2020-02-24   16:32:32
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Loranga Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 13
Heatlista 
 
  Tävling  Loranga Cup    Utskriftsdatum  23 september 2017   
  Tävlingsort  Halmstad    Utskriftstid  12:36   
  Arrangör  SK Laxen         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  23 september 2017         
 
 
 
Gren 13, 100m Bröstsim Damer  Finaler (8) 
Beräknad start 15:17 
Heat 1 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
162  Elin Mårtensson  2007  AW9407  VARBERG    25m   
128  Alva Rohman  2007  AC7807  STRÖMSTAD    25m   
129  Elsa Rohman  2009  AA2409  STRÖMSTAD    25m   
189  Adiyat Coles  2008  AB1808  SÖDERTÖRN    25m   
145  Liv Eklöv  2007  AW8407  VARBERG    25m   
               
               

 
Heat 2 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
46  Anna Hakobyan  2006  AP4606  SK LAXEN    25m  2:22.34 
163  Nova Niemi  2007  AM5207  VARBERG    50m  2:03.28 
39  Alice Fransson  2007  AO9207  SK LAXEN    50m  1:56.29 
Lovis Johansson-Magnusson  2007  AI3207  ANDERSTORP    25m  1:55.65 
133  Molly Östby  2006  AK1806  STRÖMSTAD    50m  1:55.70 
143  Alma Carlsson  2005  BK9805  VARBERG    50m  1:56.55 
171  Bianca Havner  2005  BB2205  FALKENBERG    50m  2:09.94 
177  Jasmin Mandic Lagerberg  2004  AJ3404  FALKENBERG    25m   

 
Heat 3 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
154  Ingrid Josefson  2007  AA7607  VARBERG    50m  1:55.02 
158  Olivia Leijon  2005  AL8605  VARBERG    25m  1:53.90 
59  Tilda Hägglund  2005  BB6205  SK LAXEN    25m  1:52.68 
91  Emilia Pålsson  2005  BB1405  SK LAXEN    25m  1:51.74 
58  Rebecca Hägerroth  2004  BF9204  SK LAXEN    25m  1:52.08 
152  Emma Johansson  2005  BG7805  VARBERG    25m  1:53.69 
121  Elsa Karlsson  2006  AZ0406  SMÅLANDSST    50m  1:55.00 
147  Stella Geigel  2007  AF8207  VARBERG    50m  1:55.29 

 
Heat 4 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
125  Isabella Isnes  2005  BB2805  STRÖMSTAD    50m  1:51.03 
Hilma Liljedahl  2006  AX1206  ANDERSTORP    25m  1:49.40 
69  Olivia Laaksonen  2006  AO5606  SK LAXEN    50m  1:48.57 
199  Elise Dahlberg  2006  AY2806  FALKENBERG    25m  1:46.69 
89  Bella Persson  2004  BN2404  SK LAXEN    25m  1:48.53 
167  Emma Curlow  2005  AZ3205  FALKENBERG    50m  1:49.13 
73  Maja Ljungdahl  2006  AO9606  SK LAXEN    50m  1:49.52 
11  Ebba Svensson  2004  BT7204  ANDERSTORP    25m  1:51.24 

 
Heat 5 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
127  Hanna Lundin  2005  AN6605  STRÖMSTAD    25m  1:44.86 
116  Andrea Wollentz  2004  BC3404  SK LAXEN    25m  1:42.56 
122  Noe Oguni  2005  BL7805  SMÅLANDSST    25m  1:42.40 
136  Izabelle Andersson  2004  AM9204  VARBERG    25m  1:40.65 
90  Isa Persson  2006  AO4806  SK LAXEN    50m  1:41.11 
148  Freja Gustafsson  2004  AZ9604  VARBERG    25m  1:42.50 
111  Tilda Westergren  2004  AN4404  SK LAXEN    50m  1:42.74 
144  Felicia Ceveryd  2005  AZ1605  VARBERG    50m  1:45.36 

 
Heat 6 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
174  Elsa Kanth  2004  AN9204  FALKENBERG    50m  1:39.29 
139  Maria Balslev  2004  AZ7204  VARBERG    25m  1:38.92 
24  Sandra Barisic  2005  BJ3405  SK LAXEN    50m  1:37.70 
53  Thea Hero  2004  AN6204  SK LAXEN    50m  1:37.38 
146  Emmi Engström  2005  AL3605  VARBERG    25m  1:37.49 
165  Elma Christiansson  2004  AZ2604  FALKENBERG    25m  1:38.05 
19  Beatrice Andersson  2005  BB3205  SK LAXEN    50m  1:39.06 
72  Ella Ljungdahl  2004  AP2804  SK LAXEN    50m  1:39.72 

 
Heat 7 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
44  Ellen Gullberg  2005  AJ3605  SK LAXEN    25m  1:33.28 
95  Nikita Reljanovic  2004  BD4404  SK LAXEN    50m  1:31.54 
161  Moa Martinson  2002  BN6402  VARBERG    25m  1:29.21 
63  Elsa Jonsson  2004  AN0404  SK LAXEN    25m  1:25.51 
181  Elsa Rehn  2000  BQ1800  FALKENBERG    25m  1:27.94 
203  Emmie Dahlgren  2004  BA8204  VARBERG    25m  1:31.38 
Annie Seppälä  2004  BD6804  ANDERSTORP    25m  1:32.75 
37  Saga Eriksson  2003  BE4803  SK LAXEN    50m  1:33.89 

 
Heat 8 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
84  Elin Norrman  2001  AX4601  SK LAXEN    25m  1:24.68 
27  Moa Bergdahl  2003  BB8603  SK LAXEN    50m  1:22.04 
25  Nathalie Barrington  2002  AY9202  SK LAXEN    25m  1:19.34 
80  Tilde Morin  2002  AM5202  SK LAXEN    25m  1:14.68 
112  Mellie Wijk  2002  AM1602  SK LAXEN    25m  1:17.16 
64  Emilia Karlberg  2002  AM0602  SK LAXEN    25m  1:19.56 
43  Erika Grüneberger  2001  AZ6201  SK LAXEN    25m  1:22.44 
108  Elsa Wahlbeck  2002  AM4202  SK LAXEN    25m  1:24.82 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  23 september 2017 
Licensierad till: Simklubben Laxen  Utskriftstid  12:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner