT    25m  33.23 
57  Alexander Cueto Rasmussen  2004  0471AH  VAT CPH    25m  35.00 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 november 2017 
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH  Udskriftstidspunkt  22:54 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark