2019-12-15   16:43:33
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Efterårsstævne

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Seedede heat Løb 9
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Efterårsstævne 2017    Udskriftsdato  16 november 2017   
  Stævne by  Taastrup    Udskriftstidspunkt  22:54   
  Arrangør  STT         
  Bassin  50m         
  Stævne dato  18 november 2017         
 
 
 
Løb 9, 50m Butterfly Damer  Finaler (5) 
Sponceret af Nøhr El-Service, Hedehusene 
 
Vejledende starttid 11:16 
Heat 1 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
               
56  Helena Fogh Kronborg  2005  0506AK  VAT CPH    50m   
86  Nynne Bugge  2008  0832AF  GSK    25m  1:08.95 
96  Vega Deneke Kure  2009  0994AB  GSK    25m  1:29.49 
               
               
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
98  Maddie Evers Kokholm  2008  0858AF  GSK    25m  59.03 
207  Anna Powers  2007  0702AC  TRITON B    25m  57.17 
192  Emma Kestenholz  2007    VAT CPH-MK    50m  55.00 
13  Marie Munk  2008  0818AD  AIF    25m  54.00 
97  Ella Kjærebye  2007  0726AF  GSK    25m  54.63 
Freja Johanna Kepser  2005  0544AS  AIF    25m  57.00 
15  Emilia Nielsen  2007  0762AG  AIF    25m  58.81 
303  Charlotte Hjortshøj  2006  0658AP  SOLRØD    25m  1:02.00 
               

 
Heat 3 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
186  Kirsten Vedsted  2008  0872AE  VAT CPH-MK    25m  52.84 
282  Amanda L. Munch-Jensen  2005    SOLRØD    25m  50.24 
167  Nina Katrine N. Nissen  2006  0656AJ  LYNGBY    25m  49.54 
198  Katrine Drygaard  2005  0562AP  TRITON B    25m  48.63 
231  Sofia Mohammadi  2005  0552AW  VATCPH-STT    25m  46.21 
221  Rosa Cornelia Barrisøe  2006  0686AL  VATCPH-STT    25m  46.85 
185  Nadia Walløe  2007  0702AD  VAT CPH-MK    25m  48.95 
133  Sofie Løfmark Jensen  2004  0494AW  HERLUFSHOL    25m  50.02 
280  Mathilde Lund  2004  0628AP  SOLRØD    25m  52.75 
190  Viola Brandt-Brofeldt  2006  0664AN  VAT CPH-MK    25m  53.99 

 
Heat 4 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
171  Mathilde Severs  2006  0648AE  LYNGBY    25m  43.82 
226  Rebecca Ella Madsen  2006  0628AB  VATCPH-STT    25m  42.87 
165  Kaisa Falkenberg Lending  2005  0504AM  LYNGBY    25m  40.51 
113  Mie Ankersen  2006  0622AD  HERLUFSHOL    25m  39.50 
168  Alma Olivarius  2005  0532AF  LYNGBY    25m  38.18 
295  Nikoline Victoria Sass  1999  9914AR  SOLRØD    50m  38.56 
159  Marie Elster  2006  0614AE  LYNGBY    25m  39.54 
71  Sofie Larsen  2006  0632AQ  VI39    25m  42.14 
175  Sofia Yuwei Zhang  2006  0658AA  LYNGBY    25m  43.15 
211  Daniella Li West  2006  0664AI  TRITON B    25m  45.47 

 
Heat 5 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
152  Andrea Holm Sørensen  2005  0518AJ  HERLUFSHOL    50m  37.38 
42  Asta Kristensen  2004  0484AN  VAT CPH    25m  36.75 
43  Mathilde Mathiesen  2004  0432AD  VAT CPH    50m  35.18 
74  Alma Møller-Ern  2006  0662AB  VI39    25m  34.69 
263  Maya Nykjær  2001  0144AW  VORDINGB    25m  31.95 
290  Julie Silberg  2002  0264AD  SOLRØD    50m  34.50 
53  Astrid Høffer  2004  0438AB  VAT CPH    25m  34.98 
67  Sarah Gudme  2007  0738AE  VI39    25m  36.44 
158  Frederikke Elster  2004  0404AY  LYNGBY    25m  36.99 
164  Kathrine E. Larsen  2005  0584AM  LYNGBY    25m  37.58 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 november 2017 
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH  Udskriftstidspunkt  22:54 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark