2019-12-10   22:39:15
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Efterårsstævne

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

2_S
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer 
Sponseret af Mads Bonderrup A/S Vognmandsforretning, Hedehusene 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 1918-2003 
140  Løhr Magnus  2001  HERLUFSHOL  0173AJ  25 m  54.70   
129  Hansen Mads Ingeman  1997  HERLUFSHOL  9719AC  25 m  55.83   
122  Bruhn Mads Lünell  1998  HERLUFSHOL  9871AQ  25 m  56.67   
261  Jensen Jonathan F. K.  2002  VORDINGB  0263AO  25 m  59.95   
276  Kilhof Morten  2000  SOLRØD  0037AJ  25 m  1:02.41   
285  Petersen Mathias  1999  SOLRØD  9945AU  25 m  1:03.15   
237  Skadhauge Oliver  2002  VATCPH-STT  0297AG  25 m  1:06.64   
238  Hansen Mikkel Brundert  2002  VATCPH-STT  0247AT  25 m  1:08.87   
16  Simoni Mathias  2002  AIF  0281AS  50 m  1:08.95   
10  114  Artmann Marcus  2002  HERLUFSHOL  0277AQ  25 m  1:09.54   
11  262  Linnebjerg Lucas  2003  VORDINGB  0305AR  25 m  1:16.67   
12  242  Schnabelrauch Victor  2003  VATCPH-STT  0331AS  25 m  1:18.75   
13  291  Skinne Thor Bjørn  2003  SOLRØD  0363AQ  25 m  1:23.55   
14  243  Thygesen Magnus Bæklund  2003  VATCPH-STT    50 m     
Årg. 2004-2005 
172  Sperling Oliver  2004  LYNGBY  0417AC  25 m  1:04.26   
52  Dalgaard Andreas Stampe  2004  VAT CPH  0449AD  25 m  1:04.71   
78  Rendlev Sebastian  2005  VI39  0547AB  25 m  1:08.67   
270  Andersen Benjamin Koch  2004  SOLRØD    25 m  1:09.49   
57  Rasmussen Alexander Cueto  2004  VAT CPH  0471AH  25 m  1:10.91   
173  Thorn Kasper  2004  LYNGBY  0401AH  25 m  1:11.62   
141  Meisne Sylvester Wichmann  2005  HERLUFSHOL  0567AJ  25 m  1:13.99   
17  Strandquist Emil  2005  AIF  0549AE  25 m  1:15.12   
58  Svensson Jonas Vollquartz  2004  VAT CPH  0413AE  25 m  1:15.94   
10  169  Piontek Jonathan  2005  LYNGBY  0525AG  50 m  1:18.87   
11  249  Jensen Bjarke Søndergaard  2004  VATCPH-STT  0493AR  25 m  1:27.95   
12  180  Poulsen Daniel  2005  VAT CPH-MK  0573AJ  25 m  1:36.90   
13  247  Skriver Christian  2004  VATCPH-STT    50 m     
Årg. 2006-2007 
65  Gaard Anders  2006  VI39  0683AB  25 m  1:07.22   
161  Haldan Jakob Nikolai  2006  LYNGBY  0609AC  50 m  1:19.60   
79  Vestergaard Frederik  2006  VI39  0675AK  25 m  1:25.18   
70  Johansen Mathias  2007  VI39  0723AF  25 m  1:26.61   
203  Juhl Emil Koch  2006  TRITON B  0623AG  25 m  1:28.22   
156  Christiansen Mads Emil  2006  LYNGBY  0611AH  50 m  1:29.11   
139  Lejbølle Emil  2007  HERLUFSHOL  0769AB  25 m  1:31.16   
178  Brandt-Lassen Asbjørn  2006  VAT CPH-MK    25 m  1:38.95   
297  Villadsen Max Kirkeskov  2006  SOLRØD    25 m  1:41.58   
10  126  Christiansen Tobias  2006  HERLUFSHOL  0625AK  25 m  1:43.74   
11  304  Hjortshøj Niels-Peter  2006  SOLRØD  0677AK  25 m  1:49.70   
12  205  Morthorst Oscar David  2007  TRITON B  0753AF  25 m  1:51.45   
13  254  Knudsen Lau Gerner  2007  VATCPH-STT  0773AF  25 m  1:56.60   
14  194  Lindhardt Jonas Hennings  2007  VAT CPH-MK  0763AH  25 m  2:01.14   
15  253  Hjalholt Toke  2007  VATCPH-STT  0743AF  25 m  2:04.59   
16  255  Lycik Oliver  2006  VATCPH-STT  0607AK  50 m     
Årg. 2008-2018 
85  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  1:39.05   
94  Jørgensen Gustav  2009  GSK  0959AA  25 m  1:57.26   
Esmann Vitus Schrøder  2008  AIF  0809AE  50 m  2:00.00   
83  Bugge William  2008  GSK  0899AC  25 m  2:02.87   
294  Vedtofte Frederik  2009  SOLRØD    25 m  2:05.22   
81  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  2:09.30   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  18 november 2017 
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH  Udskriftstidspunkt  09:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark