2019-11-20   15:32:36
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Efterårsstævne

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

4_S
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer 
Sponseret af Sports Direct Nordsjælland, Hillerød 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 1918-2003 
117  Bækgaard Filip  2000  HERLUFSHOL  0035AF  25 m  27.33   
299  Hjalholt Malte  2003  VAT CPH  0355AG  50 m  37.63   
291  Skinne Thor Bjørn  2003  SOLRØD  0363AQ  25 m  43.72   
Årg. 2004-2005 
54  Kjær Jeppe  2004  VAT CPH  0419AB  25 m  34.63   
160  Halck Michael  2004  LYNGBY  0495AD  25 m  37.77   
216  Skadhauge Jonathan  2005  VATCPH-STT  0509AE  25 m  38.39   
215  Rasmussen Frederik  2005  VATCPH-STT  0531AF  25 m  43.54   
247  Skriver Christian  2004  VATCPH-STT    50 m     
248  Thygesen Mathias Bæklund  2005  VATCPH-STT    50 m     
Årg. 2006-2007 
214  Petersen Peter K. M.  2006  VATCPH-STT  0665AD  25 m  39.23   
157  Dohn Andreas Hammer  2006  LYNGBY  0659AC  25 m  41.61   
80  Vinge-Maigaard Oscar  2007  VI39  0751AA  25 m  41.93   
161  Haldan Jakob Nikolai  2006  LYNGBY  0609AC  25 m  42.93   
257  Olsen Emil  2006  VATCPH-STT  0689AD  25 m  45.45   
203  Juhl Emil Koch  2006  TRITON B  0623AG  25 m  46.24   
156  Christiansen Mads Emil  2006  LYNGBY  0611AH  25 m  46.32   
258  Pilgaard William F.  2006  VATCPH-STT  0677AD  25 m  47.07   
126  Christiansen Tobias  2006  HERLUFSHOL  0625AK  25 m  47.92   
10  272  Daniele Martin  2006  SOLRØD  0691AH  25 m  48.20   
11  139  Lejbølle Emil  2007  HERLUFSHOL  0769AB  25 m  48.58   
12  77  Rasmussen Jonathan  2006  VI39  0617AD  25 m  49.95   
13  115  Aunt Sebastian  2007  HERLUFSHOL  0747AH  25 m  52.26   
14  123  Bruus Christian  2006  HERLUFSHOL  0631AN  25 m  53.71   
15  254  Knudsen Lau Gerner  2007  VATCPH-STT  0773AF  25 m  56.44   
16  255  Lycik Oliver  2006  VATCPH-STT  0607AK  25 m  57.00   
17  206  Nielsen Alexander  2006  TRITON B  0697AD  50 m  57.27   
18  179  Nymark-Jensen Sebastian  2006  VAT CPH-MK    50 m  1:00.00   
19  253  Hjalholt Toke  2007  VATCPH-STT  0743AF  25 m  1:07.88   
20  151  Svenningsen Sebastian  2006  HERLUFSHOL  0641AN  50 m     
Årg. 2008-2018 
84  Dyhr Peter Emil  2008  GSK  0897AD  25 m  57.95   
199  Drygaard Mathias  2008  TRITON B  0829AA  25 m  59.79   
89  Dyhr Daniel Holger  2008  GSK  0833AE  25 m  1:01.68   
93  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  1:06.41   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  18 november 2017 
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH  Udskriftstidspunkt  09:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark